Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Nas z Damianem naprawdę dali radę. Zresztą po starym, mistrzowskim "Road to Zion" niczego innego się nie spodziewałem. Album roku póki co?

Teraz czekam na nowego Game'a, który ostatnio robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie i jak zwykle mocnego Ice Cube'a. Jego "I Rep That West" to kawałek roku, bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podczas rozmowy ze znajomym o polskim hip-hopie założyłem się o właśnie o to. Kiedyś wpadł mi do ręki numer Ślizgu z recenzja CKCUA i z tego co pamiętam było to jedna z nielicznych maksymalnych ocen bodajże 6/6 w gwiazdkach znajomy twierdzi że na pewno nie był to max i jakoś 4/5. Założyłem się o 0,7 wyborowej także fajnie byłoby to wygrać, płyta miała premierę 19 maja 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchałem dopiero 2 razy i póki co mi się bardzo podoba. Sporo śpiewania, ale wcale mi to nie przeszkadza, bo wszystko rekompensują zwrotki gospodarza. Nie przepadałem nigdy za nim, ale nawijkę ma naprawdę z najwyższej półki. Nie bój się tylko słuchaj! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eminem słaby...jak dla mnie nie ma żadnego utworu przy którym bym się zatrzymał i odpalił kilka razy, takie tam pi****lenie bez serca jak na jego ostatniej płycie wg mnie, pi****le to szkoda było czasu na słuchanie 3 razy tej płyty żeby się przekonać

 

Nowy Lil Jon Crank Rock słuchał ktoś? Nawet fajny jak na pi****lenie od dupach cipach itd w kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Lil Jon Crank Rock słuchał ktoś? Nawet fajny jak na pi****lenie od dupach cipach itd w kółko

Crunk Rock jak już ;]

 

Ktoś słuchał, ale spodziewałem się czegoś lepszego i czegoś co by miało choć trochę wspólnego z rockiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak dobrze

 

Teraz w wolnej chwili przesłuchałem nowego Drake'a i w sumie dobry shit, nie przepadam za nim zbyt, jakiś taki bezpłciowy jest ze swoim rapem, ale w sumie płyty przyjemnie się słucha.

 

June 15

 

2Pac – Shakurspeare

Eightball & MJG – From The Bottom 2 The Top

The Game – The R.E.D. Album

 

Później Cube 13tego, w sumie fajnie się teraz zapowiada w temacie muzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje zdanie, że Recovery jest dobrym albumem. Innym, ale nadal dobrym.

 

Lil'Jon jest naprawdę pojebany i taką samą muzykę robi. Mimo to niektórych kawałków da się słuchać dla rozrywki. Crunk Rock < Crunk Juice

 

Jak już pisałem, czekam na Game'a, będzie mocny album. Na 8Ball'a i MJG zresztą też, bo lubię chłopaków. 2Pac'a ubóstwiam, ale mam gdzieś to wszystko co wychodzi teraz. Ice Cube wiadomo - zawsze w najwyższej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje zdanie, że Recovery jest dobrym albumem. Innym, ale nadal dobrym.

 

Lil'Jon jest naprawdę pojebany i taką samą muzykę robi. Mimo to niektórych kawałków da się słuchać dla rozrywki. Crunk Rock < Crunk Juice

 

Jak już pisałem, czekam na Game'a, będzie mocny album. Na 8Ball'a i MJG zresztą też, bo lubię chłopaków. 2Pac'a ubóstwiam, ale mam gdzieś to wszystko co wychodzi teraz. Ice Cube wiadomo - zawsze w najwyższej formie.

Przesłucham jeszcze raz w najbliższej przyszłości skoro tak twierdzisz, może to przez moje podejście nie czuje tego albumu

 

No. shake that pussy, podnieś dupę, zatrzęś w kółko, ale słuchać się da

 

No wreszcie ktoś kto darzy sympatią 8ball&mjg, myślałem, że już takich ludzi nie ma. Słyszałeś singlową płytę MJG z tamtego roku? Kawałek Whatever I Wanna Do rozpierdala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.