Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Płyta, jak na Tede przystało, bardzo dobra. Singiel też mi się podoba i się z nim zgadzam. Polecam kupić ten album!

 

Ostatnio jestem pod wrażeniem nowej płyty Fat Joe, nie spodziewałem się, że po tych jego gniotach ostatnich będzie w stanie nagrać taki porządny album.

Poza tym pozytywne odczucia co do Tech N9ne'a i mega pozytywne co do Rick Rossa. Naprawdę ten ostatni zrobił mocny materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leci ktos z forum na hiphopkempa w tym roku ? w zeszlym bylem, w tym tez lece, ogolnie polecam :D

 

tegoroczny lineup

 

Talib Kweli & Hi-Tek (Reflection Eternal) /USA/ Duet Emcee & producent powraca w wielkim stylu równo po dekadzie od premiery debiutanckiego LP.

Chali 2na (Jurrasic 5) & Breakestra /USA/ Właściciel najniższego głosu w rapie wraz z jedną z najznakomitszych obecnie ekip tworzących na żywo wybuchową mieszankę funku, soulu, jazzu i hip-hopu.

O.S.T.R. + ŁDZ Orkiestra /PL/ Najbardziej charyzmatyczny i uznany polski raper i produ­cent, stały bywalec festiwalu, cieszący się od lat renomą czołowego koncertowego emce w Polsce.

Roots Manuva + live band /UK/ Hip-hop, dub, ragga funk — miejski głos Wielkiej Brytanii, leg­enda całej europejskiej sceny hip-hop, na koncertach prawdziwa bestia sceniczna.

Boot Camp Clik /USA/ Buckshot Black Moon, Sean Price & Rock of Heltah Skeltah, Tek & General Steele of Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic — supergrupa ulicznego rapu z Brooklynu.

Masta Ace & Edo G /USA/ Legendy niezależnego rapu, od dwóch dekad cieszące się niezmierną sympatią i szacunkiem fanów na całym świecie.

Large Professor (Main Source) /USA/ Prawdziwa legenda hiphopowej produkcji, aktywny także na mikrofonie.

Freeway & Jake One /USA/ Wspólny projekt uzdolnionego filadelfijskiego Emcee — Free­waya i cieszącego się podziemnym uznaniem producenta Jake One’a.

Sage Francis /USA/ Wyjątkowo nieszablonowa postać na światowej scenie hip-hop — ikona podziemia i niezależnych postaw.

Małpa /PL/ Najgłośniejszy debiutant ostatnich lat, świeży hip hop w najlepszym wydaniu prosto z Torunia.

Pezet & Małolat /PL/ Jeden z najbardziej znanych i zasłużonych polskich artystów w swoim gatunku, autor wielu sztandarowych numerów polskiego hip hopu, na scenie wspólnie z bratem.

Necro /USA/ Niekwestionowany król mrocznego, hardcore’owego, gorszącego rapu.

Lewis Parker & Lil’ Sci aka John Robinson of Scienz of Life /UK, USA/ Jedna z najbardziej uznanych i oryginalnych postaci brytyjskiej sceny hip hopowej, wspólnie z podziemnym raperem z USA.

Samy Deluxe /D/ Jeden z najbardziej uznanych i ważnych raperów w historii hip-hopu naszego zachodniego sąsiada.

The Returners + Ghettosocks /PL/| /CAN/ Polski duet producencko-didżejski, współpracujący z uznanymi raperami z całego świata, tym razem na scenie z Kanadyjczykiem Ghettosocksem.

Foreign Beggars /UK/ Jedna z najbardziej rozpoznawalnych hip-hopowych ekip z Wielkiej Bry­tanii — gigantyczna charyzma i energia sceniczna.

Beat Torrent (DJ Pfel & DJ Atom) /FR/ Mistrzowski duet didżejski, łączący hip-hop, jazz i rock.

Cold Steel (Phat Kat & Elzhi) /USA/ Dwie wyraziste postaci, duże doświadczenie i przede wszystkim cała masa koncertów na całym świecie.

Sat l’artificier (Fonky Family) feat. Le Turf & Prince Negaafellaga /FR/ –niesamowity flow znany z nagrań kultowej Fonky Family, tym razem w nowym projekcie.

Bekay /USA/ Brooklyński Emcee, który w zeszłym roku wydał długo oczekiwany album “Hunger Pains”.

Sabac Red (Non Phixion /USA/ Filar undergroundowej supergrupy Non Phixion, tym razem solo z jeszcze większą dawką energii.

Lord Lhus (Bloodline) /USA/ Frontman hardcore’owej grupy Bloodline, mający na swym koncie współpracę z wieloma innymi artystami.

