Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=98tFGjRG1Zc

 

-klasyk

 

 

-Aro nigdy szalenie dobry nie był ale tutaj wymiata

 

Co do polskiego rapu to poza komercją polecam wam podziemie czyli vnm wena smark i kupa innych ludzi, którzy robią świetny rap.

 

Warto też wrócic imo do 2003 i posłuchac płyty hansa z 52 P-Ń VII która na mojej liście jest w top 10 obecnej dekady na pewno.

 

Rap zagraniczny to tylko i wyłącznie tupac- mistrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy przy starociach to ostatnio znowu mnie wkręciło

http://www.youtube.com/watch?v=nGC8FcSAL4E

 

Zapiski 1001 Nocy, ciekawa rzecz coraz bardziej przekonuje mnie te ostrzejsze , żywsze oblicze Eldoki .Mniej tu nachalnego moralizatorstwa więcej luzu, dystansu do siebie , ironii nawet celnych punchy. Returnersi potwierdzili, że to nie przypadek, że El Da Sensei nagrał już drugi album na ich bitach, tutaj dostaliśmy dawkę godzinnego klasycznego brzmienia świetnie współgrającego z rapem Eldoki.

 

Dobry czas dla polskiego HH dawno nie przypominam sobie by 3 rapowe wydawnictwa (Eldo,

Gural ,Tede) jednocześnie zajmowały czołowe miejsce na liście sprzedaży OLIS oby tak dalej.

 

Nie wiedziałem gdzie to wstawić równie dobrze pasowałoby do ubaw po pachy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eminem nie nagrywa nic ciekawego od 2004 i płyty "The Eminem Show"

 

@Grabuś: To zamiast szczeniackiej odzywki udowodnij mi, że tupac to nie jest legenda i król rapu i pokaż mi kto jest lepszy jeśli chodzi o zagranice :)

Po pierwsze naucz się poprawnie pisać moją ksywkę, po drugie nigdzie nie napisałem, że Tupac nie jest legendą, bo jest. Królem rapu nigdy nie był i nie będzie. Nie chce oceniać, bo Cię nie znam, ale gdybym miał zgadywać, to chodzisz jeszcze do gimnazjum, może wczesne liceum i jarasz się przede wszystkim legendą Tupaca, całą otoczką wokół jego tragicznej śmierci, wokół domysłów o jego rzekomym mającym niedługo nadejść "zmartwychwstaniu" itd.

 

Teraz chcesz, żebym powiedział Ci kto jest lepszy od Shakura, tego nie będę robił, bo to sprawa subiektywna, ale napisałeś w poprzednim poście "Rap zagraniczny to tylko i wyłącznie Tupac".

To kompromitacja z twojej strony. Biggie, Rakim, Mad Skillz, Nas, Jay-Z, Slick Rick. Można tak długo wymieniać, pewne jest, że każdy z wymienionych jest/był geniuszem rapu, moim skromnym zdaniem każdy z nich jest lepszy od Tupaca, który swoją drogą świetnym raperem był, ale ludzie niepotrzebnie robią z niego Półboga. Także jeśli Ty z zagranicy słuchasz tylko Tupaca, bo według Ciebie to jedyny wartościowy raper to wypada mi się tylko zaśmiać.

 

Tekst o Eminemie też ciekawy, przypomnę, że po Eminem Show wydał on jeszcze bardzo dobre Encore, dobre Relapse(tak, dobre, jak na Ema mniej niż dobre, ale na tle całej reszty wykonawców, to wciąż dobra płyta) i ostatnio więcej niż bardzo dobre Recovery. To jest żywa legenda rapu, jeden z lepszych w swoim fachu na świecie w tej chwili, kto tego nie dostrzega, nie słyszy, "uszy ma w jelitach" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż jeśli chodzi o wiek to przykro mi przyjacielu kończę 4 rok ale jeśli tobie to ułatwi sprawę to mogę byc z 1 gimnaczjum :)

 

Cóż nie zrozumiałeś a wyśmiałeś, gdybyś wysilił swój intelekt troszkę bardziej to byś zrozumiał, iż piosałem o sobie jeśli tego nie zrozumiałeś to wyszydź bo to internet i robisz co chcesz nie ?:)

 

Rap zagraniczny to tylko tupac - ja tylko tupac nie oceniam, że inny rap to żenada czy ja muszę wszystko tłumaczyc niektórym? Zanim głupio skomentujesz chociaż zapytaj bo to nie boli a ja nie gryzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rapujący koszykarz tym razem gracz Heat - Carlos Arroyo, brzmi to jak klubowy banger więc pewnie nic lotnego ale jak ktoś zna hiszpański to mógłby luźno streścić 8)

 

 

Arroyo to ten od 0:13 do 1:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.