Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

O jakich 10 pozycjach mowa, jak to gracz ktory idzie w top14 w kazdym mocku od poczatku a teraz podskoczyl nawet do 9.

Na nbadraft.net może i tak, ale nauczony kilkoma wcześniejszymi latami wolę sugerować się draftexpressem, gdzie jest #17. 

 

Zwróć uwagę, że ostatnia aktualizacja na draft.net była wczoraj, po opublikowaniu tego zdjęcia. I dopiero wczoraj wskoczył do top 10. 

 

@Julius

Mi to by pasowało, najlepiej żeby zjechał do #7 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że fakt iż agentem Exuma jest Pelnika powinien być czerwonaflagą dla australijczyka w top5. 

 

Dlaczego?

 

 

@Julius

Mi to by pasowało, najlepiej żeby zjechał do #7 ;)

 

me too

 

 

Na nbadraft.net może i tak, ale nauczony kilkoma wcześniejszymi latami wolę sugerować się draftexpressem, gdzie jest #17. 

 

Zwróć uwagę, że ostatnia aktualizacja na draft.net była wczoraj, po opublikowaniu tego zdjęcia. I dopiero wczoraj wskoczył do top 10. 

 

Może i masz rację, bo to gracz, który ze wszystkich w tym drafcie jest rozstrzelany w mockach od 9-24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelinka nie jest łatwy we współpracy

 

ale działa to w dwie strony

 

jeżeli Pelinka jest agentem to gracz jest dobry, nieprawdaż?

jego portfel inwestycyjny KB, Harden itd pokazuje, że gość rozdaje karty i tu bym liczył na te zakulisowe kwestie o których w NBA nie mamy pojęcia ;-)

 

KB ma komórkę do gościa który rok w rok dostaje maila od niego -

KB: "wysłałem Ci 10% zgodnie z umową, ps. idę na siłownię co robisz?"

Pelinka: "piję wino i popalam cygarem, dobre cygaro, moze wpadniesz?"

KB: " nie mogę, wieczorem gram mecz, co tam robisz z tym Exumem?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon jako 8 (czy on nie bylby dobrym fitem przy DMC?)

mam cały czas nadzieje, ze ani McDermott ani Gordon nie trafią do Kings, zresztą Cousins ze swoją psychiką i wspólpraca z gejem, no srednio to widze.

 

a do Boogiego bardziej rim protector by pasował ale taki ktos z energią po stronie D tez nie byłby zły.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem porównań Lavine'a do Westbrooka - dla mnie zupełnie inni gracze, jedyne co ich łączy to atletyzm, który Westbrook potrafi odpowiednio wykorzystać przy wjazdach pod kosz, a Zach tego nie potrafi, boi się gry na kontakcie, woli oddawać jumperki. Jak dla mnie Lavine to Gerald Green 2.0 i tylko od niego zależy, czy będzie miał lepszą karierę niż Green, czy skończy tak samo jak on i obudzi się dopiero, gdy wyląduje w Chinach, czy Rosji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A few weeks ago it seemed unlikely that Porzingis would keep his name in the draft. The 18-year-old Latvian was projected as a potential top-10 pick next year. But sources now say Porzingis has received a promise from the Thunder to draft him in the first round. There's no way he'll be around at 29, so the Thunder's pick at No. 21 is the target. The question is whether that will be high enough to get him. Porzingis going in the late lottery to mid-first round is no longer a pipe dream for this skilled 7-footer with tremendous upside. ESPN.com

kolejna bujda czy true?. Thunder mają dwa picki w 1 rundzie więc zawsze mogą zaryzykować

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

        La Vine na wybór w TOP 10 to chyba za duże ryzyko. Potencjał ma, ale ja z tego co kojarzę to nawet w NCAA dobrze radził sobie tylko w pojedynkach z tymi słabszymi drużynami, jakoś nie pamiętam żeby zagrał choć jeden dobry mecz z przynajmniej średnią drużyną. Za dużo musi się nauczyć, żeby brać go w top10. Chyba, że PHI, gdzie parcia na wynik nie będzie i mógłby się spokojnie rozwijać. W okolicach 15 miejsca można go spokojnie brać, bo przy prawidłowym rozwoju może być niezłym stealem. 

https://www.youtube.com/watch?v=6DoIJ0pNP18

 

co to za grubas? jest jeszcze jedno wideo z nim jak rzuca Embida na parkiet.

 

       Myślę, że ma szanse znaleźć swoje miejsce w nba, p.ex. jako maskotka misków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym La Vine to dajcie sobie spokój - Na zdjęciu może i ma kosmiczny vertical tylko jak wtedy wyjaśnić że w Chicago miał kilka cali gorszy? Wtedy się nie starał ? Nie zależało mu na wyniku? A wtedy wyszło że ma atletyzm na poziomie G.Robinsona III a jest od niego gorszym obrońcą.

 

Tacy gracze jak La Vine to 100% materiał na wtopę bo tam na razie masz 100% potencjału a jakieś 20% gracza

 

Był moment w sezonie że gościu grał dobrze i jak wspomniał Maciek to miał nawet nr 9 w mockach ale potem zaliczył mega słabe miesiące gdzie facet miał problem ze zdobyciem pkt - zobaczcie sobie jego mecze z marcowego szaleństwa i zastanówcie się co on poza atletyzmem potrafi ??? Obrońca słaby , w HCO praktycznie nie potrafi zdobyć punktu. W picku to strach mu dać piłkę.

 

Jak ktoś chce takiemu kolesiowi dać miejsce w loterii to ok ale ja bym nie ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym La Vine to dajcie sobie spokój - Na zdjęciu może i ma kosmiczny vertical tylko jak wtedy wyjaśnić że w Chicago miał kilka cali gorszy?

 

W przypadku workoutu w LA było wyjaśnio, że to nie był klasyczny vertical tylko mogli zrobić przed nim mały rozbieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ogólnie nie rozumiem podjarki max vertem z jakiegoś treningu w LA skoro mamy wyniki porównawcze z Chicago i tam mamy 41,5 max vertical

 

I w ogóle nie rozumiem tak do końca podjarki kolesiem który jak na razie to przypomina J.Evansa z Jazz niż gracza który może coś w NBA namieszać. Po co komu rzucający obrońca który praktycznie nic nie potrafi w HCO i jest słabym obrońcą a drugim Drexlerem to on raczej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.