Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

kawałek całkiem spoko

pelson nigdy wirtuozem nie był, ale tutaj całkiem poprawnie i nie słychać wielkiej różnicy między nim, włodim i eldoką.

peja sobie zaczął strzelać w pięty już przy beefie z tedzikiem, teraz strzela sobie dalej. każdy go niszczy z osobna i razem. peja tak na prawde mógłby się mierzyć z lechem rochem a nie k**** z raperami na poziomie, bo peja nigdy takim nie był. jak go pół polski zdissuje to może się ludzie opamiętają i przestaną słuchać tego ścierwa, chodzić na koncerty i kupować płyty bo o tej patologi to już nie mogę słuchać. każdy kolejny "hit" Peji wywołuje u mnie śmiech ale jednocześnie zażenowanie że jest na to popyt.

już k**** lepszy był karramba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od bardzo dawna nie moczę nóżek w polskim bagienku hiphopowym, sprawdziłem jednak całą akcję Peji i ogólnie żenada.

 

W tym kawałku jednak zastanawiają mnie dwie rzeczy - po pierwsze nie wiem co to jest Parias, ale nazwa chyba cokolwiek niefortunna. Po drugie "gramy polski rap, ty nie należysz już do niego" z ust Eldoki brzmi dziwnie, przynajmniej jak dla mnie, bo jak jeszcze byłem in touch, to Eldo był outsiderem na scenie.

 

A Peja ogólnie jest szefem, wstyd jak c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z podziemia Brudne Serca, Małpa, Dinal, Reno,

TeTrisa juz nie uznaje za podziemie

 

a Pyskaty to przecież SNS z Pihem - to był nielegal ? nie wydaje mi sie

no i kawałek na mixtape vol 4 decksa, i wogole tego bylo w c***

 

Pelsona polecam na Moleście ostatniej , kawałki w zasadzie wszystkie konkret. z wyróżnieniem dla "do utraty tchu", "w szufladzie" , " lubie sie wloczyc " jak ktoś nie wierzy że zajebiście nawija. No i na jego własnej soluFce czyli Sensi - tu szczegolnie "konekcion", "zawieszeni w próżni"

 

o dziwo Eldo nawinął elegancko, po ostatnio zajebiście słabej zwrotce u Pyskatego. Na Prosto Mixtape vol2 też ładnie. Włodi standardowo trzyma poziom

 

ogólnie to jaram sie Pariasem i czekam na te plyte

no i Eldo z Returners'ami - to będzie cos zajebistego

 

 

 

W tym kawałku jednak zastanawiają mnie dwie rzeczy - po pierwsze nie wiem co to jest Parias, ale nazwa chyba cokolwiek niefortunna. Po drugie "gramy polski rap, ty nie należysz już do niego" z ust Eldoki brzmi dziwnie, przynajmniej jak dla mnie, bo jak jeszcze byłem in touch, to Eldo był outsiderem na scenie.

 

A Peja ogólnie jest szefem, wstyd jak c***.

No tu chodzi o to, że Peja na ostatnim dissie Peja vs Hiphop nawija że odcina sie od tego

Parias polecam google... a muzycznie to nowy projekt Włodiego Pelsona i Eldoki

 

Eldo zawsze był jest i bedzie outsiderem bo jest swoisty, dlatego w c*** ludzi nigdy tego nie lubiło, a drugie w c*** ludzi jara sie tym jak hotel socjalny w kamieniu pomorskim

 

k**** jak kupowaliśmy koszulki Eternii z kumplem to na trzecią serie sie załapaliśmy czy coś bo tyle tego szło - to chyba dowód na to że ogólnie w rapie nie jest outsiderem - ogarnij sobie jakie opinie zebrała ostatnia płyta Leszka "Nie pytaj o Nią"

 

no i nie powiesz że Eldo za czasów Obrońców Tytułu i Świateł Miasta (które chodzą na allegro od 300zeta wzwyż) to był outsider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij sobie

A nie, dziękuję.

 

Parias polecam google... a muzycznie to nowy projekt Włodiego Pelsona i Eldoki

No, czyli nazwa z grubsza kiepskawa.

 

Eldo zawsze był jest i bedzie outsiderem

 

(...)

 

no i nie powiesz że Eldo za czasów Obrońców Tytułu i Świateł Miasta to był outsider

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już k**** lepszy był karramba

Hah bez kitu. Tamten przynajmniej miał jakieś flow i technike. Tylko teksty z dupy

 

Co do Parias nawineli niezle. Pelson rzeczywiscie najsłabiej a Eldo najlepiej ale kawałek jako całośc bdb.

