Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

tzn. kogo konkretnie? Miller, ok. choć jeszcze się zobaczy jak to dalej będzie z minutami w NOP. to samo z Milesem, reszta to nie FA. poza tym też wyrzucanie zawodników dla samego wyrzucania jak zrobiłeś to w roto jest bez sensu, musi być ktoś przydatniejszy do wzięcia.

w rotoI chciałęm przetestować czy nalicza ruchy jak obierasz i wywalasz przed aktualizacją. Tak czy siak, w game logs można sprawdzić którzy z FA tak na prawdę grali.I spokojnie można wynaleźć gości za 25-30FP tam leżących.

 

Chodzi mi o

CJ Miles (sam z nim zaczynałem w fbx3, ale jakbyś go wywalił to i tak by go nikt nie podebrał).

Splitter - waży 27FP i taki też jest Jego sufit. Biorąc pod uwage, że jest kontuzjownay a Ty walczysz i masz niedobór slotów, to jest to słay ruch.

Roberts - tu to nie wiem na czym polega fenomen tego typka - świetnie grał rok tmeu - ale waży aż 36FP i bardzo mało prawdopodobne by powtórzył to w Miami u SPO, który rotuje rolesami w zależności od tego kto jaki ma dzień. Tzn on ma sens - (bo ma szansę regularnie robić te 30-35FP) jak masz cap, a mógłbyś mieć (wywalając powyższą dwójkę).

 

Mi tylko chodzi o to, że uważam że Ty i wilk jesteście trochę protekcjonalni(nie znałem tego słowa, ale sprawdziłem i świetnie pasuje, także dzięki Findek0 w stosunku do innych, a sami - tak jak każdy, też popełniacie błędy.

 

Dla jasności uważam, że Duranta,Lebrona,ADavisa nie powinno się wymieniać na drobne w jakimkolwiek formacie. Ale Findek ma prawo do swojej koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tak powiedział ? Gdzie jest tak napisane ? Jest wręcz przeciwnie, skoro mamy komisarzy, którzy mogą zawetować trade.

W regulaminie jest tak napisane.

 

Sam, kiedy walczyłem, nie walczyłem o top3 tylko o toptop

A jak juz tam byles to odpusciles tytul przez nierozegrane mecze...

 

I jak może mnie piec skoro ja się tą wymianą jaram ? Jeżeli obaj pod koniec sezonu 15/16 będą razem robili setkę i wybiorę w drafcie tego, którego chcę, będę turbo szczęśliwy. Tankowanie to hazard.

W Twojej ocenie jakie sa szanse na ten scenariusz?

Zreszta Durant i FAs robiliby setke w tym sezonie, wiec gdzie tu zysk?

 

A jeszcze wracając do wczorajszych wywodów Wilka - Randle to jest typ prospecta, którego wyrzuca się na FA z braku cierpliwości, bo brakuje slotów ?

Nie z powodu slotow tylko dlatego, ze trzeba czekac 2 lata na pierwsze [potencjalne] zyski. Tzn dla jasnosci, oczywiste jest, ze Randle powinien byc w czyims skladzie juz teraz, ale jestem w szoku jak mozna go traktowac jako fundament wymiany za Duranta. 

 

Widzisz Wilku, jako że jestem tylko człowiekiem przyznam, że są osoby, z którymi nie wymienię się za Chiny, jeżeli nie widze w tym dla siebie grubego zysku. Są też tacy, z któymi wymienie się widząc dla siebie jakikolwiek zysk, bo zysk to zysk. Nie chcę jednak odrzucać czynnika ludzkiego, gdyż nie gramy na pieniądze i w zasadzie to o nic. Ponieważ tankowanie to wielkie ryzyko i przez najbliższe dwa lata i tak nie będę konkurował o 1 miejsce, chcę mieć wpływ na to kto będzie. Tak więc, nawet gdybyś miał interesujący mnie pakiet, nawet odrobinę lepszy niż ten który wziąłem to i tak wymieniłbym się z Jendrasem. Czujesz to ?

To wyjasnia temat... i wlasnie sie przyznales do zmowy...

BTW, to jest wg mnie bardziej powazny zarzut niz co to robi Radzio...

 

W całej tej sytuacji, jak zwykle, dupa najbardziej boli Ciebie. Wiecznie Ci coś nie pasuje, ciągle biadolisz i właśnie dlatego i tak byś Duranta nie dostał.

