Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

witam, moze ktoś już o tym pisał ale nie wiem, slyszeliscie o Macca Squad ?? szykuje sie jedna z najlepszych płyt od kilku lat w polskim rapie. Jak dla mnie grają kozacką muze wpada w ucho. potem wrzuce nielegala to przesluchacie. Grali w podziemiach jakis czas az ktos ich zzuważył i są w wielkie joł teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przsłuchałem Dunamol Rahima i muszę powiedzieć, że jest świetna. Uwielbiam ten klimat, w dodatku Sląski klimat :wink: Trochę mało samego Rahima w nawijkach ale jest bardzo dobrze ;]

 

Warto też sobie ściągnąć (lub kupić :wink: tyle, że drogo) płytę NAS'a Greatest Hits mimo, że wszystkie utwory oprócz dwóch nowych znamy. Warto z tego powodu, że są one w dużo lepszej jakoiści niż te które można było znaleźć z Illmatic i Stillmatic ;]

 

Teraz tylko czekam na Grammatik bo ich uwielbiam, a i promo świetnie wypadło :D

 

P.S. Nie wiecie na kiedy jest planowana premniera nowej płty Fokusa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też sobie ściągnąć (lub kupić :wink: tyle, że drogo) płytę NAS'a Greatest Hits mimo, że wszystkie utwory oprócz dwóch nowych znamy. Warto z tego powodu, że są one w dużo lepszej jakoiści niż te które można było znaleźć z Illmatic i Stillmatic ;]

możesz zdefiniować 'lepszej jakości'? to znaczy co, kawałki ze stillmatic są zremasterowane? przecież to całkiem niestara płyta..

poza tym co to za składanka 'greatest hits' z oochie wally. dla mnie dno, choć być może faktycznie to są największe hity, a nie najlepsze piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej jakości miłeś swoje kawałki, ale ja miałem zripowane w strasznie słabej jakości i nie wiem czy są zremasterowane, ale wiem, że są zripowane dobrze, w dużo lepszej niż te co miałem wcześniej.

 

A co do tych nienajlepszych pieosenek to po części się zgodzę, ale One Mic jest dla mnie mistrzowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej jakości miłeś swoje kawałki, ale ja miałem zripowane w strasznie słabej jakości i nie wiem czy są zremasterowane, ale wiem, że są zripowane dobrze, w dużo lepszej niż te co miałem wcześniej.

następnym razem kup oryginał. ja tak robiłem i wyobraź sobie, że są potem super zripowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej jakości miłeś swoje kawałki, ale ja miałem zripowane w strasznie słabej jakości i nie wiem czy są zremasterowane, ale wiem, że są zripowane dobrze, w dużo lepszej niż te co miałem wcześniej.

następnym razem kup oryginał. ja tak robiłem i wyobraź sobie, że są potem super zripowane.

Doszedłem już do tego wniosku już ddosyć dawno temu tylko jakoś mamony nie starcza i na nowe i na stare płyciwa. Muszę sie zadowolić tylko nowymi albumami. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słuchałem dużo Kanye West - Graduation i muszę powiedzieć, że to świetna płyta, jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek słyszałem. Jedna z nielicznych, którą im dłużej słucham, tym bardziej mi się podoba. Pod każdym względem bardzo dobry poziom.

 

Mam Dynamol, ale z opinią na temat tego albumu na razie się wstrzymam. Muszę go dokładniej przesłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie jest ktoś zorientowany czy płyta w ogóle jest w jakis empikach? dzisiaj pytałem, ale nikt nic nie wiedział. słyszałem coś dopiero o 28.

Album jest podobno w necie, ale nie mieć oryginału to grzech :)

 

PS. ja tylko jeden kawałek narazie słyszałem (Stracone dzieciaki) i jeśli cały album trzyma taki poziom to będzie lepiej od Familii, Mor WA, Kodexu, JWP itd. płyta roku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem sobie nową plytke Rahima - Dyktanol i ... zawiodłem się lekko , płyta średnia - jest kilka fajnych kawałków, ale spodziewałem się lepszego materiału .Dzis nabyłem nowego Grammatika - płyta całkiem inna od innych ,świetny kawałek " a wy "i " wiem kim jestem "

 

Ostatnio przerzucilem sie na rytmy pdg , przesluchalem sobie starą płytke RR Brygady - Poznaj Zasade (2004 ) rok , polecam bo materiał zajebisty

Tak samo jak Projekt Własny Styl i nowa płytka Ramona 23 - Łestern 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już Grammatika i co moge powiedzieć...naprawde dobry rap dla konkretnych ludzi (czyt. dla ludzi wiedzących co to rap, a co to hip hop). Troche duża cena (40 peelen) jak na Polską produkcje, ale na taką płyte hajsu nie mozna żałować. Album inny od poprzednich trzech co nie znaczy, że gorszy. Taka płyta byłą potrzebna, w tym roku mieliśmy raczej 'lajtowe' premiery (Familia, Mor WA, Kodex, JWP...) i ten album na pewno sie wyroznia. Teraz czekamy na Kwiaty zła, Pih'a...

 

A płyte polecam ofc. z legalnego źródła, ściągać taką płyte z netu troche wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie płyta średnia (po dwóch przesłuchaniach), szczególnie Jotuze nie podwyższył poprzeczki, Eldo na swoim poziomie a produkcja Flamastra w niektórych momętach naprawdę gruba. Bardziej podobała mi się "Trójka" no i tegoroczne solo Eldoki a "Podróże" - hmm... idę słuchać dalej może się bardziej przekonam :)

 

Na Kwiatach Zła na pewno sie nie zawiodę, tak samo jak na wielce oczekiwanym nowym 2cztery7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już słucham kilka dni Grammatkia i mogę powiedzieć, że dla mnie bardzo dobra płytka. Warto zwrócić uwagę na takie kawałki jak "W drodze" "Rozmowa" "Śmieci" "Stracone dzieciaki" "A wy" "Nigdy więcej"

 

Te są według mnie świetne. Pozostałe są powiedzmy dobre i to daje bardzo dobry obraz tej płyty.

 

Tekstowo jak zwykle mistrzowsko, trochę denerwuje mnie ta laska, szczególnie w "Wiem kim jestem", w pozostałych jeszcze ujdzie.

 

Eldo też znowu bardzo wysoka forma, Józek trochę może słabiej, ale też OK.

 

aha i popieram JaBoOla, kupujcie oryginał :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, nie wiem czy ktoś siedzi w klasyce amerykańskiego rapu, ale poszukuje płyt Ultramagnetic Mc's , ponieważ moją dyskografie .... strzelił, proboje ją od nowa skąpletować, ale średnio da się kupić, a płyty ze stanów dopiero w czerwcu będe mógł mieć :) dlatego też jeśli ma ktoś możliwość prosił bym o upload... albo kontakt na pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.