Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Z niedowierzaniem czytam jak robicie tu z tego pajaca króla beefu. :shock:

 

Może się nie znam, może mam inny gust, albo nienawiść do tede przesłania mój obiektywizm, ale od jego dissów uszy mnie bolą. Przypomnę tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=VYPJEXaLJGI Cytując samego tede: "żenada".

 

tede został już pogrążony przez Eldo tak swoją drogą ;)

 

Za Peją też nie przepadam, bo po "Na legalu" każda następna płyta była coraz gorsza, w dodatku trochę mu chyba odbiło. W sumie jeszcze Ski skład "Wspólne zadanie" trzymało poziom.

 

Jednak w tym pojedynku jak dla mnie wygrywa Peja. Ktoś tam pisał, że Peja nie ma argumentów:

No to jak się odnieść do tego, o ile to była prawda: :mrgreen:

 

Co żes narobił w Szczecinie gdy na free typ cie obrażał

pobileś go na scenie i kazales mu przepraszac

a podobno moj wystepek cie zenuje i przeraza

nie pamieta jak sam był nie lepszy tak sie zdarza

 

 

I jeszcze jedno, kto według Was zrobił więcej dla polskiego hip-hopu? Tede czy Peja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wczorajszym hh kampusie Tede powiedzial troche o przyszlosci.

jeszcze w tym roku ma wyjsc kolejne solo na bitach sir Micha, no i nie bedzie to album poswiecony Ryszardowi.

TDF chyba nie bardzo ma chec odpowiadac na diss Borixona i to chyba dobrze. Borygo bardzo chce promowac trase starej szkoły, a beef z Tede byłby promocją doskonałą.

 

poza tym jacek ma zamiar nagrac wspolny kawalek z...Eldoką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=ykoayuW1 ... r_embedded

 

żenada.

 

'wez sie k***a ogarnij, czarli czarli'

 

edit:

jeszcze jedno

 

widac ze strasznie go boli ten beef. wie ze został zjedzony i jedyne argumenty widac na tym filmiku. gdyby zrobił prawko to miałby co robić w samochodzie. a tak pozostaje pajacowanie. gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z

tede został już pogrążony przez Eldo tak swoją drogą ;)

 

"cel to rozpierdol chłopców

byś spuszczał wzrok, jak Eldo w Płocku"

 

tyle na temat

 

btw, jak Wam sie tu podoba solowka Pyska?

http://www.youtube.com/watch?v=kUvOsaPcAmM

od 2:12 kozackie wejscie Rudego ktory juz niedlugo ma wypuscic 2 legal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysk jak najbardziej ok, ale bez przesady. kilka fajnych tracków (dziękuje, nie pije z Mesem i Tomiko; Śmierć z WdoE, Matki żony i kochanki wspomniane przez Linksa i Kocham ten projekt...to tyle). W sumie jestem mile zaskoczony bo po singlu "jestem" spodziewałem się dużo gorszej płyty.

 

Bardzo zawiodłem się natomiast na Procencie. album niby nie jest zły, ale spodziewałem się czegoś dużo dużo lepszego.

 

Niedługo ma wyjść Waldemar Kasta...i ja osobiście już się nie moge doczekac ;)

 

poza tym nie wiem czy ktoś coś słyszał o tym projekcie...podobno Włodek i Pelson nagrywają wspólny projekt z Eldo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw pamietacie jakies wczesniejsze takie wojny na naszej scenie hh?macie linki do kawalkow, bo chcialbym porownac. o ile kojarze dobre 2-3 lata temu tez tede z kims "walczyl" i tez raczej na plus wyszedl z tego.

Duże Pe VS Pih - bardzo dobry i wyrównany beef.

VNM VS Jimson

Mes VS Mezo :wink:

 

były jeszcze:

wspomniany P81vsTDF

TDFvsEldoka

kiedyś NASvsLiroy, KGvsSlumsAttack

no troche tu brakuje:

mes-massey

massey-mlodziak,rudy mrw

onar-tede (oddzielnie od plomienia)

flint-bosniak

owal-shellerini

no i przede wszystkim tetris - rak, diox, ciech - polecam szczegolnie pierwszy (aleja trzech) i ostatni(cala reszta na serio) kawalek teta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie sprawy

 

po 1. Waldek- http://www.youtube.com/watch?v=nL_pVnpuOSw premiera albumu chyba 13 listopada.

 

i po 2.

powiem szczerze, że usłyszałem o gościu dopiero kilka tygodni temu. a po tym promovideo jestem w konkretnym szoku. dawno (czy w ogole?) nie slyszalem czegoś takiego. album jest mój i mam nadzieje zgarnąć wersje na płycie...(200 sztuk).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tym malpa jara sie laik wiec moznaby uznac ze daje nadzieje, ale po promo jestem na nie

glos jest c***owy, skladnia mi przypomina failenema i w ogole gayrapping do mnie nie przemawia

 

a eldo dal calkiem spoko wywiad na cgm :D

http://cgm.pl/video.php?video_ID=4301

2 czesc rzadzi

 

a - raca & peerzet coraz blizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie trawię Molesty. No i teraz z ELDO? Jakoś mi nie pasuje.