To Twoja nadinterpretacja. Bo zupelnie nie przeszkadza mi, ze nie dostalem Duranta ani ze klepnales taki trejd tylko probuje zrozumiec Twoja motywacje i zalozenia za nim stojace... i w/w opis zalatwia sprawe. Co jest zlego w dyskutowaniu klepnietych wymian???

 

Mi tylko chodzi o to, że uważam że Ty i wilk jesteście trochę protekcjonalni(nie znałem tego słowa, ale sprawdziłem i świetnie pasuje, także dzięki Findek0 w stosunku do innych, a sami - tak jak każdy, też popełniacie błędy.

Tzn jak popelnialem bledy - a sam przyznalem, ze ten sezon FBXa byl jednym wielkim bledem w zalozeniach - nie mam prawa dyskutowac o IMO bledach innych?

 

Dla jasności uważam, że Duranta,Lebrona,ADavisa nie powinno się wymieniać na drobne w jakimkolwiek formacie. Ale Findek ma prawo do swojej koncepcji.

Czyli uwazasz, ze Findek popelnil blad, ale moja krytyka za ten ruch jest protekcjonalna??? I to rzekome wywyzszanie sie jest Wasza nadinterpretacja, a nie moja intencja - serio byscie woleli owijanie w bawelne zamiast konkretnych wypowiedzi? Gdzie sie podziala tradycyja trash-talku?? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rotoI chciałęm przetestować czy nalicza ruchy jak obierasz i wywalasz przed aktualizacją. Tak czy siak, w game logs można sprawdzić którzy z FA tak na prawdę grali.I spokojnie można wynaleźć gości za 25-30FP tam leżących.

 

Chodzi mi o

CJ Miles (sam z nim zaczynałem w fbx3, ale jakbyś go wywalił to i tak by go nikt nie podebrał).

Splitter - waży 27FP i taki też jest Jego sufit. Biorąc pod uwage, że jest kontuzjownay a Ty walczysz i masz niedobór slotów, to jest to słay ruch.

Roberts - tu to nie wiem na czym polega fenomen tego typka - świetnie grał rok tmeu - ale waży aż 36FP i bardzo mało prawdopodobne by powtórzył to w Miami u SPO, który rotuje rolesami w zależności od tego kto jaki ma dzień. Tzn on ma sens - (bo ma szansę regularnie robić te 30-35FP) jak masz cap, a mógłbyś mieć (wywalając powyższą dwójkę).

Miles ok (tylko że tu mam powodu aby go trzymać), ale co do reszty się nie zgodzę. zresztą, nawet czasem ktoś o nich pyta w kontekście trejdu. poza tym oni mają jakieś perspektywy (McRoba dobrzy gracze trzymają nawet w składach w mniejszych ligach roto), więc kto taki lepszy jest na FA, żeby było warto go wziąć ich kosztem?

 

co ważniejsze jednak, twoja uwaga miałaby sens, gdybym nie był aktywny na FA. tymczasem tylko jedna osoba w naszej lidze ma więcej moves i z FA wyciągnąłem Canaana, który zrobił ponad 70fp, czy wcześniej Devina, który przez 10 spotkań dawał 31 FP. tak więc rotuję na FA raczej sporo i nie to jest moim problemem, lecz kontuzje, bo w pewnym momencie to nawet ponad pół składu było połamane...

 

To wyjasnia temat... i wlasnie sie przyznales do zmowy...

;[

 

Czyli uwazasz, ze Findek popelnil blad, ale moja krytyka za ten ruch jest protekcjonalna??? I to rzekome wywyzszanie sie jest Wasza nadinterpretacja, a nie moja intencja - serio byscie woleli owijanie w bawelne zamiast konkretnych wypowiedzi? Gdzie sie podziala tradycyja trash-talku??

no właśnie, szczególnie, że najbardziej nieprzebierającym w słowach jest tutaj sam Findek (np. "Wszyscy pierdolicie").

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miles ok (tylko że tu mam powodu aby go trzymać), ale co do reszty się nie zgodzę. zresztą, nawet czasem ktoś o nich pyta w kontekście trejdu. poza tym oni mają jakieś perspektywy (McRoba dobrzy gracze trzymają nawet w składach w mniejszych ligach roto), więc kto taki lepszy jest na FA, żeby było warto go wziąć ich kosztem?

