Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem o co chodzi. O tym koncercie z Firmą nie słyszałem, dlatego zapytałem, nie dorabiaj do tego żadnej ideologii.

 

 

Kolejna sprawa, co do której nadal uważam, że się ośmieszyłeś, to stawianie na tej samej półce Molesty, Hemp Gru i Firmy. Proszę cię. Molesta to legenda, zapewne należą do nurtu ulicznego rapu, ale to jest nieporównywalnie lepsze niż te dwa pozostałe składy. Z resztą wystarczy chociażby posłuchać solówek Włodiego czy Autentyków Pelsona i Vienia, żeby dostrzec kolejne różnice. Według mnie chłopaki będą się zajebiście komponować i czekam bardzo na Parias.

 

Na marginesie wolałbym solówkę Eldo, ale czekam na ten projekt i mam nadzieję, że wyjdzie z tego bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support to support. Chłopaki z Molesty raczej nie mieli na to wpływu, a nawet jak mieli no to bywa. Peja wypropował Owala i Mezo a teraz po nich jedzie i dissuje Tedego ze to on na pewno z nimi nagra. IMO nowa Molesta (nie ta sprzed 10 lat) robi zupełnie coś innego jak Firma i HG :wink:

 

Poza tym to nie będzie płyta Molesta feat. Eldo. To jest zupełnie nowy projekt. Dlatego nie można tego porównywac do wczesniejszych płyt Molesty (a napewno nie do tych z Wilkiem). Tak jak napisał Graboś, warto posłuchać Sensi, Solówek Włodka, moze nawet tez Autentyków i stwierdzić czy to tylko rap typu "elo elo jaramy zielo". Nie Skandalu. Tak samo Molsta i kumple to juz była zupełnie inna płyta.

 

Mi sie wydaje że Eldo idealnie pasuje do Pelsona i Włodiego. Eldo też nagrał rózne płyty. CKCUA i 27 - to są zupełnie inne albumy, inne rapy. Tak samo Eldo na Grammatiku to tez inny Eldo. Teraz powstanie coś nowego. Po zapowiedziach stwierdzam że słabe to nie będzie. Ale zobaczymy, posłuchamy..

 

A z innej beczki.

Wyszła płyta Soboty :) Póki co jeszcze sie nie zebrałem na przesłuchanie, ale podobno nie jest taka zła. Zwłaszcza bity Matheo są na takim poziomie że nawet Sobuś na nich niezle wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graboś - wez moze ogarnij kto co napisal bo na razie to osmieszasz sie kazdym postem i brakiem umiejetnosci czytania.

 

mala sciagawka - ja napisalem ze eldo potrafi przegiac w strone fantazyjno liryczna a molesta miala w skladzie wilka i grala z firma

 

Ty napisales ze wilka juz nie ma i skad ja wzialem info ze grali z firma i ze "nigdy nie mow nigdy" to dobra plyta i ze nie znam muzyki molesty bo zacytowalem kawalek z ... "nigdy nie mow nigdy"

 

odpisalem ze wilku pozegnal sie wlasnie na koncercie molesty z hg i firma na co Ty ze ja stawiam moleste na rowni z hg i firma.

 

zenia jak powiedzialby tede ;-)

 

Links - nie mowie ze bedzie slabe. Wlodiego sluchalem, ale dla mesa i wdowy ktorzy zjadali gospodarza fetami. Molesty akurat znam lepiej ostatnie 2 plyty niz wczesniejsze. Eldo we wszystkich formach.

moze to bedzie dobre, na pewno sprawdze chociazby dla eldo, chodzi mi o to ze moga srednio ze soba wspograc, tak jak nie wiem jak bedzie wygladala wspolpraca racy (ktorym sie jaram) z peerzetem

inne style, mam chyba prawo wyrazic watpliwosc

 

z innej beczki - cos co mi sie strasznie podoba, singiel esdwa ogarniety przez torta:

 

http://www.sendspace.com/file/zzgtnr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mythos, nie gorączkuj się. Z tamtego twojego postu jasno bije przesłanie, że ludzie z Molesty nie pasują(w domyśle nie zasługują) do Eldo, bo to goście, którzy grają koncerty z Firmą i grają uliczny rap.

 

Ja się z tym nie zgodziłem, według mnie, szczególnie po dwóch ostatnich płytach Molesty, można wyciągnąć wniosek, że Włodi i Pelson jak najbardziej mogą stworzyć z Eldo coś świetnego i tyle.

 

Płyty Soboty słucham od kilku dni, naprawdę pozytywne zaskoczenie. Ogólnie nie lubię takich mocno imprezowych tematów, ale ta płyta naprawdę jest dobra, Matheo dał radę, ale też Sobota jedzie przyzwoicie. Kawałki jak Modlitwa, Mój Dekalog, Stawka większa niż Zycie, Zycie, Stoprocent 2, Tańcz głupia naprawdę klawe. Mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kojarzy nieco lepiej "Dälek". Wiki pisze ze to "współczesny nurt innowacyjnego hip-hopu". Jest ciekawy cos do tego mozna porownac ? Kojarze tylko nazwe z wytwornia Mike Pattona, gdzie juz kiedys znalazlem sporo ciekawej muzy choc nie hiphopowej. Wlasnie beda mieli jakis koncert w 3city i zastanawiam sie czy jako fan nie-hiphopu warto ich zobaczyc (najlepsza plyta?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dälek - posłuchać naprawdę warto, koncerty - nie wiem. Zdaje się, że Mutek z ebasketu sobie chwalił. Taki bardzo ciężki sound, beaty wymieszane z dość interesującą elektroniką (może nawet WARP i okolice), gitarowe przesterowane sample, szumy. Solidny nawijacz, ale na tym się niezbyt znam. Z tego co słyszałem najlepiej mi wchodzi ostatni album "Gutter Tactics".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek jak zawsze dobrze, chociaż mówiąc szczerze spodziewałem się czegoś jeszcze lepszego. w żadnym razie nie jest źle, jeden z lepszych w tym roku, po prostu myśle, że Wallego stać na jeszcze więcej.

 

a słyszeliście nową Familie?

 

polecam sprawdzić również album Małpy, przyjemnie się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawił się już Zeus. Jestem po pierwszym słuchaniu i muszę powiedzieć, że znowu zrobił na mnie świetne wrażenie. Może nie jestem już tak zaskoczony jak w przypadku debiutu, ale album podoba mi się póki co równie bardzo. Zeus wyprodukował naprawdę magiczne bity. To tyle na razie mogę powiedzieć. Więcej jak zapoznam się z albumem dogłębniej ;) No i rzecz jasna w poniedziałek do sklepu bo oryginał. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek Sokol i Jedker Realista - zwlaszcza ten drugi byl zawsze " anty-komercyjny", a teraz wyskakuje z takim numerem. Nic nie mam do zarabiania przez nich hajsu, tylko jak mi teraz Jedker jeszcze powie, ze "robi to dla swoich ludzi, a nie dla mas" i "nie chce z tego zadnej kapusty" to pomimo, ze sie troche spasl, pierdolne mu :D

 

 

Waldek spoko, bez rewelacji, lirycznie jak zwykle o gownie, ale bity soczyste, takie idealne do auta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.