Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do beefu, odsłuchałem czarny wrzesień i potem poczytałem tutaj opinie.

Niektórzy nie potrafią oddzielić dissa od rapera, Peja jaki by nie był w beefie po prostu zmiażdzył. Sam go w ogóle nie słucham, uważam go za prostaka, uważam że racja z Zieloną Górą jest po stronie Tede, niepotrzebnie wyzwał warszafke, ale jego odpowiedzi żmiadzyły, on jechał panczlajny, na każdy zarzut odpowiedział, zamiast siebie wychwalać pod niebiosa, gadać o kasie skupił się konkretnie na tym na czym polega beef - na argumentach.

Nie rozumiem jak można go oskarżać o stek kurew i pizd w sytuacji kiedy taki Tede ma wstawki:

jesteś gównem co spuszam do wisły, masz maszynowy zgrzyt pizdy

 

to akurat znalazłem w pierwszej lepszej piosence, rzeczywiście argumentacja ładna, konkretna, kulturalna

Peja wygrał i w ciągu ostanich 5 lat czyli mniej więcej od kiedy słucham HH to było najmocniejsze dissy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do beefu, odsłuchałem czarny wrzesień i potem poczytałem tutaj opinie.

Niektórzy nie potrafią oddzielić dissa od rapera, Peja jaki by nie był w beefie po prostu zmiażdzył. Sam go w ogóle nie słucham, uważam go za prostaka, uważam że racja z Zieloną Górą jest po stronie Tede, niepotrzebnie wyzwał warszafke, ale jego odpowiedzi żmiadzyły, on jechał panczlajny, na każdy zarzut odpowiedział, zamiast siebie wychwalać pod niebiosa, gadać o kasie skupił się konkretnie na tym na czym polega beef - na argumentach.

Nie rozumiem jak można go oskarżać o stek kurew i pizd w sytuacji kiedy taki Tede ma wstawki:

jesteś gównem co spuszam do wisły, masz maszynowy zgrzyt pizdy

 

to akurat znalazłem w pierwszej lepszej piosence, rzeczywiście argumentacja ładna, konkretna, kulturalna

Peja wygrał i w ciągu ostanich 5 lat czyli mniej więcej od kiedy słucham HH to było najmocniejsze dissy.

Dam Ci lepsze na gg później.

 

Co do Tedego... rozmawiamy o typie, który potrafił zjebać nawet tak prosty w przekazie kawałek jak Ziom za Ziomem

 

Słyszysz to pianinko? wypierdalaj, giń stąd.

Dwa machy, dwie Yamahy, a ty Simson.

MC zjem cię, będę jak Robinson,

a ta scena będzie moją wyspą.

To nie wszystko, znasz mnie?

Słyszałeś, kurde, blaszkę?

Możesz być jedynie moim Piętaszkiem.

Naprawdę ktoś słucha tego typa ? Peja jaki jest taki jest, ale po pierwsze: jego kawałków zawsze chętnie posłucham ze względu na beaty Decksa, nie mają sobie równych. Po drugie, jaki by nie był, to on jest mimo wszystko raperem, kim jest Tede ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja jaki jest taki jest, ale po pierwsze: jego kawałków zawsze chętnie posłucham ze względu na beaty Decksa, nie mają sobie równych.

Rzeczywiście argument stawiający Peję wyżej od Tedego.

 

Po drugie, jaki by nie był, to on jest mimo wszystko raperem, kim jest Tede ?

To samo co wyżej.

A Tede jest raperem inteligentniejszym, bardziej pomysłowym i posiadającym nieporównywalnie lepsze flow. Po prostu raperem lepszym od Peji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peja jest c***owym raperem krzykaczem

zbyt inteligentny to on nie jest

a najlepszymi raperami są ludzie inteligentni

 

tede dawno już nie wydał niczego fajnego

ewentualnie jakieś mikstejpy były spoko w miare

ale oficjalne płyty były słabe strasznie

chce zgarniać siano i zgarnia i sie z tym nie kryje przynajmniej

nie jestem fanem , średnio go lubie

szacun za wfd, klasyk, za sport klasyk, później coraz gorzej

 

ale tede jest zawsze i wszędzie lepszym raperem niż peja

ziom za ziomem też raczej nie zjebał, nie wiem czemu się czepiasz

peja sam wywołał wojne i później sam sobie strzelał w pięty

został pojechany przez tedzika (inteligentnie i z pomysłem), poźniej przez pariasów

 

kawałek z ostrym i jeru byłby klasykiem, gdyby nie było tam peji, chociaż nawinął całkiem nieźle

 

a

i najlepszy beef

duze pe - pih

wszystkie kawałki spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się że coś takiego napiszę, ale:

http://www.youtube.com/watch?v=disChA30SLI

ten kawałek [ gdzieś do końca drugiej minuty :mrgreen: ] jest w pyte dojebany, fokus tutaj niszczy na tym bicie, zajebiście w nim siedzi, i te przyspieszenia.

i c*** z tym że to kawałek z dodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i leci na bicie, ale "kolabo" z doda ojp..

mógł nagrac z ewa farna czy cos, tez by na vivie leciało

 

a i to powinno byc fokus ft doda, nie odwrotnie

Wiadomo, że taki track nigdy nie będzie zaliczany do kategorii hip-hop aczkolwiek na świecie taki trend panuje wszędzie i po Eminemie&Rihannie, Dj'u Tiesto z Three 6 Mafia czy Snoop Doggu z Davidem Guetto czy jakoś tak nic mnie nie zaskoczy, a niektóre kawałki łączące czystą nawijkę z muzyką electro wychodzą wręcz mistrzowsko.

 

Fokus już tyle zrobił dla polskiego hh że mógł sobie na takie coś pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

i najlepszy beef

duze pe - pih

wszystkie kawałki spoko

+1

 

 

 

Chociaż może dlatego że to okres w którym w miarę częściej słuchałem rapu i byłem na "bieżąco".

Z dużą pewnością można stwierdzić że Pih się nie spodziewał tego że Pe stawi mu czoła na takim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale moim zdaniem RPS - tylko Peja miażdzy, ogólnie jestem po prostu :shock: jeśli chodzi o poziom odpowiedź Peji, nawet z wyśmiewanego się Dlaczego Tede kurwą jest był kawałkiem na poziomie. Podobnie Dureń z TVN, Peja swoją odpowiedzią po prostu go wgniótł. Jak dla mnie w dissach jest najlepszy, może OSTR jest w stanie go pokonać, Łona zjechać inteligencją, ale Włodi, Tede i Pelson to śmiechu warte są ich kawałki w porównaniu.

Jeśli uważacie że Tede pojechał go inteligentie, po proszę o cytaty, bo nawet ramówka TVN, która mi się bardzo podobała po odsłuchaniu, przy odpowiedzi Ryśka...

Jedynie na Eldo mu zabrakło argumentów, jechał zbyt ogólnie, chociaż z drugiej strony za fragment:


Kminię odpowiedź, w skłądzie mają Eldoke,

a tu poniżej średniej wypociny sklecione.

W trójkącie spłodzone, po męsku, no jasne

Krew, pot, łzy i sperma, macie roku porażkę.

propsy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to pieprze te dissy i ten cały szum... odzywa się w was napinka 13latków w komentarzach na youtubowych filmikach: peja vs tede :lol:

Swoją drogą czekam na płytkę WFD :) już niedługo, pre ordered już dawno ... oby była dobra jak poprzednia :) Bo dla mnie "Powrócifszy..." było świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.