Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Findek wziąłeś o jednego Terrence Jonesa za mało (zamiast Gallo), a i wtedy wymiana jest imo mocno meeeh. Miałeś Duranta, to i miałeś bardzo mocną kartę przetargową, więc to Ty mogłeś dyktować warunki.

 

Ja wiem że z moich ust brzmi to mocno śmiesznie biorąc pod uwagę moją pozycję w tabeli i trejd który z Tobą zrobiłem, a w którym udział brał Durant, no ale nie mogłem przewidzieć faktu, że Westbrook zagra od początku sezonu 1 mecz, West 0, a Igi będzie robił po 20fp. Parsonsa celowo pomijam, bo w sumie to moja największa kompromitacja, mogłem równie dobrze sobie darować część Parsons-Lillard i też mielibyśmy trejd. Zresztą z tego co pamiętam, to ja cisnąłem żeby dołączyć Lillarda do wymiany za Parsonsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilczur - musiałbyś mi pół składu zaproponowac, żebym zmienił zdanie co do ogólnej strategii i przyjął od Ciebie cokolwiek, zamiast tego co wziąłem od Jendrasa. Sam mu zaproponowałem ten trade, chociaż sam był łasy na Duranta to rozważnie nie zapytał pierwszy.

Aha. Wszyscy równo pierdolicie. Nie życzę sobie takich tekstów z Twojej strony Krzemieniu, bo od 5 lat (a tyle czasu mam ten zespół) krzątasz się gdzieś w połowie tabeli, ani nie walczysz o zwycięstwo, ani nie masz jaj żeby porządnie przytankować i w ogóle to c*** wie po co grasz. Tak, może za rok, półtora, a może szybciej, okaże się, że dupa mnie trochę zabolała ale chętnie Ci opowiem. A ty gówno mi opowiesz, bo nie wiesz ani jak się tankuje, ani jak się wygrywa. I w zasadzie, to dotyczy to mniej więcej 2/3 ligi.

 

I teraz tak. Wszyscy ch**a tak naprawdę wiecie ile wart jest Durant i Lebron, bo oni są tylko dwaj. Ani przez chwilę CP3 i Love nie byli w okolicy ich dwóch, bo Ci pierwsi generalnie się nie łamią, z bardzo nielicznymi wyjątkami. Howard w czasach kiedy był zdrowy też nie był na tym poziomie co oni i tak ai3 trzyma go od 5 lat (niemal bez przerw czy bez przerw?) i też ch**a wiadomo ile jest wart.

 

Mogłem wrzucić ofertę, że Durant jest na bloku ale i tak nie przyjąłbym żadnej od Was bo nie mieliście tego co chciałem. Musielibyście przepłacić tak strasznie, że przydałby Wam się chyba tylko żeby przesunąć skórę widząc go w swoim rosterze.

 

Chytry, rozpuściły Cię te MVP forumowe. Wiem, że Twój poziom beki i rozczarowania tym trejdem sprawił, że nie zasłużyłem na wyjaśnienie ale z tego co widzę to ostatnimy czasy w zasadzie niewiele kto zasługuje. Także Twojego posta w ogóle nie było i też raczej nie jestem gotów pobierać od Ciebie nauk.

A teraz raz jeszcze:

Bogut do Shavlicka

Otto Porter, Evan Turner i Pick Clippers do Findka

Już była kiedyś beka z moich trejdów i gdybym nie był jebanym leniem to pewnie mógłbym sobie teraz Wasze wpisy wydrukować i wysmarkać w nie nos.


(Roger) Jendras, gdybym chciał zamiast Gallo T. Jonesa, dałbyś ? Byłeś gotowy na coś takiego ? Szczerze. Najwyżej będę miał co opowiadać Krzemieniowi, w trakcie lekcji numer 1: "Gdzie są jaja, jak wyglądają i do czego służą?"


Jeszcze jedno. Ma ktoś coś przeciwko, żeby Buła oddał zespół w FBX 2 albo 3 i wziął zespół Radzia ? Radzia o zdanie nie pytam, bo mam dosyć jego i faktu, że teraz jeszcze Embiid będzie siedział w karcerze przez dekadę. Sam zainteresowany powiedział, że nawet go taka opcja interesuje.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, nikt Ci nie broni miec swojego zdania odnosnie zawodnikow, ale moglbys wyjasnic w jaki sposob zyskujesz na tym trejdzie? W Twojej opinii pozyskales 2 najlepszych prospektow w lidze czy jak?

