Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

poważnie wam sie podoba ten kanye nowy?

każdy lubi to co lubi

 

ale jak dla mnie ta płyta nie ma polotu do poprzednich gdzie kanye miał zdecydowanie lepsze bity i lepiej wypadał tekstowo.

tutaj może się uzbierają ze 4 kawałki na poprzednim poziomie

kanye już dawno robił mainstream, ale to trzymało poziom, teraz jak dla mnie jest biednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\co powiecie na rise up cypress hilla?

Podchodziłem do niej ze 3 razy i nie mogłem się przemóc. Może spróbuje jeszcze raz :wink:

 

 

Kanye - najwyższa półka jak dla mnie. Poważny kandydat do płyty roku. Bity są nie z tej ziemi.

 

Jeśli mowa o mocnych bitach to jutro POE i chyba z samego rana polecę do empiku. Nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Złodzieje Zapalniczek co tu dużo pisać Emade dał tu same dobre bity a niektóre jak "Nie odejdę stąd" "Raj młodocianych... 2" czy "Outro" prostu urywają dupę. Tylko co z tego skoro drugi z gospodarzy nawet w najmniejszy sposób nie potrafi słuchacza zaciekawić a takie linijki jak Sam wiesz kto na trackach wygląda jak świnia w pomidorach wręcz zniechęcają do dalszego słuchania. Od jakiegoś już czasu rap Ostergo to dla mnie skrzeczący bełkot o niczym tutaj w żaden sposób tego nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, bity na najwyższym światowym poziomie, a Ostry znowu nie zachwyca. W sumie mi jego nawijka nie przeszkadza, ale ciągle rapuje o tym samym, technicznie i tematycznie jest po prostu nudny. Mimo to kupiłem dzisiaj płytę i nie żałuje, bo jest wydana naprawdę fajnie.

 

Zrobiłem sobie dzisiaj prezent mikołajkowy i kupiłem bilet na Game'a 15 grudnia do Fresha. Ktoś się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość ostatnio Oster ma znaczny regres jeśli o texty chodzi ( nie wspominając o skrzeczeniu). i jakoś też z tego powodu POE nie zawracałem sobie głowy póki co, kupię przesłucham ,ale mi sie nie pali jakoś. No kto czy jak się ten trak nazywa zamula i refren słabiuuutki jest.

Ciekaw jestemm jak wypadnie notes3de ,tede w tym roku nieźle poczynia.

A i na nic nie czekam tak jak na DELTRON EVENT II już ... wkrótce? No i DMX'a nowego ,ale z tym to też już się naczekałem : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.