Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no szacun dla speca, który stwierdził że takie cuty nic nie wnoszą.

 

To może oczywista oczywistość, ale zapytam: czy kolega zdaje sobie sprawę, że w tym mixie nie chodzi o to, czy trafia te jumperki czy nie?

Haha. No popatrz, 100% trafionych, czarny Dirk nam rośnie. I dzięki za określenie mnie specem.

 

Na serio to podam przykład filmiku, który MOOOOOOŻE coś wnosi, choć i tak niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na specowskie opracowanie poszczególnych pozycji z tego draftu:  http://www.nba.com/2014/news/features/scott_howard_cooper/04/08/position-by-position-rankings-april-2014-nba-draft/index.html

 

i tak sobie myślę, że Cavs muszą wziąc Embida bo będą frajerami i wtedy Jabari skończy w Phili no innego wyjścia chyba nie ma 

no chyba, że Cavs uwierzą w hype Wigginsa i jego wezmą a Bucks stwierdzą że przecież mają Sandersa więć po co im Embid i wezmą Parkera a dobiero Embid pójdzie do Phili ale to raczej mało prawdopodbne 

więc wydaje mi się że pierwsza czwórka jest raczej do przewidzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeez.. Co za atletyzm. Jak poprawi swój rzut, to może być ciekawym zawodnikiem, ale pewnie zajmie to trochę czasu za nim się rozwinie, jednak imo to może być jeden ze stealów tego draftu (bo bustem raczej nie będzie, wątpię, żeby ktokolwiek wziął go z numerem niższym niż 10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. No popatrz, 100% trafionych, czarny Dirk nam rośnie. I dzięki za określenie mnie specem.

 

Na serio to podam przykład filmiku, który MOOOOOOŻE coś wnosi, choć i tak niewiele. 

 

 

chyba nie zrozumiales sensu posta, ale to twoj problem, nie moj. a mi sie nie chce tlumaczyc podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Saric uzaleznia swoje przyjscie do NBA od ekipy, ktora go wybierze. W przypadku Bostonu i LAL jest w stanie dolaczyc juz od przyszlego sezonu, jezeli beda to inne ekipy, to moze dalej grac w Europie. Teraz mam pytanie, czy po takich deklaracjach nie osunie sie z #10 na #17 miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Saric uzaleznia swoje przyjscie do NBA od ekipy, ktora go wybierze. W przypadku Bostonu i LAL jest w stanie dolaczyc juz od przyszlego sezonu, jezeli beda to inne ekipy, to moze dalej grac w Europie. Teraz mam pytanie, czy po takich deklaracjach nie osunie sie z #10 na #17 miejsce?

Bardzo możliwe, Celtics mają #17 więc jak Sarić się ostanie to mogą go wybrać. Wiele drużyn może nie ryzykować z nim, a chyba lepiej dla takich C's skoro jest gotów dla nich grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Sixers, Magic, Nuggets, Wolves i Hornets mocno przyglądają się Jamesowi Youngowi. Mnie osobiście koleś też się całkiem podoba.

 

Wszystko wskazuje na to, że Embiid pójdzie z jedynką. Jeżeli nie połamie się do draftu, jeżeli doctors nie wykryją tam niewiadomo czego w jego plecach, to nie ma po prostu innej opcji. Teraz głowa Wigginsa w tym, żeby zniechęcić do siebie Bucks ;]

 

Ach.. już widze te workouty w Bucks - Wiggins nie trafia dunków, Parker cegli za 3, Embiid potyka się o własne nogi i łapie się za plecy, Exumowi wypada piłka z kozła... so much fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.