Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

mysle Lorak ze zeszly rok to byl ostatni rok kiedy cokolwiek ugrales w naszej lidze biorac pod uwage ryzyko jakie ponosisz w swoich ruchach a raczej jakiego nie ponosisz i jak malym polotem i finezja sie wykazujesz

Ale za to mistrzuniu ma zawsze racje...

 

Contenders Clippers, Celtics, [...]

tegoroczny MVP: Andre Drummond - bo skok z 50 na 65 [...]

najrowniejszy team from top to bottom Wilq

Gdzie mozna sie zglosic po odszkodowania za te spartolone przepowiednie? ;-)

 

Swoja droga, alez brutalnie sie przejechalem na zalozeniach za ten sezon...

Wlasciwie wszystkie nie wypalily!!! WTF?? Troche boli tylek od tego upadku i nijakosci sezonu jaka mnie czeka.

 

Dodatkowo dochodze do smutnego wniosku, ze w tej lidze jest tylko jedna dobra strategia. Probowalem wykombinowac inna sciezke, ale to trzeba trejdowac, obrabiac, trejdowac, dymac i trejdowac az do skutku, a potem szukac uzupelnien z FAsow... co strategicznie czyni ta lige troche zbyt monotonna... a jeszcze utworzenie dynasty w roto poglebilo ta moja opinie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz na mysli inna 

Twoja wygrana sama zmusila mnie do wprowadzenia pewnych zmian w moim podreczniku 

(ale to wina tego ze nie zdalem sobie sprawy z tego ze Dwight nie jest juz Dwightem i nie ma juz 5 zawodnikow grajacych po 65plus a reszta jest daleko w tyle tylko ze ten czub sie strasznie wyrownal i zrobil nie przewidywalny i tak naprawde sezon w ktorym DeAndre zaczal robic 60 to juz bylo wrozenie z fusow....) 

 

w kazdym razie wygrales z beznadziejna srednia 39 ktora sie zdarzyla po raz pierwszy od czasu wygranej Mara, to niewatpliwie musialo dac Ci wrazenie ze tak tu jest, a tak tu nie jest 

 

bez 40plus nie ma sie co pokazywac 

 

nic nie poradze ze Andre Drummond zrobic regres mentalny, widzialem go na zywo i gosc ma jeden neuron miedzy uszami - 

Pistons sa w powaznej dupie bo zniechecili Monroe i dali wszystko bez zadnej pracy Drummondowi a teraz sie okazuje ze Drummond to jednak nie ten charakter co Shaq tylko zwykly balwan 

 

w kazdym razie 

 

przy obecnym stanie i braku kontuzji nie widze szans powalczenia z Cavs, zbyt przejebany sklad 

plus zloto w postaci Hilla i Collisona 

 

 

niech ktos mi to jakos policzy ale mnie to interesuje pod moim profesjonalnym katem jak i ligi 

ale mam wrazenie ze im mniejsza proba tym wieksza role odgrywa jeden outlier w przekroju calej sredniej/wyniku 

 

cos na wzor ADavis gra80 gdzie reszta gra 20 ffp w momencie wiekszej ilosci meczy wynik bedzie gorszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz na mysli inna

Mam na mysli bez agresywnego/skutecznego trejdowania. Nawet jak w kazdej wymianie masz tylko 40-50% na zysk paru fp/mecz to oplaca sie je klepac bo to najlepszy sposob na zwiekszenie wariancji... i wystarczy trafic kilka z rzedu by sie mocno wzmocnic.

 

Przez jakis czas wydawalo mi sie to zaleta ligi, ale chyba sie zachlysnalem wlasnym poczatkiem i coraz bardziej mam wrazenie, ze to zwyczajna ruletka. Bo jak tylko ktos ma dobra serie wymian to... reszta GMow podwyzsza poprzeczke w rozmowach co predzej czy pozniej uniemozliwi jej kontynuowanie i spowoduje pchniecie w kierunku sredniej ligowej.

 

Twoja wygrana sama zmusila mnie do wprowadzenia pewnych zmian w moim podreczniku

Jakich? Bo chyba nie bylo uaktalnienia manifesto?

 

(ale to wina tego ze nie zdalem sobie sprawy z tego ze Dwight nie jest juz Dwightem i nie ma juz 5 zawodnikow grajacych po 65plus a reszta jest daleko w tyle tylko ze ten czub sie strasznie wyrownal i zrobil nie przewidywalny i tak naprawde sezon w ktorym DeAndre zaczal robic 60 to juz bylo wrozenie z fusow....)

A widzisz, bo ja to zauwazylem takze wisi mi, ze akurat wstrzelilem sie w unikalny sezon.

Zreszta nigdy nie zakladalem, ze srednia <40 da misia takze w zlym kierunku poszla Twoja analiza moich wnioskow.

 

 

nic nie poradze ze Andre Drummond zrobic regres mentalny, widzialem go na zywo i gosc ma jeden neuron miedzy uszami -

W zeszlym sezonie mu to nie przeszkadzalo...