 

Co do nazwy to jakie to ma znaczenie? Rap parias co wspina sie na parnas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy to jakie to ma znaczenie? Rap parias co wspina sie na parnas

No ja na ten przykład nie nazwałbym się dobrowolnie Pariasem. To coś jakby nazwać swój zespół "brudne śmierdzące rumuny spod dworca"

 

nie bede tlumaczyl bo jakbys chcial to bys zrozumial

Najpierw mówisz, że "był jest i będzie outsiderem", a potem, że nie mogę go nazwać outsiderem z czasów Swiateł Miasta. Mogę, bo właśnie wtedy był osobą stojącą zupełnie z boku sceny, scena odcinała się od niego (Sokół - "zapadam sie ze wstydu pod ziemię, że nagrałem z tym pajacem kawałek"), a Eldo od niej ("Inny niż wy", wywiady w Klanie wydawanym wówczas przez wydawcę Eldo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to nie zmienia faktu że Peja od pewnego momentu dostał c***a do głowy i poczuł się untouchable... Tyle tylko że Molesta to jest jednak kompletnie inny level i nie powinien był fikać akurat do nich. Teraz godziny pracy ze słownikiem żeby zrozumieć co mu tam ciśnie Eldoka i może odpowie... Ale lepiej już nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówisz, że "był jest i będzie outsiderem", a potem, że nie mogę go nazwać outsiderem z czasów Swiateł Miasta. Mogę, bo właśnie wtedy był osobą stojącą zupełnie z boku sceny, scena odcinała się od niego (Sokół - "zapadam sie ze wstydu pod ziemię, że nagrałem z tym pajacem kawałek"), a Eldo od niej ("Inny niż wy", wywiady w Klanie wydawanym wówczas przez wydawcę Eldo).

 

Ogólnie czy tego chcesz czy nie, to on istniał wtedy na scenie. Przynajmniej patrząc na to z boku jak szary zjadacz muzyki, bo na koncerty Grammatika nie przychodzili chyba metale?

 

Natomiast swoją muzyką odcinał się, odcina się i będzie się odcinał od sceny , czy jak mu tam "mainstream'u". Kiedyś przeczytałem o nim taką opinie że to nie jest raper tylko poeta, to nie rap tylko poezja śpiewana. no coś w tym jest, przynajmniej na Eternii, czy wspominanym tu 'Opowieść o tym, co tu sie naprawde dzieje'

 

możesz go nie lubić/hejtować/wstaw sobie ale robi to dłużej niż większość wspomnianej sceny i ma publike która na koncerty przychodzi, słucha, "kupuje polskie rap płyty"

 

Więc mówiąc że był jest i będzie outsiderem miałem na myśli to, że robi Rap ale po swojemu, a to scena sie od niego odcinała i on sie odcinał od sceny nie znaczy że nie istnieje w polskim rapie

 

A Sokół teraz nawija z nim wspólnie na mixtapie btw, w Prosto wydaje HiFi Banda, którą wcześniej na legalu jakby nie było można było usłyszeć tylko na solówce Eldo

 

swoją drogą zwrotka Sokoła na żeby było normalnie kocur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam pytanie do was

mam 1 sekundowy kawalek midi z jakas melodia, wydaje mi sie ze to jest z jakiegos hiphopowego kawalka, ktos moze wie dokladnie z jakiego?

http://rapidshare.com/files/383951914/sms.mid.html

jesli ten link przestnie dzialac to jeszcze tu:

http://www.sendspace.com/file/mse9sk

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najśmieszniejsze jest zaczepianie o sokoła jeszcze ogólnie co on ma zamiar dissować z każdym? Ogólnie to sie śmieszne to wszystko i do czego to niby ma prowadzić? Ogólnie to z jego strony wygląda to tak że peja ok a kto na ma inne zdania to już be. Na miejscu tego całego Parias to bym chyba doszedł do wniosku że nie ma sensu odpowiadać i to nie ze względu że ich zjadł czy coś. On po prostu i tak nic nie zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

już jest

 

nas i jr. gong :] czyli damian marley

 

distant relatives płyta się zwie i rozpierdala system troche tak na świeżo pisząc.

dostępna w internecie i pewnie już niedługo w sklepach

Miażdzy jak dla mnie, już 2 dzień nie mogę sie oderwać i tylko czekam na Openera na ten koncert. Chociaż lipa bo z Fat Boy Slimem chyba będą się pokrywać ale dla mnie w tym momencie wybór jest prosty na co iść.

 

A tak z innej beczki to coś takiego ostatnio kumpel mi podesłał:

http://www.youtube.com/watch?v=U00bBjeZI3E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.