Fashawn & Exile /USA/ Młodość, a zarazem doświadczenie, zajawka, miłość do muzyki, wytr­wałość, niesamowity talent, odrobina szczęścia, no i słoneczna Kalifornia.

Snowgoons /D/ Niemieckie trio producenckie współpracujące z czołówką niezależnych artystów z całego świata.

Block McCloud (Brooklyn Academy) /USA/ Wyrazisty hardcore’owy artysta zdobywający coraz większe uznanie.

Rap History Berlin /D/ feat. K-Boogie, Marc Hype, DJ Scientist, Sven & MC Trix

Grime Allstars (hosted by Envy & Tony Black) /UK/ MC’s: Money & Blacks (OG’s), Ghetts aka Ghetto (The M.O.V.E.M.E.N.T.), Dot Rotten, Black The Ripper | DJ’s: Spyro, Maximum (Boy Better Know), Logan Sama

Kontrafakt /SK/ Najważniejsza ekipa w historii rapu ze Słowacji — to na ich żywiołowych kon­certach jest najwięcej osób na festiwalu.

Indy & Wich + La4 /CZ/ Niekwestionowana legenda hip-hopu z Czech, prawdziwi ambasadorzy Hip Hop Kempu, najbardziej uznany czeski skład rap.

Antihelden (DraQ, Abroo & Snowgoons) /D/

La Melodia + live band /NL/

Kaidžas & DJ Lucco /SK/

Casper /D/

PSH /CZ/

Union H16 /SK/

Pio Squad /CZ/

Woody Madera /UK/

Peťo Tázok & Karaoke Tundra /SK/

BPM /CZ/

Jack Flash /UK/

SEdláci /SK/

Moja Reč /SK/

Vec & Zverina aka CP Kombo /SK/

Marpo /CZ/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=rer0bNfhQy0

 

Pap rozpierdala, ciekawe czy kiedykolwiek wyjdzie z podziemia, już było blisko przy Nacirea Dream, tylko ta sprawa z producentem go na bank na kilka kolejnych lat zniechęciła, mógłby się jakiś Dre za niego wziąć czy ktoś.

 

Wydał już tych mixtapeów masę, i nie jeden mógłby pójść jako płyta do sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Papoose to najwyższa półka. Zresztą ilu jest takich raperów, którzy już dawno powinni coś wydać, a ciągle coś im staje na drodze. Pierwsi z brzegu: Saigon, Tru Life, Papoose właśnie. Zamiast idiotów pokroju SouljaBoya czy Gucci'ego na scenie powinni być właśnie oni. Głupota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy, którzy chcą i potrafią się sprzedać, niestety przez to można słuchać takiego Papoose'a tylko na mixtapeach, a ciekawe jakby to wyszło na profesjonalnych bitach i przy poświęceniu płycie dużej uwagi, jakby taki materiał od Papa wyglądał...niby ten album Nacirema Dream wydano na nielegalu, nieoficjalnie, ale nie wiem czy to na bank jest ten materiał, który miał być sprzedawany jako płyta...

 

http://www.megaupload.com/?d=3GL6C43X

 

W ogóle dziwnie to wyszło, Pap miał cały hype jaki potrzebny do wypromowania się i wydania dobrej legalnej płyty, ja się nim zainteresowałem bo featuringu na kawałku Busty Rhymes'a gdzie na krótkiej zwrocie zrobił niezły rozpierdol, później Crowded z Ortegą, Alphabetical Slaughter, Where You At, ogólnie na tych featurnigach wychodził wyjebanie.

 

Jak ktoś nie zna kolesia to polecam tak z głowy kawałki, Russian Roulette, Chess, Born To Win *genialny, Change Gon' Come *też genialny, Shoot Me A Fair One diss na Fat Joe, dumpin z płyty Pac'a

 

btw

 

http://www.youtube.com/watch?v=0ZfzGuuQ9XE

 

Diss na Eminema, chyba career suicide tak jak piszą w komentach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio przesłuchałem sobie nowy mixtape Rafiego i Koniego pod bardzo oryginalnym tytułem''Mixtape'' – bardzo przyjemna , luźna produkcja z paroma perełkami ( Mafia i Uśmiech na świetnym bicie z kawałka Smile Scarface)

 

a tu utwór promujący ów projekt

 

 

Pojawił się też singiel ze wspólnej płyty Pezeta i Małolata

 

http://www.youtube.com/watch?v=PkyrN4ZFZM4&feature=player_embedded

 

Bit (od Donatana)istny ogień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donatan smaży zajebiste bity

 

 

 

wracając do tego co tam wyżej było

 

kiedyś był taki zajebisty track Busta Rhymes'a z Missy E, Mary J Blige, DMXem, Lloyd Banksem i kimś tam jeszcze

 

i właśnie tam Pap'a usłyszałem, myślałem że sie wybił z podziemia tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.