Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mi się rzucały w oczy te posty, gdzie było "tankujący jak najniżej" i LAL wysoko "jako rekompensata za CP3" :smile: Po loterii to chyba wszystkich połączył wspólny wróg, czyli Cavs. A na pocieszenie to dodam, że Embiid jak okaże się kotem, kolejnym dominującym centrem, to i tak za parę lat wyląduje w LAL, tak jak Jabbar, Shaq i Dwight.

Misiu, o jakiejś rekompensacie za CP3 napisała tylko jedna osoba. Strasznie musiały się te posty (a dokładniej jeden) rzucać w oczy. Ale łatwo przypisać to całej grupie fanów Lakers i oceniać ogól przez pryzmat jednego wpisu, tak standardowo. 

 

Koniec głupiej dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu, o jakiejś rekompensacie za CP3 napisała tylko jedna osoba. Strasznie musiały się te posty (a dokładniej jeden) rzucać w oczy. Ale łatwo przypisać to całej grupie fanów Lakers i oceniać ogól przez pryzmat jednego wpisu, tak standardowo.

Pamiętam, że wcześniej też toczyłem podobną dyskusję na tym forum odnośnie trejdu CP3 i rekompensaty w drafcie w innym temacie, gdzie zostałem zbesztany przez kibiców LAL.

 

Koniec głupiej dyskusji.

agree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chodzi o resztę ligi tylko piszących tu na forum. Ja np. wolę oglądac w finale konferecji rywalizację zespołów ze świetną historią jak np. Bulls i Celtics niż starcie Cavs vs Bucks. To tak jakby wszyscy się cieszyli, że z Primera Divison spadły Real i Barca.

 

 

Na pewno by się cieszyli na finałowy meczap Kardashian - Sacre albo Bradley - Meeks. So epic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest artykuł z 2011 roku. Potrzebny byłby artykuł z przed informacji o kontuzji mówiące że ktoś by brał Duranta przed Odenem. Było wiadomo, że Servant to przec*** nad przec***e (świetne podsumowanie na nbadraft.net, że w każdym drafcie jeydnka poza Lebronem i ... Odenem właśnie). Porównaj ich wymiary przed draftowe. Oden miał size, wagę i w odróżnieniu od obecnego stanu był baaardzo szybki.

 

Hm, w 2007 Ainge ciągle mówił, że nie jest pewny którego by wybrał, poza tym dostał karę od ligi za kontaktowanie się z rodziną Duranta, może coś było na rzeczy... Chociaż w sumie to c*** go tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem bucks i 76ers w top3 i się udało :smile: dodatkowo chciałem by ten trzeci był ze wschodu. No i na koniec - dzięki temu draftowi dowiedziałem się, że wierze w jakiś mit, który chyba wyczytałem na wikipedii, że nie można mieć 2 pierwszych picków z rzędu (mimo, że Orlando chyba kiedyś miało?). Ogólnie CAVS z pierwszym numerem to dośc ciekawa i śmieszna historia.

 

Spakować takie talenty i prospekty jak Dion "dwade" Waiters + Anthony Bennet + Tristan Thompson za Klove i mamy:

 

Irving + ktokolwiek + Lebron + KLove + Joel. Spoko ekipa

 

 

wejdzie Lance w salary? chyba niestety nie.. taki gracz pokroju Dannego Greena by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo przy Kobe to się nie może udać.

 

McDermott tu i ówdzie jest porównywany do Korvera bądź Szczerbiaka tylko że cały czas w Creighton operował na skrzydłach.Mi tam on śmierdzi drugim Lukiem Babbitem.

 

Niezłym stealem może być Kj McDaniels który może nię będzie gwiazdą ale ma szanse powtórzyć karierę T.Allena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Faceci miejcie odrobinę honoru bo napalenie się na każdą kobietą która jest ciut ładniejsza od szympansa jest może i fajne jak się jest 15 letnim szczunem

 

2 - A Korver to niby gdzie operuje ??? Mc Dermott to z tego co widziałem to świetny strzelec , bardzo szybko składa się do rzutu, praktycznie potrzebuje odrobinę tylko miejsca. Ofensywnie moim zdaniem to będzie poziom Klaya Thompsona czy Korvera - gracz którego większość zespołów z chęcią przyjmie. Jestem w stanie sobie wyobrazić że Memphis handluje z Kings pod niego własnie oddając swój wybór i dorzucając im powiedzmy T.Allena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych draftów w ostatnich latach a ty bierzesz Korvera 2.0 w 10?.Klay Thompson od zawsze był jest i będzie typowym co prawda przerośniętym ale SG .McDermott przez 4 lata operuje na PF/SF i teraz nagle ma biegać za SG-SF w dobie small ballu w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych draftów w ostatnich latach a ty bierzesz Korvera 2.0 w 10?.Klay Thompson od zawsze był jest i będzie typowym co prawda przerośniętym ale SG .McDermott przez 4 lata operuje na PF/SF i teraz nagle ma biegać za SG-SF w dobie small ballu w NBA

A kto mu każe biegać jako sg ??? Wiadomo że Mc Dermott będzie albo stretch four albo wyższym Korverem. On ma legit rzut za 3 i moim zdaniem rok w rok będzie rzucał ponad 40% skuteczność. Facet ma pewne miejsce w każdej s5 tej ligi pewnie. Trudno mi poszukać klub który by olał jego umiejętności.

A gdyby ktoś dziś robi jeszcze raz draft 2011 to jestem pewien że Klay poszedłby w TOP 5 a może i TOP 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet ma pewne miejsce w każdej s5 tej ligi pewnie.

 

Nie możesz mówić poważnie. W S5? Jeszcze jako broń z ławki, to bym zrozumiał. Ale S5? Takiej nieatletycznej dziury w obronie nie będzie łatwo załatać. Może też rzucać za 3 i na 50%, ale co z tego, jak pół dnia mu zajmie droga na atakowaną stronę parkietu. Stretch four? On jest niewiele wyższy niż Exum i ma mniejszy wingspan od niego. Be real. NBA to nie NCAA. Inne tempo, inny atletyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Daj Boże...Varejao zaraz się rozleci więc mogą go dać do jakiejś tankującej ekipy (a sorry oni nadal będą tankować, w końcu wygrali dwie loterie mając razem 4,5 % szans na pierwsze picki). Na 3 podpiszą kogoś z FA, może nabiorą się na Arizę, może sypną Dengowi, który stwierdzi, że bagno nie jest takie złe, jak mu dają 12 mln a nie np. 9 i pomęczy się przez 3 lata za 9 mln więcej, może nabiorą się na Nicka Younga...życzę jak najlepiej 76ers, którzy podjęli ciekawą i ryzykowną decyzję o przebudowie, stąd chciałbym by dostali Wigginsa albo Parkera (tutaj bardziej wierzę w tą opcję) i nie dublowali się z Noelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.