Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Jara się ktoś zapowiadanymi Prewersjami Fokusa ? Chyba mój ulubiony raper na równi z Eldoką. Szkoda że jest coraz mniej popularny. Ciagle za to slychać o Ostrym, Peji czy Tedziku, szkoda bo sczegolnie dwaj ostani są coraz bardziej żenujący...

 

Słyszeliscie, że być może zorganizowany zostanie charytatywny koncert z racji 10 lecia wydania Kinematografii ? Jeśli wyglądałoby to jak ostatni koncert w Spodku to obecność obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jara się ktoś zapowiadanymi Prewersjami Fokusa ? Chyba mój ulubiony raper na równi z Eldoką. Szkoda że jest coraz mniej popularny. Ciagle za to slychać o Ostrym, Peji czy Tedziku, szkoda bo sczegolnie dwaj ostani są coraz bardziej żenujący...

 

Słyszeliscie, że być może zorganizowany zostanie charytatywny koncert z racji 10 lecia wydania Kinematografii ? Jeśli wyglądałoby to jak ostatni koncert w Spodku to obecność obowiązkowa.

 

Fokus pod względem techniki i flow nie schodzi poniżej pewnego poziomu gorzej niestety z jego uchem do bitów, które na ostatniej solówce łagodnie rzecz ujmując nie były najlepsze. Po wydaniu Nastradamusa przez Nasa, Druh Sławek w swojej audycji zażartował że „od tej pory Nas powinien nagrywać albumy w wersji acapella". Przesłuc***ąc AiO miałem to samo wrażenie w przypadku Fokusa, zawsze dobrze brzmiał na nieco zamulonych,pokręconych bitach jak w Zamotasupłany czy CHTHC fajnie byłoby znowu usłyszeć go na takich produkcjach.Płytę na pewno sprawdzę.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=neNYrYjRKQA

 

Trudno mi sobie przypomnieć w ostatnim czasie lepszy polski, rapowy teledysk nic że sam tekst jest dość prosty i schematyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=neNYrYjRKQA

 

Trudno mi sobie przypomnieć w ostatnim czasie lepszy polski, rapowy teledysk nic że sam tekst jest dość prosty i schematyczny.

Teledysk faktycznie byłby fajny gdyby nie tragiczne błędy jak "Easy-E" czy "Papus"(!). Jak można wypuścić teledysk z czymś takim, no Papus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego drugi raz oglądałem bez głosu ,samej bezmyślnej recytacji raperów do bitu też bym nie zniósł ale sam klip mistrzostwo . Mógłby wydać jedną z lepszych płyt w tym roku gdyby rapowanie zostawił innym a sam zajął się produkcją i ogarnięciem promocji (klip z Łoną też był dobry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie nt najnowszego teledysku Fokusa promującego plyte Prewersje ? Wg mnie klip fantastyczny, niesamowicie nastrojowy, troche gorzej liryka Fokusa ( sam kawałek srednio mi pochodzi)

 

A tutaj wspolna piosenka Fokusa i Aesa. Nie wiem jak was, ale mnie tu Fokus całkowicie rozwalil...

http://www.youtube.com/watch?v=CZMzUMqaA-g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki materiał powinien wyjść jako mixtape a nie pełnoprawna płyta w zasadzie 3-4 tracki trzymają poziom reszta to klasyczne wypełniacze które nadają się jedynie do skipowania. Nawijce Tedego brakuje mocy i polotu brzmi to wszystko dość nijako ,same dobre bity nie uratują płyty.Klasyczne zmęczenie materiału. Mógłby się wstrzymać na jakiś czas z wydawaniem płyt i nagrać jedną porządną ,dopracowaną produkcję no ale wiadomo co by nie wydał to i tak się sprzeda więc mu się nie dziwię.

 

 

 

 

To będzie miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie rozumiem pojazdów na OSTR, może dlatego że jestem jego dickriderem, na ipodzie mam tylko jego i nawet mi się nic nie nagrywać nic nowego.

Jak kto woli , dla mnie OSTR zaliczył mały regres w porównaniu do wcześniejszych nagrań - szczególnie jeśli o teksty chodzi, jak słyszę wersy a'la jeśli zamiast mózgu masz drewno żony nie znajdziesz na pewno, poza tym skrzeczy coś ostatnio. Nie wiem na ile to kwestia zbyt częstego wydawania jakiegoś materiału ,ale IMO powinien zluzować i wypuścić coś i nie spieszyć się z kolejnym materiałem ,bo to zwyczajnie nie zawsze na dobre wychodzi. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.