Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Reedukacji nie słuchałem,nie kupiłem jak tam wypada?

Na duży plus track z Jeru i dobra ,równa forma Decksa który dał kilka takich perełek że aż ciary przechodzą (wspomniane ,genialne wręcz Oddałbym czy Głos Wielkopolski). Peja jak wiadomo jest doświadczonym MC który poniżej pewnego poziomu już nie schodzi raz jest lepiej (Kto ma renomę ) raz gorzej ale zawsze przyzwoicie. Męczyć może jedynie brak różnorodności w tematyce ,sporo nachalnego moralizatorstwa i niepotrzebne odgrzewanie beefu. Ogólnie płyta co najmniej dobra na pewno zdarzy mi się do niej częściej wrócić niż do nowego Ostrego który z płyty na płytę nawija coraz bardziej od rzeczy.

 

 

 

http://cunninlynguists.bandcamp.com/album/stars-shine-brightest-in-the-darkest-of-night-f-rick-warren-single

 

jaram się przeokrutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem nigdzie że był średniakiem

 

z akonem to w ogóle nie ma żadnych porównań

kim do c***a jest akon?

 

wg mnie też był chyba najlepszym śpiewakiem , dodatkiem do raperów

+ jedna jego solowa płyta jest kozak, nie pamiętam tytułu, tam gdzie jest kawałek i got love

 

później juz było coraz gorzej

ale mimo wszystko był zajebisty

szału nie robił w sensie, że oprócz tych refrenów gdzie szał robił, to miał tą jedną solówke tylko zajebistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkiem do raperów

dodatkiem to jest k mac pasek do spodni :evil:

 

Wporzo koleś, na prawde dobry głos, teraz przyjeło sie ze w tych kregach hip hopowych można mieć głos jak jakaś ostatnia pipa i to niema znaczenia, no więc przynajmniej dla mnie ma znaczenie jaki typ ma głos jaki ma flow itd. i dlatego Nate na szacunek zasługuje.

 

Wogóle ktoś wie coś więcej co dokładnie kolesiowi było ,jakaś choroba, czy nie za zdrowy tryb życia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle ktoś wie coś więcej co dokładnie kolesiowi było ,jakaś choroba, czy nie za zdrowy tryb życia ?

ND był po dwóch udarach, od 2008 sparaliżowany, od 2009 bodaj przy respiratorze.

 

smutny rok dla kultury, stare koty odchodzą, najpierw Guru, teraz Nate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ND był po dwóch udarach, od 2008 sparaliżowany, od 2009 bodaj przy respiratorze.

 

To o tych udarach na yahoo już wyczytałem, ale właśnie interesowało mnie jakie były ich losy, co je spowodowało, jakieś bardziej sprecyzowane informacje, chociaż o tym że był od przeszło 2 lat sparaliżowany muszę przyznać nie wiedziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.