Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Tracklista:

1. R-Crew Anthem

2. Radio

3. Szacunek

4. W Imię Czego

5. Miasto [skit]

6. Moje Miasto

7. Kim Ty Jesteś

8. Żyć Dalej

9. Szczerość

10. Nie Chce Psuć Twojego Świata

11. W Czasie Wojny

12. Wybierz Mnie Na Prezydenta

13. Nie Szukam Wrażeń

14. Uczucia

15. Myślę, że

16. Ideał

17. Tęsknie

18. Roboty

19. Nie Są Gotowi

20. SRP [skit]

21. Dziwki

22. Moja Przyszłość

 

Rozmiar: 80,3mb

Link: http://www.sendspace.com/file/6r93wc

 

Jest to pierwszy nielegal składu R-Crew, którego sam od niedawna jestem członkiem. Pojawiam się tylko w kilku kawałkach, ale myślę ze warto sprawdzić całą produkcje. Pamiętajcie, ze dopiero zaczynamy ;) Zachęcam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamietam Kraso do 4 od lewej i drugi od prawej :)

 

wiesz co przesluchalem troche tej plytki i nawijka nawet fajna tylko jedna rzecz - nie wiem moze trafilem akurat na te kawalki, ale chlopaki....robcie sami bity!!!!

Mnie pamiętasz doskonale :wink:

Bity są kradzione i nikt tego nie ukrywa. Ja trochę próbowałem ale nie bardzo one się nadają moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiesz nie mam przeciez zadnych pretensji o kradzione bity, bo po kolejnym przesluchaniu to naprawde niektore nawijki sa dobre...moze powiedziec w ktorych jestes kawalkach?? :) a co do bitow....trzeba sie tego uczyc, bo mozna zarobic na tym niesamowity hajs, moze jeszcze nie teraz, ale za 3-4 lata dobry producent bedzie na wage zlota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem nowego Onara i się przyjemnie zaskoczyłem :D na prawdę dużo lepiej niż dotychczas i mimo, że sceptycznie do niej podchodziłem to teraz mogę powiedzieć, że jest całkiem niezła.

 

Co do waszej płytki Kraso to całkiem nieźle nawijacie, a w paru miejscadh na prawde fajnie. :D

 

Strasznie czekałem na to JWP i sie doczekałem :twisted: , ale liczyłem na coś lepszego kiedy usłyszałem pierwszy singiel, jednak nie można o tej powiedzieć nic złęgo, bo jest całkiem dobra i lepsza od płytki Onara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie jak wygladal kawalek z nowej plyty onara na tedego, bo jakos nie specjalnie mnie kusilo zeby ja przesluchac, ale odpowiedz tedego - heh ma facet naprawde przejebane poczucie humoru i chyba onarek sie tego niespodziewal :)

 

Widziałem to wcześniej. Tede to ma pomysły :lol: Napewno Oanr nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Poza tym dla mnie jest skończonym idiotą, zeby pół roku po tym co się działo wypuszczać kolejny diss. Wszyscy chyba wiedzą w jakim celu. Idiota :roll:

 

Z drugiej strony można podejrzewać że Tede nie ma po prostu kawałka skończonego i dlatego zrobił tylko ten zajebisty refren :D Wyszedł jednak z sytuacji mistrzowsko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wygralem playera :)

 

 

ale to nie wazne, wlasnie slucham nowego Kodexu i powiem szczerze....troszke wiecej sie spodziewalem.

 

nie powiem bo dobra plyta, kilka kawalkow na naprawde dobrcy bitach laski, ale pierwsze wrazenie duuuuzo lepsze zrobily na mnie dwa poprzednie kodexy. zobaczymy moze po glebszym przesluchaniu sie to zmieni. poki co na brawa zasluguja kawalki piha, 3wkasta, mesa i sokola....szkoda ze tede,ostry tak malo do tej plyty wnosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodex III jak dla mnie świetny i nie uważam żeby był gorszy od swoich poprzedników, sporo świetnych bitów i nawijek. :D Małego wkładu Tede nie będę opłakiwał, ale Ostrego jak najbardziej :P

 

A jeszcze bardziej od Kodexu podoba mi się płyta do przesłuchania które, strasznie długo się zbierałem, chodzi o Miuosh - Projekcje. Świetne bity, flow, po prostu warty poleceniaq materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala poprawka, po dluzszym przesluchaniu kodexu zmienia zdanie - najlepsza plyta z tej serii, jesli nie jedna z najlepszych plyt ostatnich lat. naprawde fantastyczna plyta, extra klimat a i nawet kawalek plomienia daje rade, tylko po co znow nawiazanie do dissu? niewazne

 

jeszcze raz musze powiedziec o kawalku kasty z 3 wymiarem - jeszcze nigdy nikt w polsce nie zrobil takiego miazdzyciela....ta plyta przejdzie do historii, zreszta juz przeszla, chociaz dopiero dzisiaj oficjalna premiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham Kod3xu. Pierwsze wrażenie ? Przeciętne.

 

Polski HH ssie.

Nie ma to jak inteligentne wejście na forum. :?

takie teksty każdy może pisać, chodzi o to, żeby podać jakieś argumenty, chociaż wątpię, żebyś znalazł takowe na "ssanie polskiego" rapu :lol:

 

 

 

Ja od wczoraj słucham Kodexu, wiec już każdy kawałek zdążyłem przesłuchać conajmniej kilka razy. według mnie płyta jest całkiem niezła, ale w niektórych kawałkach ewidentnie brakuje jakiejś iskry, a ten pod tytułem, "tak i nie" to jak dla mnie żenada.

 

Najlepsze to według mnie "Rosyjska ruletka"( zajebisty klimat), "Siła spokoju"(świetny grubson).

Poza tym dobry jest też Sokół, chociaż słyszałem go w lepszej formie, podoba mi sie "Przygotuj sie na sztorm" i niezły jest "Wyrok". Poza tym dobrze lub przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.com/files/62121608/Pe ... zajbus.rar

nowy pezet

 

co do dissow - to chociaz nie chetnie, ale szacun dla onara, naprawde najlepszy z jego wszystkich dissow, pod wzgledem bitu ponad mordo ty moja, ale niestety nagrywka duzo slabsza od tedego. dlaczego? onar chwyta sie wszystkiego co nie jest hip hopowe :) pojecie hip hopowe jest bardzo smieszne, zwlaszcza w obecnych czasach, onar nie potrafi pewnego dystansu ktory tede prezentuje zrozumiec i tego sie strasznie uczepil...znajdz monar nowe pomysly na argumenty i bedziesz moglbyc klasowym konkuretenm dla tedego, bo caly beef ci chyba sluzy i z kawalka na kawalek jestes coraz to lepszy....ale do tdf ci jeszcze duzzzzzo brakuje, kwestia spojrzenia na caly beef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.