Splitter i McBob mieliby sens, ale w obliczu obecnej sytuacji, kiedy masz niedobór slotów z jednego mógłbyś zrezygnować.. McBob ma większe szansę na lepszy wynik, więc wybór jest prosty. Chyba, że tak ardzo nie lubisz Tima, że uważasz że to wreszcie ten upragniony przez Ciebie rok, w którynm się Duncan się skończy i to Tiago będzie wymiatał. Uważam jednka, że Jego maks to 25-30FP, a taki typków można na bieżąco znaleźć na FA w zależności od przeciwnika. Tak czy siak, chodzi mi tlyko o to, żę każdy z nas ma jakieś dziwne ruchy (np trzymanie kogoś z adams, capello,kyle można obronić, ale już całą trójkę??).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas ma jakieś dziwne ruchy (np trzymanie kogoś z adams, capello,kyle można obronić, ale już całą trójkę??).

Tez mozna bronic i chetnie uzasadnie kazda swoja decyzje jak ktos zapyta na forum czy na privie [i nie potraktuje tego negatywnie!]: gdybym byl contenderem juz dawno bym ich wywalil bo graja za malo, ale skoro fundament druzyny mocno zawiodl i moj sezon zmierza donikad to moge wykazac sie cierpliwoscia wobec swoich pickow, ktorej mi do tej pory brakowalo [patrz Sully czy Gobert].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro walczyłeś o top3, to chyba jednak miałem rację w poprzednim poście, nieprawdaż ? Sam, kiedy walczyłem, nie walczyłem o top3 tylko o toptop. I nie opowiadaj mi tu że się czepiam słówek, nie masz 13 lat i wiesz co piszesz. Żeby wygrać będąc już w topie, trzeba robić ryzykowne ruchy. I o tym właśnie pisałem. Czasem się opłacają, częściej nie, ale bez tego nie ma siły. A Ciebie robiącego takie ruchy Krzemieniu, naprawdę nie pamiętam. I jesteś hipokrytą, bo kiedy dołączyłem do ligi i rozsyłałem oferty jak pojebany to byłeś w top3 nieosiągalnych i niewiele robiłeś ze swoim zespołem.

 

 

 

No właśnie chodzi o to, że nie miałeś, bo wybździłeś coś o połowie tabeli od pięciu lat i braku tankowania.

 

Tak bycie w top3 i fajna walka mnie bawi.

 

Jeśli chodzi o nieosiągalność, to ty byłeś nieosiągalny przez jakieś ostatnie 3 sezony. Min kiedy przejebałeś sezon przez brak zainteresowania swoim teamem. Teraz też się ponapinasz, a potem ... kto wie, znów cie 3 sezony nie będzie.

Ja praktycznie zawsze odpowiadam na wiadomości, chyba że ktoś proponuje jakiś totalny śmietnik. Mogło tak być w twoim przypadku.

 

A to, że nie pamiętasz moich  ruchów, mniej lub bardziej ryzykownych i c***owych  też świadczy o tym na ile jesteś zaangażowany w ligę.

 

Taa hipokryzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Roger) Jendras, gdybym chciał zamiast Gallo T. Jonesa, dałbyś ? Byłeś gotowy na coś takiego ?

 

Nie, nawet mi do głowy nie przyszła taka opcja, żebyś chciał Jonesa, który już naparza 50 fp. Dostałeś pakiet low impact/high potential, trudno byłoby znaleźć coś lepszego pod tankowanie. Dlatego trochę mnie dziwi fala krytyki wobec ciszy, jaka nastała po wymianie Twojej z Rogerem.

 

Ty jesteś Nowym Orleanem oddającym Paula, reszta wolałaby, żebyś był Philadelphią oddającą Barkley'a.

 

Gdybyś mimo wszystko zażądał Jonesa (rozumiem, że do spółki z Randlem i Noelem), to bym tego nie zrobił, przynajmniej nie od razu, skupiając się na poszukiwaniu mniejszych wymian i sprawdzaniu wartości Noela z Randle'm na rynku.

