Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednie płyty miały każdy kawałek zajebisty, ostatnie dwie płyty tak przynajmniej miały, dlatego spodziewałem się kolejnego mocnego materiału, a tu okazuję się, że tylko 4 kawałki są wyjebane, do tego nie te promowane na hity czyli I Rep that West i inne Kol-Aidy z Al-Kaidy, jednym słowem 4 kawałki do słuchania, a w całym materiale więcej West Coastu w refrenach niż w bitach i całokształcie.

 

Jak na Cube'a materiał słaby, spodziewałem się czegoś w stylu ostatnich 2 płyt, którymi jarałem się po wydaniu strasznie i jaram się do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz przesłuchałem tpwc 2 czyli to prawdziwa wolność człowieka i nie wiem co o tym sądzić

pono i sokół nawijają dalej na wysokim poziomie, szczególnie zawsze jarałem się stylem pona

 

bity w sumie fajne, takie inne niż to co do tej pory słyszeliśmy na produkcjach zip, ale meczą mnie te refreny troche, w każdym kawałku praktycznie to samo, troche to pierdoli całokształt.

 

co sądzicie czarnuchy o tej płycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu teledysku promującego płytę spodziewałem się czegoś dużo gorszego ale i tak szału nie ma.

 

Plusy to jak dla mnie przede wszystkim Sokół który tekstowo wypadł jak zwykle dobrze oraz parę przyjemnie zagranych na żywych instrumentach podkładów. Niestety całość psuje wszechobecny vocoder ,słaba forma Pono(o dziwo) i koszmarne refreny. Tracki są mocno nierówne, jak coś gra to coś innego to psuje. Jak Sokół dobrze nawinie to Pono się nie popisze, jak Poniedziałek się spręży i przypadkowo coś po ludzku nawinie to zapierdolą taki refren że remizy, bayer fulle mogą się chować. Jak już wreszcie jest dobrze lirycznie to jest c***owo z bitem i tak całą płytę .

 

BTW Słoń na nowej płycie w jeszcze lepszej formie niż na Chorych Melodiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała płyta w necie jest już od jakiegoś tygodnia. Strasznie słaba.

True . Truizm goni truizm teksty jakby pisał je nastolatek na lekcji w szkole, te przeciąganie sylab, żeby tylko rymowało się coś co się nie rymuje pizganie czasownikami na prawo i lewo …gdyby nie gościnne występy (zwłaszcza Łony i Hi-FI) ta płyta byłaby asłuchalna .Szkoda coś takiego pisać bo gościa szanuję.

 

Na Myspace Abradaba można przedpremierowo przesłuchać jego całą nową płyta .

 

Coraz bardziej wolę Ostrego jako producenta niż rapera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abradab w dobrej formie, a jak ostry produkuje to musi być bomba. Uwielbiam jego bity. Najlepszy polski producent bez dwóch zdań.

 

Coraz bardziej wolę Ostrego jako producenta niż rapera.

Dokładnie. Ostatnio wszystkie jego zwrotki są jakieś przekombinowane. Nie mówię, że słabo rapuje, bo to byłaby przesada, ale słuchanie jego bitów sprawia mi większą przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie ,ale Adaś po Ja Tu Tylko Sprzątam jakoś mnie tak nie jara. OCB jakoś do mnie nie trafiało , TDD tym bardziej ( no kawałki z Asfaltonu dobre w sumie, szczególnie 12 track lubię) i nie przepadam za jego zjaranym głosem z wnerwiającą chrypą :<

Do tego usilne wypieranie się wszystkiego co powiązane ze słowem komercja, lans, 'sprzedać się' itp. chyba ma alergię na to ,bo daje monolog na ten temat na każdym koncercie i do tego ciska o tym w zwrotkach deeejmn. CZIL.

 

Ostatnio wszystkie jego zwrotki są jakieś przekombinowane.

Pomijając jego solo to na Bez Granic dosłownie nie mogłem słuchać jego zwrotki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus Tracki od Cube'a

 

http://www.mediafire.com/?j9kz73bn45w2eo8

 

http://www.mediafire.com/?b3j23ti5lsv8ftj

 

There was a RapUp interview last week about how the songs are unfinished (I'm personally assuming Cube is waiting for a Dre verse). And he didn't want to release the songs as unfinished (even though most of the tracks on this album are under 3 minutes), but he said when it's finished he will release it. Whether it be sooner or later.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś nowego Pezeta z Małolatem?

 

Pierwsze wrażenia na gorącą to kilka naprawdę kozackich bitów ,przeogromny progres Małolata ,ciekawe kombinowanie z flow Pezeta(zwrotka w ‘’Hip-Hop dla mnie to ‘’to chyba jedna z lepszych polskich szesnastek jakie słyszałem w tym roku)i dobre kolaborację, tylko tę Dopaminę mogli sobie darować...

 

 

 

 

Aż się zakrztusiłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.