Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Póki co na pewno Tede jest zwycięzcą tego beefu, chociaż i tak Peja mnie zaskoczył poziomem swojej odpowiedzi.

 

Prawda jest jednak taka - Rychu od początku był na straconej pozycji, bo po prostu nie ma racji, ewidentnie nie ma racji, rzecz której dotyczy spór nie jest nawet dyskusyjna, to co zrobił Peja było kretyństwem do potęgi i tyle.

 

Ja wogóle nie rozumiem dla czego Rysiek, tak się zaczął rzucać do Tedego, powinien spuścić głowę, przyznać rację, przeprosić fanów itd, a nie wyjeżdżać z beznadziejnym freestylem o tvn turbo :?

 

Dużo stracił Peja swoim zachowaniem, zachował się jak ostatni debil w Zielonej Górze i zamiast się zreflektować i próbować jakoś to naprawić to idzie w zaparte i robi z siebie jeszcze większego debila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. cala ta sprawa mnie smieszy.

tede jest dla mnie od dluzszego czasu wielkim gosciem, bo jako jedyny chyba skumal o co w tym wszystkim chodzi. robiac sobie jaja zrobil dobra kase. no i ma talent tego nie da sie negowac ale nie o tym u mowimy.

zachowanie peji... poczakowo go bronilem, ale eraz obrocilem sie o 180st. pokazal ylko jak slaby jest psychicznie i mam wrazenie, szczegolnie po obejrzeniu tvn uwagi, ze chlopak ma naprawde problem z glowa. to widac ta 1 rzut oka i nie trzeba byc specem od psychologii i psychiatrii.

 

te kawalki, ktore stworzyl tede to majsterszyk i w sumie w tej sprawie pisze.

z czego jest ten motyw z don juanem?!!!!!!!!!!!!!!!

 

i w ogole smiesza mnie te wszystkie texy o sprzedaniu sie itd.

z 1 strony chca zebys nie wyskoczyl ponad poziom bloku bo wtedy juz sie sprzedasz. a z 2 strony wyznacznikiem sukcesu jest dla nich wszystkich wyrwanie sie z osiedla fura, dupa dom itd. nie kumam tego wszystkiego

 

w ogole szkoda gadac, powiedzcie mi tylko skad jest ten motyw z don juanem, bo po o w sumie zabralem glos:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem beef wygrał Peja , nie da sie patrzeć na tedzika który w wywiadach zachowuje sie jak naćpany kretyn , wielki bling bling polskiego rapu , te jego całe facebook'i i inne pierdoły .. Rychu mu pojechał konkretnie i znalazł kilka argumentów , zresztą każdy w tej sprawie ma swoje zdanie , ja akurat nie trawie tego co robi Tede te jego bezele dupele i pękniete jeże . Oczywiscie nie mówie że Rychu w Zielonej postąpił dobrze ale to były emocje jak jakis frajer przychodzi an koncert to chyba nie po to żeby stać i pokazywać dwa fuck"y , peja zszedł do niego a ten dalej ubawiony , zobaczymy co odpowie tedzik nie spodziewam się po nim niczego konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania że Tede swoja odpoiwiedzią rozniesie Peje. Zapowiada się mini mixtape. Napewno kazdy kawałek, rym, cut bedzie dopracowany w 100%, nie to co u Rycha. Te jego dissy są takie na odpieprz, takie odniosłem wrażenie. A tede jak juz sie w coś angażuje to na stówe. Nawet okładka robi wrazenie..

 

Juz nie moge sie doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tede nawet na takim beefie próbuje jakiś kapitał ugrać - i chyba bardziej aniżeli "pojechania" po Ryśku zależy mu na tym, aby o nim mówili... Beef -> lepsza sprzedaż płyt... Peja za to widać ostro wkurwiony na Tedzika i najpewniej najchętniej to by mu ostry wpierdol spuścił nie pieprząc się z nim... ;-)

 

Ale niech nagrywają dalej... Z amerykańskich beefów pochodzi kilka z najlepszych utworów hh ever... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil widze taki troche lokalny patriota jestes :wink: prawda jest taka, że Peja to zwykły debil, który raczej nie widzi nic złego w tym, że jacyś kolesie/jego fani najebali 15letnie dziecko pod sceną. powiedziałbym nawet, że jest z tego w jakis tam sposob dumny. jak ktos wczesniej napisal Tede to jeden z nielicznych gości w tym biznesie, którzy wiedzą ocb. nie oszukujmy się, że Peja to taki skromny reprezentujący biede rysiek, który wszystko co robi robi charytatywnie- z miłości do hip hopu. zarówno jeden jak i drugi zarabia na robieniu muzyki spory hajs.