 

Teraz masz Lillarda z Randlem, Noelem, paroma słabszymi prospectami i perspektywą wysokiego picku. To znacznie więcej, niż miałem ja, przejmując zespół trzy lata temu, także nie wiem o jakim bagnie tutaj mówi Lorak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

chytruz 145 5897,5 40,67 ( 0,12 ) ( 41,34 )

Marcos 166 6613,5 39,84 ( 0,08 ) ( 40,59 )

lorak 118 4618,5 39,14 ( -1,02 ) ( 33,47 )

drtoudi 156 6103,5 39,13 ( 0,54 ) ( 42,41 )

ai3 136 5272 38,76 ( -0,05 ) ( 38,40 )

Jendras 132 4932 37,36 ( -0,23 ) ( 35,23 )

piotreksuper 152 5642 37,12 ( 0,22 ) ( 39,29 )

Mar 162 5980,5 36,92 ( 0,45 ) ( 41,30 )

bulek 160 5798,5 36,24 ( 0,27 ) ( 38,39 )

Wilq 147 5298 36,04 ( 1,73 ) ( 45,86 )

Krzemyk 168 6027,5 35,88 ( -0,13 ) ( 34,98 )

Antek 160 5499,5 34,37 ( 0,67 ) ( 38,35 )

Roger 147 4971,5 33,82 ( 0,42 ) ( 36,48 )

GeDDo 162 5389,5 33,27 ( -1,03 ) ( 25,98 )

Ik#1 122 3931 32,22 ( 0,43 ) ( 34,53 )

Findek 127 4074,5 32,08 ( -0,07 ) ( 31,62 )

PeWee 135 4226 31,30 ( 0,30 ) ( 33,53 )

obi 157 4814,5 30,67 ( 0,15 ) ( 31,54 )

Radzio 151 4392,5 29,09 ( 0,12 ) ( 29,88 )

Wirakocza 159 4498,5 28,29 ( 0,77 ) ( 32,65 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilq widze ze nadciagasz swoimi powozami i to dosc madafakin mocno

wyruchales po cichu Jendrasa i jeszcze komentujesz Pindka wiec widze sie rozbyrkujesz

to musi byc karma te -7

 

chytry opowiedz nam historie swojego zespolu bo mam wrazenie ze ssales fiutka kazdemu kto gra w MAgic i Wolves chciales byc taki offowy i 'raz do roku to i kura pierdła...'

 

najs

 

aha zeby nie bylo przebije tego Dragica jakby co, albo przynajmniej sie postaram wiec jak idziecie do marcosa przyjdzcie do mnie, mam maslo kakaowe  i delikatne rece - ludzie wychodza zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku, żeby mogła być mowa o zmowie, to chyba Jendras musiałby wiedzieć o tym co napisałem zanim zrobiliśmy ten trade. Nigdzie nie napisałem, ale Tobie to przyszło do głowy i tak. Zmówiłem się sam ze sobą.To jest dla mnie najlepszy dowód, że pieprzysz jak potłuczony bo masz poczucie niesprawiedliwości w otaczającej Ciebie rzeczywistości i nie możesz się z nią pogodzić.

 

Krzemień, nie olewałem 3 lata, tylko półtora roku więc nie kłam bezczelnie. Czyli nie grasz o zwycięstwo ? Cieszy Cię 2 albo 3 miejsce ? Nie jestem z tych, którzy rwią sobie włosy jeśli nie zajmą pierwszego i cieszył mnie awans z dołu tabeli na jej szczyt ale przez krótki czas bo właśnie zwycięstwo jest celem.

 

Pierdolicie Loraku, pierdolicie, bo z niczego innego te Wasze żale nie wynikają jak z tego, że Was dupska pieką bo nie przyszło Wam do głowy zapytać tankującego, czy sprzeda gracza z top3 w lidze, który do tegóż tankowania pasował jak penis do ucha. 

