Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Chyba szkoda miejsca na dysku. Przesłuchałem dziś Peja vs HipHop. Teledysk żenujący. Sam kawałek bardzo średni, nie wiadomo o co mu chodzi- zaczął jechać po połowie sceny. Niech lepiej nagra coś dobrego na TDFa bo jak na razie przegrywa jakies 0-3.

 

Swoja drogą Eldo zjadł by go na śniadanie. Wydaje mi się że on mimo swojego stylu w beefie by się odnalazł. Zwłaszcza z Peją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą Eldo zjadł by go na śniadanie. Wydaje mi się że on mimo swojego stylu w beefie by się odnalazł. Zwłaszcza z Peją.

Ogólnie już od jakiegoś czasu słucham polskiego HH bardzo sporadycznie ale przy okazji tych całych dissów wpadłem na wywiad z eldo chyba dla cgm i to było najmądrzejsze spojrzenie na całą tą sytuację jakie słyszałem.Ogólnie to jeden z lepszych wywiadów jaki widziałem z kimś z polskiego hh.Peja to ogólnie żenada przed sądem okazuje skruchę przeprasza a jednocześnie wychodzą jego kawałki w których wygąda to tak jakby się tym szczycił. Idiota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja peja peja...

 

k****

 

po tym wywiadzie w Uwadze pomyślałem - dobra, spoko można mu to odpuścić, pomyłka, nie wytrzymał, więcej tego nie zrobi, zrozumiał bledy etc

 

ale nie, on k**** bedzie sie rok dissowal

za rok bedzie disxtape slu gang na wfd, tede, numer raza i kazdego kto sie dogral na ich plyty kiedykolwiek

 

tak na serio

diss na pół sceny? beef z kazdym kto cokolwiek powiedzial kiedykolwiek na peje ? żenada rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=p0tQaHPr ... re=recentf

 

ale jaki refren buahha..

 

nie no taki kozak. Ja rozumiem, że takie akcje są zajebiste jak się naćpasz "columbian laser fuel" ale na płytę? ile on w ogóle ma lat?

 

chociaż jakby porównać to do jego pierwszych nagrań, gdzie pierdolił o zabijaniu i "k**** k**** k**** " to postęp niesamowity przez te 14 lat? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

peja plyta solufka nie jest zla jesli patrzyc pod wzgledem tworczosci peja legenda polskiego rapu co by nie mowic nieporuwnywalny z tede.

 

Oczywiscie juz patrzac nie na kawalki ale na czlowieka i to co wyczynia to brak slow.

 

Polecam Sobote bo chłopak wymiata jak szalony:

http://www.youtube.com/watch?v=BQjan8X-JFo

 

Poza tym Zeus, ostry, vnm,pyskaty, tetris, wena, pih, plomien81, czasami gural moze cos pominalem ale to chyba jedyne warte sluchania teraz wg. mnie. Poza tym coraz lepiej prezentuje sie podziemie polskie co widac po wenie czy vnm albo tetrisie i psyku ktorzy dopiero weszli z debiutami w 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego rap jest nudny ,prosty ,przewidywalny rapuje jedną zwrotkę i wiesz co będzie następnej , zawsze brzmi tak samo i taki jest jego diss.Brakuje tu pewności swoich racji i celnych punchlinów chyba można tego oczekiwać od kogoś kto siedzi ponad 15 lat w rapie?Owszem argumenty są ważne nigdzie nie napisałem że myślę inaczej, tylko powinno być to formie nadającej się do słuchania zarówno dla atakowanego jak i innych. Zwrotki Włodiego ,Eldo(zwłaszcza )są o niebo lepsze ,dobrze zarapowane ,rzeczowe ,trafiające w sedno, z ikrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.