 

Swoją drogą ciekawy wywiad na tym cgm Eldoki ostatnio widziałem, pewnie tu był. Miał tam dużo racji, ale i dużo po prostu pieprzył "mądrych" głupot. Zawsze mam mętlik w głowie, gdy go słucham, bo z jednej strony się tak często z nim zgadzam.

Jednak z drugiej drażni mnie jego moralizatorka i postawa "na serio". Szanuje chłopaka, bo ma coś w głowie w przeciwieństwie do większości tego co w Polsce (no i oczywiście w USA) pluje na majka w swoich wyciszonych studiach. No i przede wszystkim szanuje go dlatego, że zmusza mnie do myślenia. Podczas, gdy większość (jak i ja sam przez pewne okresy) traktuje wokal jako kolejny instrument i dodatek do instrumentala.

 

Wracając do Molesty, wspominam miło niektóre ze starych kawałków, bo kojarzą mi się z melanżami (nie mylić z "melanżem" z vivy, bo tam nie ma tego co "tam" było ;) ) zimowymi spędzanymi z kumplami z osiedla za małolata. Natomiast ogólnie nie podchodzą mi oni dlatego, że ich teksty wydają się być tą "instrukcją obsługi życia w mieście" z 1. płyty Łony. Just too fucken simple.

 

Tak, więc wracając do wywiadu, po prostu można coś lubić jak i czegoś nie lubić, bo taki jest gust.

 

 

http://cgm.pl/video.php?video_ID=4464 hmm.. powiem tak - Oni wszyscy są siebie warci pokolei. :lol:

 

Jak dla mnie Peja - tylko z "Na legalu", tede - 3H oraz SPORT(bo coś innego? no i to były lata) a Liroy? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie trawię Molesty. No i teraz z ELDO? Jakoś mi nie pasuje.

Nie pasuje? Posłuchaj, jeśli nie sluchałeś "Wiem ze mozna sie zmusic do snu" z Nigdy nie mów Nigdy. Albo 'Do utraty tchu' z ostatniej plyty. Jak dla mnie bedzie to kozacki materiał.

nie no pewnie, tylko wiesz, to chyba nie sa typowe produkcje

 

uszatek (ktorego fanem jestem) potrafi pojechac totalnie w diably na oknie i w tych klimatach molesty nie widze, a molesta? "wilku nie wychodzi z formy"? mam watpliwosci...wiem ze w tym ma nie byc wilka, ale i tak ciezko sie mysli o calym wspolnym projekcie Eldoki z kolesiami majacymi koncerty z firma...

 

apropos beefu:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mythos, kiedy ostatnio słuchałeś czegoś od Molesty :?:

 

Pytam, bo trochę się ośmieszyłeś tym postem. Po pierwsze Wilku już nie należy do Molesty, już ostatnia płyta Molesta + Kumple była nagrana bez niego, po drugie, nawet płyta Nigdy nie Mów Nigdy, kiedy w składzie był jeszcze Wilku była bardzo dobra, z kilkoma kawałkami klasykami według mnie.

 

Kolejna sprawa, jeśli uważasz, że Molesta to teksty typu "wilku nie wychodzi z formy" itp. to naprawdę zupełnie nie znasz ich muzyki, nadrób zaległości i wtedy możemy pogadać.

 

Aha, skąd wziąłeś informację, że Molesta grała koncerty z Firmą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mythos, kiedy ostatnio słuchałeś czegoś od Molesty :?:

 

Pytam, bo trochę się ośmieszyłeś tym postem. Po pierwsze Wilku już nie należy do Molesty, już ostatnia płyta Molesta + Kumple była nagrana bez niego, po drugie, nawet płyta Nigdy nie Mów Nigdy, kiedy w składzie był jeszcze Wilku była bardzo dobra, z kilkoma kawałkami klasykami według mnie.

 

Kolejna sprawa, jeśli uważasz, że Molesta to teksty typu "wilku nie wychodzi z formy" itp. to naprawdę zupełnie nie znasz ich muzyki, nadrób zaległości i wtedy możemy pogadać.

 

Aha, skąd wziąłeś informację, że Molesta grała koncerty z Firmą :?:

warto wiedziec o czym sie pisze zanim sie komus innemu zarzuci osmieszenie

 

W listopadzie 2007, podczas wspólnego koncertu Molesty, Hemp Gru i Firmy, Wilku ogłosił, że odchodzi z Molesty na czas nieokreślony.

https://www.hip-hop.pl/news/projector.p ... 188&mode=1

 

"wilku nie wychodzi z formy" - bylo skad? a'propos "kiedy ostatnio sluchales"

 

podpowiem, z tego samego kawalka i plyty co "my ulice na twarzach, ty puder na buzi, wygolony pudel wez nie wkurwiaj ludzi"

 

wiem ze nagrywali kawalki z eldo i pjusem, ale mi kojarza sie bardziej z hg i i polskim "ulicznym" rapem. tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.