 

O wiele bardziej kontrowersyjne wymiany tutaj przechodziły, o wiele mniej kontrowersyjne były blokowane przez komisarzy i dlatego jestem wkurwiony bo to nie jest trash talk z Waszej strony tylko właśnie protekcjonalność i zabawą w wyrocznię. Wilku raz wygrał, Chytrego i Loraka poniosła forumowa sodowa. Zwłaszcza, że nie gram w to od roku i jeśli prześledzicie historię moich wymian, łącznie z tymi które były obśmiewane to się okaże, że z jednym wyjątkiem doskonale służyły moim celom i wychodziłem na swoje, again, często Twoim kosztem Lorak. Uważasz, że od czasu mojego przyjścia do ligi grałeś lepiej ode mnie ? Do Ciebie Wilk to nawet nie mam pretensji, masz prawo podważać to co robię ale nie w tej formie (jest różnica między protekcjonalnością a trash-talkiem, im bliżej autyzmu tym trudniej te różnice wyczuć) i po prostu Cię nie lubię, co nie zmienia faktu, że możemy pograć i się pokłócić. Lord Chytry nie zaszczycił mnie wyjaśnieniem więc pozostaje mi tylko pytać jego wysokość o opinię przy każdym następnym ruchu... albo może sobie odpuszczę, bo mnie też wjedziesz w życie prywatne ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Chytry nie zaszczycił mnie wyjaśnieniem więc pozostaje mi tylko pytać jego wysokość o opinię przy każdym następnym ruchu...

O c*** ci chodzi? Za pierwszym razem miałem pisać, że nie rozumiem o czym piszesz, bo nic nie skumałem z tego zdania:

 

Chytry, rozpuściły Cię te MVP forumowe. Wiem, że Twój poziom beki i rozczarowania tym trejdem sprawił, że nie zasłużyłem na wyjaśnienie ale z tego co widzę to ostatnimy czasy w zasadzie niewiele kto zasługuje. Także Twojego posta w ogóle nie było i też raczej nie jestem gotów pobierać od Ciebie nauk.

 

ale postanowiłem sobie odpuścić, ale jak trzeci raz mnie wywołujesz to muszę zapytać - słyszysz głosy czy co?

 

 

albo może sobie odpuszczę, bo mnie też wjedziesz w życie prywatne ?

 

Plz, jak ktoś się zachowuje jak burak, to ja nie będę wobec niego trzymał restrykcyjnych standardów uprzejmości. Niektórzy po prostu nie rozumieja inaczej.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku, żeby mogła być mowa o zmowie, to chyba Jendras musiałby wiedzieć o tym co napisałem zanim zrobiliśmy ten trade. Nigdzie nie napisałem, ale Tobie to przyszło do głowy i tak. Zmówiłem się sam ze sobą.To jest dla mnie najlepszy dowód, że pieprzysz jak potłuczony bo masz poczucie niesprawiedliwości w otaczającej Ciebie rzeczywistości i nie możesz się z nią pogodzić.

Po raz kolejny pisze, ze wisi mi ten trejd z punktu widzenia mojej druzyny [co nie przeszkadza Ci powtarzac bzdur].

Zas sugestia iz kierujesz sie przy trejdach sympatiami i antypatiami wobec GMow jest chyba zlamaniem podstawowych zasad FB czyz nie? 

 

Pierdolicie Loraku, pierdolicie, bo z niczego innego te Wasze żale nie wynikają jak z tego, że Was dupska pieką bo nie przyszło Wam do głowy zapytać tankującego, czy sprzeda gracza z top3 w lidze, który do tegóż tankowania pasował jak penis do ucha.

Nie wiem kiedy podjales decyzje o sprzedaniu Duranta, ale wypytywanie o topowego gracza w lidze nie ma sensu bo w 99% przypadkach odpowiedz brzmi nie i to strata czasu dla obu stron. Sprzedanie gracza z czolowki NIGDY nie jest oczywiste! Dlatego dziwi mnie brak ogloszenia na forum i z tego wynika, ze w Twojej ocenie klepnales najlepszy mozliwy trejd.

 

O wiele bardziej kontrowersyjne wymiany tutaj przechodziły, o wiele mniej kontrowersyjne były blokowane przez komisarzy i dlatego jestem wkurwiony bo to nie jest trash talk z Waszej strony tylko właśnie protekcjonalność i zabawą w wyrocznię.

Ocena kazdego trejdu to zabawa w wyrocznie... jak z tego wynika protekcjonalnosc???

 

Do Ciebie Wilk to nawet nie mam pretensji, masz prawo podważać to co robię ale nie w tej formie (jest różnica między protekcjonalnością a trash-talkiem, im bliżej autyzmu tym trudniej te różnice wyczuć) i po prostu Cię nie lubię

Serio nie dostrzegasz ironii w zdaniach, w ktorych jednoczesnie obrazasz i oskarazasz o protekcjonalizm? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.