Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynać beef z freestylowcem to prawdziwe samobójstwo. Tet zje go dupą. Kałen powinien przesłuchać Pe vs Pih, żeby wiedział co go czeka.

Laik dał radę z Solarem. 

KałeN z kimkolwiek by zaczął, dostałby, podobnie jak Mjonsz został dopiero co odjebany. Cieszy mnie, że scena się rozprawia z gimbograjkami. Ale fajnie, że zrobi to Te-tris, on potrafi dowalić, liczę (żebym się nie przeliczył) na poziomi prawo do bragga albo I każdy mój fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozkminiamy stare czasy, to odłsuchałem na nowo mezovsmes. Czy tylko ja mam wrażenie, że Mezo to jeden z największych zmarnowanych talentów poslkiego rapu? W 03 miał jedne z najlepszych skillów na scenie, świetne bragga, podwójne, we flow zawsze był spoko. Mi go szkoda, a mezokracja w sumie zasługuje na miano klasyka już za sam tytułowy track.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że Pih dał radę z Pe to jakaś kpina. 

 

 

Tetris to już nie ten sam raper co parę lat temu, obecnie został wykastrowany. Ocenianie go przez pryzmat jego starszych płyt bądź freestyle nie jest na miejscu. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozkminiamy stare czasy, to odłsuchałem na nowo mezovsmes. Czy tylko ja mam wrażenie, że Mezo to jeden z największych zmarnowanych talentów poslkiego rapu? W 03 miał jedne z najlepszych skillów na scenie, świetne bragga, podwójne, we flow zawsze był spoko. Mi go szkoda, a mezokracja w sumie zasługuje na miano klasyka już za sam tytułowy track.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Mustard czyli najgorętszy aktualnie producent w USA, wypuszcza jutro swój album 10 summers (ale w sieci juz jest dostepny do pobrania).

 

Tracklista

 

  1. Low Low Feat. Nipsey Hussle, TeeCee & RJ
  2. Ghetto Tales Feat. Jay 305 & TeeCee
  3. Throw Your Hood Up Feat. Dom Kennedy, Royce & RJ
  4. No Reason Feat. YG, Jeezy, Nipsey Hussle & RJ
  5. Giuseppee Feat. 2 Chainz and Jeezy & Yo Gotti
  6. Face Down Feat. Lil Wayne, Big Sean, YG & Boosie Badazz
  7. Down On Me Feat. 2 Chainz & Ty Dolla $ign
  8. Can’t Tell Me Shit Feat. IamSu! & AKAFrank
  9. Tinashe Checks In (Interlude)
  10. 4 Digits Feat. Fabolous & Eric Bellinger
  11. Ty Dolla $ign Checks In (Interlude)
  12. Deep Feat. Rick Ross, Wiz Khalifa & TeeFli

 

Jeżeli nie wiecie kto to jest to wrzuce trochę hitów wyprodukowanych przez niego

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.