na miejscu Ryszarda też byłbym wkurwiony- znalazł się w sytuacji, z której nie może wybrnąć jako zwycięzca. racja leży po stronie Tedego czy to się komuś podoba czy nie. sympatia normalnych ludzi również leży po stronie Tedego bo niestety żaden myślący człowiek (co oczywiście nie dotyczy ludzi z pyrlandii) nie odważy się powiedzieć, że to o czym nawija Jacek nie jest słuszne. Poza tym to co nagrał TDF to IMO jedne z najlepszych dissów w historii PLHH. To co nagrał Peja...tak jak pisałem IV liga ;). fakt, później się troche zrehabilitował, ale to nie zmienia jego straconej pozycji, na której znajdował się od samego początku.

to oczywiste, że beef to zajebista promocja, problem polega na tym, że to Peja zaczał...to niestety nazywa się hipokryzja bo Ryszard cały czas powtarza jaki to on jest pokrzywdzony i co w ogole Tede od niego chce.

 

btw. to nie Tede palił lalki ubrane w bluzy Prosto. Wojtek nie odpowiedział, ale myśle, że sytuacja byłaby analogiczna- 'zacząłeś do Rysia' itp.

 

zawsze miałem jakis tam szacunek do ryśka, głównie za Na Legalu, która jest jedną z najlepszych płyt w historii, niestety to co teraz wyczynia jest żenujące

 

a Tede? IMO Tede robi to co robią wszyscy w tym biznesie, a że robi to lepiej niż większość i tego nie ukrywa...to chyba dobrze?

 

 

EDIT: Borygo dissuje Tedego- http://www.youtube.com/watch?v=H1sZCtSiQB8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scyzoryki promują swoją trase koncertową. czy zrobi się Tede VS reszta sceny? jest tak jak Jacek powiedział w wywiadzie- featuring to taki pakt o nieagresji, więc nic dziwnego, że do jakiegoś tam podziału na pewno dojdzie (zreszta np. PTP juz odeszli z WJ). Ja osobiście bardzo bym sobie jak i innym życzył aby nagrywać zaczął również Pihu zaprzyjaźniony z rysiem misiem, wtedy faktycznie uwierzyłbym w to, że z tego beefu można coś jeszcze wycisnąć :wink: btw PeIHa na kwiatach delikatnie zaczepia TDFa:

"Mam o czym nawijać, nie muszę o nikeach

dzieciaki o moich kawałkach jak nazi o mein kampf

Od wydanych wcześniej płyt nie odcinam kuponów

Nie módl się za mnie, módl się za moich wrogów..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiesznie to wszystko sie rozwija a zaczelo sie ta niewinie na facebooku:)

 

widze tez, ze pomimo miazdzacej przewagi tedego (przynajmnej wg opini, ktore przeczytalem), sa tacy, ktorzy i tak napisza, ze tede jest zly, peja rulez.

 

niewazne, moze mi ktos powiedziec skad jest ten motyw z "od casu do casu jestem takim don juananem"??????????

 

a beef czy diss tedego naprawde 1 klasa.

 

btw pamietacie jakies wczesniejsze takie wojny na naszej scenie hh?macie linki do kawalkow, bo chcialbym porownac. o ile kojarze dobre 2-3 lata temu tez tede z kims "walczyl" i tez raczej na plus wyszedl z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z płomieniem, wpisz sobie płomień vs tede w google to wyskoczy Ci wszystko, tam było chyba z 12 piosenek, jeszcze nowatur się w to wszystko wplątał, ale niestety na żenującym poziomie artystycznym, nie było co zbierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw pamietacie jakies wczesniejsze takie wojny na naszej scenie hh?macie linki do kawalkow, bo chcialbym porownac. o ile kojarze dobre 2-3 lata temu tez tede z kims "walczyl" i tez raczej na plus wyszedl z tego.

Duże Pe VS Pih - bardzo dobry i wyrównany beef.

VNM VS Jimson

Mes VS Mezo :wink:

 

były jeszcze:

wspomniany P81vsTDF

TDFvsEldoka

kiedyś NASvsLiroy, KGvsSlumsAttack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.