Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Kubbas twierdzi, że ma ogromne pojęcie o rapie i dyskutuje tutaj gorąco o tym kto jest dobry, a kto c***owy. Ale Rocky'ego nie ;] . Typa, który od prawie roku jest na pierwszym planie, zjadł techniką 90% sceny i w całej sieci aż huczy od tego jaki jest zajebisty. Dopiero co wydał prze konkretny mixtape z ziomkami, fani chcą się zesrać z tęsknoty za jego pierwszym solowym albumem, ale mający ogromną wiedzę o rapie Kubbas go nie zna. Witajcie w świecie Kubbasa, świecie w którym on jeden posiadł całą wiedzę i ma na nią monopol. A, i w którym słucha się tylko raperów z ładnymi ksywkami.

 

Miałem Cię ignorowac, ale jak widzę jakie sądy wydajesz nad Kendrickiem to mi się płakać chce , a jednoczesnie boleję nad tym ile szkód wyrzadzasz ludziom czytającym, co masz do przekazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słucham new age rapu, jak chce czegoś nowego posłuchać to tutaj się pytam chłopaków jakbyś nie zauważył ;] Wole odświeżać starocie, których jeszcze nie słyszałem

 

Kendricka Lamara nie tylko ja krytykowałem więc jak się chcesz włączyć do dyskusji to podważ któreś z argumentów bo jak zwykle szumu narobiłeś i niczego nie znegowałeś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bezczelnym hipokrytą, ale o tym już wiesz.

 

No ale jak ja mam z Tobą dyskutować skoro argumentujesz, że Kendrick ma marne flow i nie trafia w bit ? Nie jestem wielkim fanem jego stylu i z nielicznymi wyjątkami nie jaram się jego rapem, bo jego flow jest charakterystyczne i akurat mnie nie podchodzi, ale nigdy nie powiem że jest słabe. Trafia w bit - ale jak mam Ci to wyłożyć ? Kendrick to bardzo muzykalny murzyn.

 

To trochę tak jak z Sitkiem - albo się nim jarasz albo nim gardzisz (jako muzykiem, mam nadzieję). Ale ktokolwiek powie, że Sitek jako raper jest słaby powinien zajebać głową w kaloryfer.

 

Nie wiem czy Buła już wrzucał, ale jak nie to:

http://www.youtube.com/watch?v=g-OQNBHtSW8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jak zwykle nic sensownego nie wnosisz, ale to już wiesz :)

 

Nie podoba mi się ten hype na Lamara i robienie z niego nie wiadomo kogo, proste, koleś niczym się nie wyróżnia z tłumu, mamrota coś pod nosem, zero wydzwięku charakterstycznego, zero mocy, słabo składane rymy, słabo rapuje pod bitem, proste taka jest moja opinia, personalne wycieczki sobie odpuść bo następnym razem będą ostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dla poważnych ludzi, od dawien dawna z kim nie dyskutowałeś wycieczki osobiste były w każdym poście, ostrzeżenie poszło na Twoje konto następne takie akcje poskutkują banem.

 

A ma ten Kendrick Lamar jakiekolwiek przebicie? Ma moc w Swoim sposobie rymowania? Potrafi się wyróżnić, przejść przez bit, i zarapować mocno? Mamrotanie pod nosem.

 

Wcześniej nie tylko ja użyłem wielu argumentów, jak zwykle nie odniesiesz się do tego, bo nie potrafisz, jedyne co potrafisz już pokazałeś i nagrodę za to Ci wlepiłem, ktoś tu ma problem ze sobą i to nie jestem ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dla poważnych ludzi, od dawien dawna z kim nie dyskutowałeś wycieczki osobiste były w każdym poście, ostrzeżenie poszło na Twoje konto następne takie akcje poskutkują banem.

 

trzeba bylo zostac moderatorem Findek, to bys pisal innym userom rzeczy typu:

 

Czytać widzę nikt Cię nie nauczył co?

czyli nie-osobiste wycieczki, w dodatku w stylu mistrza yody i to wszystko bez zadnych ostrzezen.

 

czy mi sie wydaje czy to juz drugi raz wchodzisz z kims w ostra dyskusje i dajesz ostrzezenie Kubbas?

 

moze chociaz tyle przyzwoitosci zeby dawal je inny mod? albo unikanie kontrowersyjnych tematow? bycie sedzia we wlasnej sprawie z czyms Ci sie kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo zostac moderatorem Findek, to bys pisal innym userom rzeczy typu:

Byłem kiedyś na e-baskecie i namówiłem pozozstałych moderatorów, żeby dopuścili do panelu również Kubbasa. Potem zaczął na mnie donosić ;] Już nie chcę być, za duża odpowiedzialność ;]

moze chociaz tyle przyzwoitosci zeby dawal je inny mod? albo unikanie kontrowersyjnych tematow? bycie sedzia we wlasnej sprawie z czyms Ci sie kojarzy?

eureka

 

Mythos, powiedz mi proszę, że nie słuchałeś płyty Gospela więcej niż raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie licząc hyc o podłoge to nawet sie tych głupot da słuchać. Ma zajebistą barwę. Mnie on po prostu nie rozśmiesza, strasznie niewymagający jest jak na kogoś tak oryginalnego. Zwłaszcza że obejrzałem wywiad z nim i gość jest szalony. Mam na dysku dowód na to, że Gospel może być zajebistym raperem, ale to Ci mogę tylko na privie pokazać. Pokazywałem Ci to już, ale kazałem się skupiać na Dejanie, a nie na nim. A może kojarzysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnicie o Lamarze -> macie tutaj Imana Shumperta! http://www.youtube.com/watch?v=k1pkvuYeesI

 

Btw. Nie wiem z kim o tym dyskutowałem, chyba z Krasem (nie chce mi się już szukać) ale co do KL. Przesłuchałem go trochę, z Kubasem się zgodzę, że go za bardzo ludzie przecieniają, ale też i jego wpasowanie w bit jest cienkie, bo jego bity są z reguły c***owe. Mogę dostać ostrzeżenie, ale tak zjebanego gówna w najgorszej zjebanej gównianej postaci to od dawna nie słuchałem, jego producenci są głusi i jest ciężko tego gówna słuchac. A capella da się go słuchać, ale już z podkładem się zmuszam do tego. Już nie wracajmy do tej dyskusji.

Edytowane przez Ugoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.