Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak samo mówili w Portland po co nam jakiś Jordan jak mamy Drexlera.

 

Nieważne kogo masz na centrze jak ci się trafia center który tak się porusza na parkiecie i ma takie post move to nie zastanawiasz się ani sekundy

Dlatego napisałem

 

Wybór Embida przez Bucks = Trade Sandersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls poważnie dyskutują nad wymiana z denver. (11 za 16 i 19). Bulls sa napaleni na harrisa/stauskasa.

Stauskas to ofensywnie talent czystej wody nie ?

a Harris to potencjalny swietny obronca z dobrym warsztatem ofensywnym ?

 

i offtop.

 

jesli druzyna A ma 15 baniek cap space'u to moga wydac 15 baniek na jakiegos FA i potem podpisac rookasa za 2 banki, czy to dziala na zasadzie ze jak rookas jest wybrany to automatycznie wskakuje do SC i cap space jest 15-2(kontrakt rookiego) = 13 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6G:

 

 

 

Zdaniem Chada Forda z ESPN, Sacramento Kings są gotowi wymienić swój 8 pick w zbliżającym się Drafcie za zawodnika, który od razu wpłynie w znaczący sposób na ich postawę na parkiecie. Dwa konkretne cele „Królów” to Brandon Knight i Dennis Schroder.

 

To chyba bujda, bo ani jeden ani drugi nie są warci 8 picku tego draftu. Ale jeżeli to prawda, to Bucks czy Hawks mogliby zrobić interes życia.

 

Embiid stawił się w Cleveland, gdzie ma zostać prześwietlony pod kątem medycznym i być może tym samym rozstrzygnie się sprawa pierwszego picku.

 

Hinkie oferuje ponoć 3 pick + Young za pick nr 1, bo ma mega ciśnienie na Wigginsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam w Kings "ćpią"? Mając Isaiah chcą brać Knighta/Schroedera za pick, mówiąc, że tacy zawodnicy dadzą im instant impact?

 

Schroeder ma potencjał i będzie fajny, ale come on.

 

Chociaż fakt faktem, że z tym 8 pickiem jedynymi porządnymi i pasującymi do ich rosteru gościami mogą być Gordon/Vonleh. Jeśli któryś z tej dwójki się do ich wyboru nie ostanie to Kings muszą brać ludzi na obstawione już pozycje, którzy trafią na ławę.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandon Knight :grin: W Kings widzę, że nadal planem jest budowanie mizerii na długi okres czasu. Schoreder tak jak Maciek napisał będzie w przyszłości kimś, z jego ballhandlingiem i szybkością, ale jeżeli oni myślą, że da im impact w przyszłym sezonie... to troszkę chyba im się pomieszało w główkach.

 

Ale z drugiej strony ten team i tak jest budowany bez żadnego pomyślunku więc może lepiej żeby Atlanta, która robi dobre ruchy i Bucks, którzy w końcu mają szansę odbić się od dna wybrali coś z tym 8-mym pickiem.

 

I jednym i drugim na pewno będzie brakowało scoringu więc McDermott były dla nich dobrym fitem. No chyba, że Bucks by wzięli Parkera.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi to też braniem przez Bucks Exuma, o czym pisał jakiś czas temy Ely. 

 

Ogólnie branie za #8 jednego z nich (mimo, że Brandona lubię) jest totalnie z dupy. Nie mam dobrego zdania o Rondlu, ale według mnie spokojnie mogliby go za to wyrwać. A nawet kombinować z jakimś Bledsoe, czy innym rozgrywającym. Tutaj poszliby po najniższej linii oporu i znaczyłoby to, że za bardzo chyba nie zbadali rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przejechać się po danej organizacji, bo ktoś rozpuścił nic nie wartą plotkę :). Jeszcze chyba Kings picku nie wymienili, co nie?

 

Wczoraj też Chad dał czadu. Że niby Cavs najbardziej cenią Parkera (impact), ale największy potencjał ma Embiid więc żeby pogodzić obie te sprawy wybiorą Wigginsa :D. Innymi słowy: wiem, że nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik oglądałem rok temu jak Stauskas miał status "maybe" przy rubryczce NBA career na którymś z portali o drafcie. Uświadomiłem sobie wtedy, że walenie 50 kilku trójek pod rząd to za mało, żeby dostać się do NBA. Wtedy zrozumiałem, że naprawdę ciężko się tam dostać i poszedłem na studia.

Mama się jakimś tam koszykarzem przed koleżankami nie pochwali za to synem magistrem to już tak :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj coś niesamowitego jeśli chodzi o Stauskasa :smile:

 

kolesie grajacy w lidze jakiejs tam okregowej rzucaja podobnie, z reszta gdzie jest ta linia, zeby grac w nba to przede wszystkim jak sie jest bialym trzeba bronic

 

masz tu przyklad

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będe upierdliwy ale po co się podniecać filmikami które nie sa realnym meczem.

 

Obejrzyjcie sobie filmiki Singlera z Detroit to odniesiecie wrażenie że to drugi Pistol a w realu to mega przeciętny gracz. Stauskas to świetny gracz idealny fit do Denver czy Phoenix ale nie róbmy z niego drugiego Marka Price'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.