Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie no z tym albumem stulecia to wiadomo, że nie na serio. Tak poważnie to to jest świetny album, pod względem muzycznym genialny, tekstowo jest bardzo arogancko co też mi się podoba, choć inni mogą stwierdzić, że lirycznie Yeezus jest słabym albumem. Wyjebałbym jeszcze moze jakiegoś reagae spiewaka z tego albumu i to wszystkie wady. Kolejny klasyk od Kanye, ale dalej MBDTF pozostaje jego największym dziełem.

 

Słyszeliście już o nowym albumie Jaya-Z? http://www.youtube.com/watch?v=B--ZARCwSIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Medium kozak. Ostatnio przeżywa renesans w "moim postrzeganiu go" - wraz z wydaniem Egzegezy. Na prawdę, znakomita płytka, na bitach Galusa, który jest również kocurem (nie wiem czy ktoś kojarzy Nowe Dobro to Zło Hadesa, tam Galus po prostu zniszczył podkładem i świetnie zgrał się z Hadem, który teraz już tak nie błyszczy (na Haosie raczej przeciętnie-słabo).

 

No ale wracając do Medium, to po świetnej Egzegezie raczej nie spodziewałem się szybko czegoś nowego, a tu proszę: http://www.youtube.com/watch?v=wFr2sg3rz2E . 

Rewelka. Co prawda słychać parę sampli z poprzednich kawałków, ale myślę, że to celowy zabieg, gdyż utwór nawiązuje trochę właśnie Niemego Kina właśnie i innych. 

 

Wogóle jara się ktoś tu płytką, która wyjdzie w piątek, trzynastego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wogóle jara się ktoś tu płytką, która wyjdzie w piątek, trzynastego? :grin:

 

Oj ja czekam jak chyba na nic innego z Polski, CBP długo nie schodziła ze słuchawek z nowa płytą podejrzewam będzie podobnie. Fajnie że na płycie nie będzie żadnych gości tylko mocny, dosadny rap Sokoła i ładne śpiewane partie od Marysi.Sokół zawsze miał dobre ucho do bitów wiec tutaj nie mam żadnych obaw tym bardziej że nie szczędził  czasu i przede wszystkim pieniędzy na producentów Premier (nawet jeśli nie ma już takiej marki co kiedyś to i tak WOW !), SGP plus masa innych jak choćby  dobrze znany wcześniejszych płyt Sokoła Shuko czy rodzimi WH i SoDrumatic (ładnie u VNM poleciał…)  a tekstowo wiadomo  Tylko Czysta Brudna Prawda. Musi być dobrze 

 

Ogólnie  sporo dobrych rzeczy od Prosto tej jesieni .

 

Mediuma wolałem z Teorii…i ten nowe „oświecone” oblicze  średnio mi podchodzi .

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

YO to ja odswieżam temat i wrzucam coś swojego, nagrywam od kilku lat, jaram się i inspiruję głównie oldschoolem ze stanów, kończę właśnie swój pierwszy solowy mixtape, będzie dużo klasyków z lat 90' jak ktoś lubi te klimaty to wrzucam więcej w przyszłym tygodniu...

http://www.youtube.com/watch?v=veLQv-GS7BQ&feature=youtu.be

i druga kwestia polecam tym co lubią brudne brzmienia album Hopsina - "Knock Madness" który ukazał się kilka dni temu.... nie wiem czy gościa znacie ale dla mnie tym albumem udowodnił że jest nr2 w stanach tuż za eminemem jeśli chodzi o skillsy, a ponadto mądrze nawija i wszystkie bity robi sobie sam sprawdźcie bo warto!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=fZ5jzF0At-Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...




Radzę przyjrzeć się Dejanowi. Gra w basket (wszyscy wiemy skąd Dejan?), muzycznie wielki talent i dobry z niego chłopak ;]

 

Lada dzień wychodzi jego nielegalik ale fizycznym nakładem, kawał solidnego rapu - o jaraniu będzie tylko jeden kawałek. Reszta, obiecuję - będzie czego słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sarius – druga bomba po Rasmenatlizmie od Asfaltu, nie wiem jakim cudem  ta płyta przeszła bez większego echa dla mnie czołówka w polskim rapie jeśli chodzi o 2013. Tak się debiutuje .

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.