Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

kurna, dobrze się zabezpieczyli, md5 i te sprawy w pliku :)

ale ten kawalek, adres do niego (oczywiście nie na rapidshare), też wyciągnąłem z pliku :)

 

EDIT: tak słucham tego kawałka, nie interesuję się polskim rapem, ale nawet do mnie dotarło, że to do onara chyba, miał klip w wannie jeśli dobrze pamiętam ('od lat')? :)

 

EDIT2: tam chyba jest tylko link do singla właśnie :) nie znalazłem nic, co by wskazywało, że jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, dobrze się zabezpieczyli, md5 i te sprawy w pliku

tak tak, pomimo ze nie rozumiem co piszesz, to zgadzam sie w 100% :) widze ze miales fajna "zagadke"

 

EDIT: tak słucham tego kawałka, nie interesuję się polskim rapem, ale nawet do mnie dotarło, że to do onara chyba, miał klip w wannie jeśli dobrze pamiętam ('od lat')?

 

EDIT2: tam chyba jest tylko link do singla właśnie nie znalazłem nic, co by wskazywało, że jest inaczej

 

do pierwszego edit, zgadza sie :)

 

do drugiego, dobrze wiedziec, ze nie ma se co dupy zawrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pomysłowości i wykonania. Tede to jednak ma zajebistą głowę do takich spraw :wink: Najpierw DiS i cała akcja z Onarem, potem American Mylffon a teraz nawiązanie do Piły. Ma człowiek pomysły :wink:

 

Singla jeszcze nie słuchałem i bawił się w to liczenie nie będę na pewno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, zaraz znajdzie sie grono haterow, ktorzy powiedza ze to komercja

 

 

ale Loqsh dobrze zauwazyl, ze z onarem jest cos na rzeczy i po lepszym przesluchaniu, to szykuje sie odkopanie dissu, o ile onar podola, bo generalnie to jest to chyba ten wlasciwy kawalek po "mordo ty moja" i na dodatek utrzymany w zajebistym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haterzy zawsze będą, ale dla mnie Tede jest po prostu nr1 w Polsce jeśli chodzi o takie pomysły. Poza tym sam fakt, ze nagrywa te mixtapy daje mu ogromny plus.

 

Słuchałem i muszę się zgodzić jeśli chodzi o Onara. Może być coś na rzeczy. Sam kawałek, jak zwykle u Buhha, z jajem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym on i tak się pogrążył tym odgrzebaniem beefu po tak długim czasie :roll:

Nie wiem czy tak się strasznie pogrążył, bo jak dla mnie w "Teraz ty jesteś pragnienie" ładnie pojechał po Tede. Tego nowego kawałka jeszcze nie przesłuchałem, ale zaraz nadrobię zaległości :wink:

 

Ja tu piszę w innej sprawie :) Mimo, że singiel Ostrego jeszcze nie doszedł, to pozwoliłem sobie ściągnąć zanim dostanę płytę. 1980 i bonus track na prawdę bardzo dobre, ale kawałek z Sadatem już taki średni. No nic, czekam na przyjście singla i na płytę ;]

 

Ale ku mojemu zdziwieniu bardziej od singla O.S.T.R.'a podoba mi się Semper Fidelis od Piha. Kawał dobrego rapu i już nie mogę się doczekać na płytę :D

 

EDIT:

Zmieniam zdanie: drugi kawałek z "1980" też jest świetny :P Ale w sumie wszystko co jest od Strego to mi się podoba:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod to 58 449 9355, ale to kod do singla. Ciekawe kiedy ziomy z for rozkminią hasło na torrenta gdzie jest full album :wink:

nie było w tym flashu linku do torrenta albo za słabo poszukałem ;)

 

ja osobiście nie cierpię tedego, ale.. muszę przyznać, że kawałki ma naprawdę porządnie zrobione, a i lirycznie (technicznie) nie można mu wiele zarzucić (to nie małolat, który nie używa rymów, albo pezet, który rymuje te same słowa ;) ), do tego teksty są z jajem i tak dalej (wcześniej bardzo mi się podobały 3 korony). muszę się przyjrzeć jakiemuś buhhowi, zobaczę czy to cokolwiek dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod to 58 449 9355, ale to kod do singla. Ciekawe kiedy ziomy z for rozkminią hasło na torrenta gdzie jest full album :wink:

nie było w tym flashu linku do torrenta albo za słabo poszukałem ;)

Linku tam raczej nie było bo ja też nie widziałem. Po prostu jest w necie a trzeba teraz znaleźć to hasło :wink:

 

Nie wiem czy tak się strasznie pogrążył, bo jak dla mnie w "Teraz ty jesteś pragnienie" ładnie pojechał po Tede. Tego nowego kawałka jeszcze nie przesłuchałem, ale zaraz nadrobię zaległości :wink:

 

Dobrze pojechał, ale sam fakt że odgrzewa beef po tak długim czasie ie za bardzo o nim świadczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internet jest jednak piekny :)

 

http://rapidshare.com/files/84863189/DJ ... 08-TET.rar

 

gosc ktory podal link, napisal dodatkowo ze rozpakowanie wymaga rozwiazania kolejnej lamiglowki, cokolwiek to znaczy, nie recze czy to nie fake, poki co sam zasysam, na 99% prawdziwy buhh 4, forum z ktorego jest link jeszcze mnie nie zawiodlo :)

 

 

Loqsh jesli interesuja Cie Buhhy, to:

 

http://rapidshare.com/files/21454839/Dj ... Foocus.rar

http://rapidshare.com/files/21452812/Dj ... Foocus.rar

http://rapidshare.com/files/21449255/Dj ... Foocus.rar

 

 

Edit:

 

i zgadza sie sprawa z zagadka :)

 

kolejna łamigłówka biaaaatchhhhhhhh!

 

 

 

zgadnij hasło:

jest to jedno z dwóch słów, które pojawiły się na wszystkich moich płytach i we wszystkich częściach Piły!

dziwka nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje od piątku przechodzi ludzkie pojęcie, przynajmniej moje. Ten Buhh powalił wszystko na kolana. Wystarczy spojrzeć na ceny koszulek American Mylffon:

http://www.allegro.pl/item301408186_dj_ ... roz_l.html

 

Szok, szok i jeszcze raz szok :shock:

Tu nie chodzi o zakup koszulki, ale o cd :wink:

No co Ty? :lol: Przecież jasna sprawa, ale mimo wszystko cena szokuje :wink:

 

Przesłuchałem kawałek mixtapu, ale wypowiem sie po całości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Buhha to dopiero zacząłem ściągać, nie ze specjalnym entuzjazmem, ale sprawdzić można.

 

Mam pytanie natomiast o płytę Piha. Czy wiadomo, coś o jakiejś zbliżonej dacie premiery "Kwiatów Zła" :?:

Strasznie jaram się "Semper Fidelis" i już bym z chęcią posłuchał całej płytki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś "normalną" wersje? tzn. w postaci pojedynczych tracków...rozumiem, że to mixtape, ale za wygodne rozwiązanie to to nie jest :wink:

Part 1

Part 2

 

Nie sprawdzone. Dopiero ściągam. Jak będzie coś nie tak to pozostaje Google i znalezienie programu do cięcia mp3. :wink:

 

Mam pytanie natomiast o płytę Piha. Czy wiadomo, coś o jakiejś zbliżonej dacie premiery "Kwiatów Zła"

Bodajże marzec, ale nie liczyłbym że wyjdzie w terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.