 

Mogłem wrzucić ofertę, że Durant jest na bloku ale i tak nie przyjąłbym żadnej od Was bo nie mieliście tego co chciałem.

LOL, ze cala liga poza Jendrasem nie ma tego co chciales...

 

Musielibyście przepłacić tak strasznie, że przydałby Wam się chyba tylko żeby przesunąć skórę widząc go w swoim rosterze.

... i przy handlowaniu graczem z Top3 rzeczywiscie nie warto popytac czy ktos przeplaci.

 

Jeszcze jedno. Ma ktoś coś przeciwko, żeby Buła oddał zespół w FBX 2 albo 3 i wziął zespół Radzia ? Radzia o zdanie nie pytam, bo mam dosyć jego i faktu, że teraz jeszcze Embiid będzie siedział w karcerze przez dekadę. Sam zainteresowany powiedział, że nawet go taka opcja interesuje.

Ja mam przeciwko bo to bylaby zmiana w trakcie sezonu poza wszelkimi zasadami. Bylo glosowanie by odwolac Radzia i zabraklo wiekszosci to teraz wkurzajcie sie na tych co uznali by dac kolejna szanse, a nie na Radzia, ktory gra jak zwykle.

 

Chyba, ze Radziu sam zrezygnuje to wtedy inna rozmowa.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy trejd z Durantem konczy sie tym samym komentarzem 

ze nikomu nie oferowal 

 

i ta sama riposta 

nikt nie pytal 

 

ja za kazdym razem pytalem  

Pytał, dwa razy.

Findek, nikt Ci nie broni miec swojego zdania odnosnie zawodnikow, ale moglbys wyjasnic w jaki sposob zyskujesz na tym trejdzie? W Twojej opinii pozyskales 2 najlepszych prospektow w lidze czy jak?

Nie mam zamiaru, nie zasłużyłeś.

LOL, ze cala liga poza Jendrasem nie ma tego co chciales...

n/c - zarówno pogrubienie, jak i treść

... i przy handlowaniu graczem z Top3 rzeczywiscie nie warto popytac czy ktos przeplaci.

 

Czytaj ze zrozumieniem lolu.

 

Ja mam przeciwko bo to bylaby zmiana w trakcie sezonu poza wszelkimi zasadami. Bylo glosowanie by odwolac Radzia i zabraklo wiekszosci to teraz wkurzajcie sie na tych co uznali by dac kolejna szanse, a nie na Radzia, ktory gra jak zwykle.

 

Chyba, ze Radziu sam zrezygnuje to wtedy inna rozmowa.

 

Nie mówię, że jutro ale co to za różnica, czy sezon się zaczął czy kończy ?

 

Co to znaczy gra ? Wyrabianie slotó to granie ? Robi jedną wymianę na dwa lata, która nie zbliża ani nie oddala go od zwycięstwa. Jest ucieleśnieniem tego, co robi większość w keeperach, z tym że jego przykład jest jaskrawszy niż słońce.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy zaktualizowane.

A juz nie sa aktualne ;-)

 

Co to znaczy gra ? Wyrabianie slotó to granie ? Robi jedną wymianę na dwa lata, która nie zbliża ani nie oddala go od zwycięstwa. Jest ucieleśnieniem tego, co robi większość w keeperach, z tym że jego przykład jest jaskrawszy niż słońce.

Gdybysmy mieli usuwac GMow na podstawie obiektywnej oceny jakosci ich gry to bys polecial za odpuszczenie wygranej przez nierozegrane mecze i idiotyczny trejd Duranta ;-P

Ale taki urok tej gry, ze kazdy moze robic ze swoja druzyna co mu sie podoba nawet jesli to nie ma sensu.

 

Widzę, że walka o wysokie picki się rozpoczęła. No i może być równie ciekawa jak w roku ubiegłym :smile:.

Tyle, ze bez nagrod w postaci prospektow? ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taki urok tej gry, ze kazdy moze robic ze swoja druzyna co mu sie podoba nawet jesli to nie ma sensu.

