Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to tak powinien brzmieć gość który powoli zaczyna

 

[video=youtube;cSsNnsTCvfc]

 

a tu jeszcze coś nowszego

 

[video=youtube;bu-X3CfK-Y0]

 

Mało jest w PL ludzi robiących uliczny rap z takimi skillsami jego solo to jedna z nielicznych polskich rapowych płyt na które czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dre miał wydawać tą trzecią płyte i jak na razie nie wydaje, czekam i czekam i się chyba nie doczekam.

Kolejna prośba: czy teraz coś takiego na prawde gangsterskiego wychodzi? Taki styl jak młody Cube i ogólnie NWA. Najlepiej zachód.

 

POLECAM: Jakby ktoś nie znał Juice - Death Certificate - jest to mixtape z 2009 roku chyba, na mixtapetorrent.com powinno być. Na prawdę, miałem na niego zajawkę a z tego co pytam znajomych to praktycznie nic nie słyszał, a typek jest od paru lat w ekipie BWS i ogólnie trzyma z Game'm. http://www.mixtapetorrent.com/death-certificate -> poważnie, gangsta styl, fajne bity, ciekawi goście a tutaj wersja rozszerzona o kilka tracków http://www.dubcnn.com/mixtapes/juice-deathcertificate-specialedition/

 

Polecam też Meek Milla, gość z MBM czyli Rik Rołs Kru. Troche południowy styl, ale i też nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu ktos sie odedzwal

 

tez szukam czegos dobrego ale posucha straszne w rapie z usa...

 

co ja bym ci mogl polecic nie wiem, ja to jade na klasykach od dawna bo nie mam czego sluchac + j.cole i jakies tam nowsze

 

www.lastfm.pl/user/Kubbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny gust mamy z tego co widzę, u mnie leci w kolejności Game, Kanye, Redman, Methodman i Juicy J.

Z tych mniej znanych to fajne są: The Game - Brake Lights, Kid Ink - Daydreamer, Meek Mill - Dreamchaser 2, Fabulous - There Is No Competition.

 

Ja miałem sporo takiej posuchy bo na przykład My Beautiful Darkness Twisted Fantasy słuchałem pół roku praktycznie, najlepsza płyta ever jak dla mnie (teraz mnie nudzi i obrzydza, bo za dużo słuchałem), Documentary i L.A.X., R.A.W. i ta T.I.a z 2008 roku, Paper Trail? też mnie wkręciła ;) . Nie będę kłamał, że wychowałem się na tych z XXI wieku, ale mam duży sentyment sluchać właśnie Paca czy Biggiego. Ale z nich dwóch preferuje grubaska bo ma skurczysyński głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.