 

Drummond to jednak nie ten charakter co Shaq tylko zwykly balwan

No tak, bo Shaq to byl przeciez powazny gosc skupiony na samorozwoju... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zwłokę, składy miały być zaktualizowane wczoraj, plus tabelka ale nie miałem zbytnio czasu. Gdyby się coś nie zgadzało w skladach i pickach dajcie znać, ale wydaje mi się że wszystko powinno być ok, co najwyżej może zabraknąć picku przy czyimś składzie, bo funkcja nie załapała, to to poprawie.

 

 

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

chytruz 123 4988 40,55 ( 0,34 ) ( 40,96 )

lorak 100 4016 40,16 ( -2,13 ) ( 37,45 )

Marcos 150 5964 39,76 ( -1,94 ) ( 37,49 )

ai3 121 4696 38,81 ( 1,55 ) ( 40,67 )

drtoudi 134 5170,5 38,59 ( 0,52 ) ( 39,19 )

Jendras 119 4474 37,60 ( 1,82 ) ( 39,86 )

piotreksuper 138 5092 36,90 ( -0,28 ) ( 36,59 )

Mar 147 5361 36,47 ( 0,47 ) ( 37,03 )

Krzemyk 147 5293 36,01 ( 0,37 ) ( 36,48 )

bulek 142 5107,5 35,97 ( 1,67 ) ( 37,63 )

Wilq 125 4289 34,31 ( 0,83 ) ( 35,15 )

GeDDo 142 4870 34,30 ( -0,88 ) ( 33,34 )

Antek 137 4617,5 33,70 ( -0,58 ) ( 33,04 )

Roger 127 4242 33,40 ( 1,15 ) ( 34,73 )

Findek 110 3537 32,15 ( -1,07 ) ( 30,83 )

Ik#1 103 3275 31,80 ( -0,73 ) ( 31,02 )

PeWee 119 3689,5 31,00 ( 1,17 ) ( 32,23 )

obi 134 4089 30,51 ( -0,95 ) ( 29,51 )

Radzio 131 3795 28,97 ( 1,38 ) ( 30,55 )

Wirakocza 135 3715 27,52 ( 1,20 ) ( 28,94 )

 

Dziśchyba pierwsza dobra dniówka od początku sezonu, nikt nie zawiódł. A co raz bliżej powrót Westbrooka i Westa, to coś zaatakujemy i skrócimy rotację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wkładam kij w mrowisko.

 

Durant, Davies i Temple do Jendrasa, Brooks na FA

 

Noel, Randle, KCP i Gallinari do Findka

 

 

edit: Ja rozumiem, że mam bana i nie mogę dodawać zawodników do rostera ale jak chce zrobić wymiane i nie mogę nawet wyjebać gościa na FA to coś jest nie tak. Roger, manualnie mi go wyrzucisz, czy chcesz mi powiedzieć, że nie mogę zrobić takiej wymiany aktualnie (Jendras nie przyjmie fp Brooksa, zabraknie mu 1,5fp  miejsca w salary) ? Coś czuję, że pierwszy odpowie mi Wilqu i tylko sie wkurwię niepotrzebnie. Roger, daj swój prywatny numer telefonu na takie okazje ;]

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, wpierdalaczu trejdów. Przestań manipulować danymi bo tak to przedstawiłeś, że obaj z Rogerem wyszliśmy w jednej wymianie na skończonych idiotów bo ja mu oddałem Duranta za Westbrooka, Westa i Parsonsa, a on mi oddał Lillarda za samego Iguodale.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wkładam kij w mrowisko.

Raczej sobie w oko ;-)

Kompletnie nie rozumiem tego trejdu z Twojej strony, wiec moglbys wyjasnic gdzie widzisz w nim swoj zysk?

Durant za Noela i 3 FAsow?!? WTF? Nie oddalbym za ta paczke Lawsona... i po raz kolejny gratuluje komus trejdu, ktorego bym nie zapronowal bo uznalbym go za zbyt bezczelny by zapytac... ale jak widac tak trzeba...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, największe zdziwienie ze strony osób, które nie cenią zbytnio Randle'a.

Czyli wszystkich racjonalnych GMow ;-) Nawet jak sie pominie drobiazg kontuzji to czy poza uczestnikami wymiany ktos uwaza Randle'a za na tyle istotnego klocka by oddawac Durexa? Watpie.

Przeciez on ma w tej chwili niemal zerowa wartosc bo "mlodziak, ktory moze cos zagra za rok" pasuje do dziesiatek zawodnikow i czesc z nich lezy na FAsach bo mamy tylko po 13 slotow...

 

Wilq, ja bym Ci tego "FAsa" też za Lawsona nie oddał. A gdzie tam jeszcze Noel.

To ironiczne, ze rzekomo wysoko cenisz tych mlodziakow gdy wszystkich sie czym predzej pozbyles ;-)

Ale naleza Ci sie brawa na stojaco, tak wlasnie robi sie przebudowe tzn zamienic jak najwiecej nijakich bolkow/mlodziakow/nazwisk na wymiataczy/sredniakow i contender gotowy... tylko wez znajdz takiego Findka, ktory sie tak pieknie wystawi...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.