Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

dopiero teraz zdobyłem płyte Soboty...i coś tu wydaje mi sie nie tak. generalnie głupie teksty (takie jakby troche momentami prymitywne..[?]), technicznie równiez nie jest to ekstraklasa, a jednocześnie album wydaje mi się tak wyjebany jak mało który z ostatnio wydanych. flow- jakby niechlujnie wykrzykiwał kolejne słowa do majka..i coś w tym jest, że mi się podoba :wink: teksty bez jakiejs głębszej rozkminy, ale całość z bitami Matheo wypada fajnie.

 

http://www.orangemusic.pl/tpsa/run?n=om_tekst&p1=34977

 

singiel od Poniedziałka i Wojtka. album ma zostać puszczony do sieci za free (jakos na początku grudnia).

 

na pewno po takim kawałku nadejdzie kolejna hejterska fala, IMO track dobry, ale na płycie z wielką chęcią posłuchałbym również czegoś bardziej klasycznego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małpa - kilka numerów o czymś

 

jak dla mnie mega.

pamiętam jak dobre pare lat temu małpa wypuścił 3 kawałki w necie. jarałem się nimi maksymalnie, ale gdzieś przeczytałem że plyty nie będzie bo dysk padl czy coś takiego.

a tu ostatnio wchodze i patrze jest plytka.

polecam , jest świeżość, jest dużo świeżości i małpa nawija na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz zdobyłem płyte Soboty...i coś tu wydaje mi sie nie tak. generalnie głupie teksty (takie jakby troche momentami prymitywne..[?]), technicznie równiez nie jest to ekstraklasa, a jednocześnie album wydaje mi się tak wyjebany jak mało który z ostatnio wydanych. flow- jakby niechlujnie wykrzykiwał kolejne słowa do majka..i coś w tym jest, że mi się podoba :wink: teksty bez jakiejs głębszej rozkminy, ale całość z bitami Matheo wypada fajnie.

Miałem to samo ,jak przeczytałem Sobota nagrywa płytę z Matheo ,pomyślałem że tylko się zjebie dobre bity.

Tak jak pisałeś technicznie jest słaby ,tematycznie również ubogo ale jest w tym taka zadziorność,przebojowość, pewność siebie ,że chce się do tego wracać zwłaszcza kawałki Życie,Modlitwa dla mnie niszczą.

 

A tu świetny teledysk do tej płyty jeśli jeszcze ktoś jeszcze nie widział

 

Czytałem parę stron wcześniej, i nikt nie wspomniał o nowym mixtape WSRH - Unhuman Mixtape jak ktoś słyszał wcześniejszy mixtape albo solówkę Słonia(rewelacyjną tak poza tym) nie będzie zwiedzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obczaiłem sobie

 

Dinal - W strefie jarania i w strefie rymowania

 

polecam. recenzować nie będę bo stracicie co najlepsze :)

 

 

 

 

no i małpy kilka numerów o czymś - zajebiście wiadomo. Jak będą tłoczyć trzecią partię to kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba lansować znajomków.

:mrgreen: :twisted: :lol: 8) :roll: :oops: :shock:

 

c***owy master, albo głos. Jakoś tak bez energii brzmi mimo, że zapierdala z rymami dobrze. Pozatym ragga regge i inne kokociny to pozytywnie kojarzą mi się z tym przejaranym głosem ala Gentleman jeśli mówić o białych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba lansować znajomków.

:mrgreen: :twisted: :lol: 8) :roll: :oops: :shock:

 

c***owy master, albo głos. Jakoś tak bez energii brzmi mimo, że zapierdala z rymami dobrze. Pozatym ragga regge i inne kokociny to pozytywnie kojarzą mi się z tym przejaranym głosem ala Gentleman jeśli mówić o białych.

 

Bywa, są gusta i guściki natomiast jeżeli podejdzie choć jednej osobie co go wcześniej nie kojarzyła to już warto było to podlinkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny nie pozostaje nic innego jak zacytować Piha: "...lubisz go czy nie w rapie to był rok Tedego..." :wink:

 

już nawet nie chodzi o argumenty. styl w jakim swoje dissy nagrał Tede i styl w jakim nagrał je Rysiek dzieli przepaść.

 

Przekozatzki numer, fajnie zrobiony clip...no i: "co to za tekst to, rapuje kiepsko? to po c***a mnie zapraszał dj Decks, co?" :)

 

nawet ten follow-upowy refren Mroza mi podchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.