 

Kto tak powiedział ? Gdzie jest tak napisane ? Jest wręcz przeciwnie, skoro mamy komisarzy, którzy mogą zawetować trade.

 

Oj piecze cie az ... Masz c***owe rozeznanie findek. Bo i tankowalem i walczylem o top 3.

 

Skoro walczyłeś o top3, to chyba jednak miałem rację w poprzednim poście, nieprawdaż ? Sam, kiedy walczyłem, nie walczyłem o top3 tylko o toptop. I nie opowiadaj mi tu że się czepiam słówek, nie masz 13 lat i wiesz co piszesz. Żeby wygrać będąc już w topie, trzeba robić ryzykowne ruchy. I o tym właśnie pisałem. Czasem się opłacają, częściej nie, ale bez tego nie ma siły. A Ciebie robiącego takie ruchy Krzemieniu, naprawdę nie pamiętam. I jesteś hipokrytą, bo kiedy dołączyłem do ligi i rozsyłałem oferty jak pojebany to byłeś w top3 nieosiągalnych i niewiele robiłeś ze swoim zespołem.

 

I jak może mnie piec skoro ja się tą wymianą jaram ? Jeżeli obaj pod koniec sezonu 15/16 będą razem robili setkę i wybiorę w drafcie tego, którego chcę, będę turbo szczęśliwy. Tankowanie to hazard.

 

A jeszcze wracając do wczorajszych wywodów Wilka -

Przeciez on ma w tej chwili niemal zerowa wartosc bo "mlodziak, ktory moze cos zagra za rok" pasuje do dziesiatek zawodnikow i czesc z nich lezy na FAsach bo mamy tylko po 13 slotow...

Mieszkasz w Ząbkach czy rezydujesz w szpitalu w Ząbkach ? Randle to jest typ prospecta, którego wyrzuca się na FA z braku cierpliwości, bo brakuje slotów ?

 

Nie wiem o co Ci chodzi, wiec odbije pileczke i zapytam jak mozna sie dopisac na Twoja liste swiateczna?

Bo skoro ostatnio rozdajesz prezenty na lewo i prawo to moze i ja znajde jakiegos Lillarda pod choinka? ;-)

 

Widzisz Wilku, jako że jestem tylko człowiekiem przyznam, że są osoby, z którymi nie wymienię się za Chiny, jeżeli nie widze w tym dla siebie grubego zysku. Są też tacy, z któymi wymienie się widząc dla siebie jakikolwiek zysk, bo zysk to zysk. Nie chcę jednak odrzucać czynnika ludzkiego, gdyż nie gramy na pieniądze i w zasadzie to o nic. Ponieważ tankowanie to wielkie ryzyko i przez najbliższe dwa lata i tak nie będę konkurował o 1 miejsce, chcę mieć wpływ na to kto będzie. Tak więc, nawet gdybyś miał interesujący mnie pakiet, nawet odrobinę lepszy niż ten który wziąłem to i tak wymieniłbym się z Jendrasem. Czujesz to ? W całej tej sytuacji, jak zwykle, dupa najbardziej boli Ciebie. Wiecznie Ci coś nie pasuje, ciągle biadolisz i właśnie dlatego i tak byś Duranta nie dostał. Ani Ty, ani Piotreksuper. Lorak tymczasowo również, bo zrobił dwie dobre wymiany przez 5 lat, zbliżył się do czuba i dopiero teraz zaczął odpowiadać na taunty z tamtych lat, kiedy robił 5 słabych pod rząd.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on przynajmniej tnakuje i robi ku tmeu ruchy.

tankować trzeba umieć, a w ten sposób to do 2020 się z tego bagna nie wygrzebie.

 

Ty zaś walczysz o mistrza i trzymasz w składzie 3 niegrające FAsy..

tzn. kogo konkretnie? Miller, ok. choć jeszcze się zobaczy jak to dalej będzie z minutami w NOP. to samo z Milesem, reszta to nie FA. poza tym też wyrzucanie zawodników dla samego wyrzucania jak zrobiłeś to w roto jest bez sensu, musi być ktoś przydatniejszy do wzięcia.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.