Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dka

aha no i oczywiscie tede sie po raz kolejny sprzedal :D :roll:

Do DKA niech sobie pije, bo 'Wybacz' to syf, a ostatnia płytka naprawdę cieniutka (pierwsza była naprawdę bardzo dobra, druga dobra[..]) ale od Chylińskiej niech się odp.. bo jest za cieniutki w uszach... uhh z każdym dniem, bardziej nie trawie całego TEDEUSZA :?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy a moglbym wiedziec dlaczego za cieniutki jest dla chylinskiej??

 

zreszta to ma tutaj najmniejsze znaczenie, tede, jesli popatrzec przez pryzmat jego calej tworczosci, jest jedna z najwazniejszych postaci na polskiej "scenie" hh i nie da sie temu zaprzeczyc... i jesli ktos powaznie powie ze sie sprzedal to sorry...ale popatrzcie na elo hemp gru, ktorzy nagrywaja tylko dla ziomkow z ulicy, a zapewne linie ciuchow wypuscili tylko dla "czystej zajawki"....to jest dopiero smieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce sie mieszac do waszej rozmowy o hh, chcialem tylko tak z boku nadmienic jak juz wspomnieliscie o Chylinskiej ze mialem przyjemnosc chodzic z nia przez rok do jednej klasy w liceum. Bardzo w porzadku dziewcze, o wszystkim mozna bylo pogadac, nawet o sporcie, szczegolnie pileczce noznej (fanka Man United), generalnie niezla jajcara, dlatego potem dziwnie jej niepoznawalem przy okazji roznych afer i aferek, jakichs nienormalnych zachowan itd. Moze jej wizerunek tego wymagal... , pare lat po liceum jeszcze raz spotkalem ja w Sopocie na Monciaku i potem kontakt juz calkowicie sie urwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jakie jaja odwalił dzisiaj Rahim?

 

Najpierw: http://hip-hop.pl/news/projector.php?id=1185781587

Później: http://hip-hop.pl/news/projector.php?id=1185788944

I wreszcie: http://www.forum.maxflorec.com/viewtopic.php?t=1204

 

Po drodze jeszcze Rahim był na czacie i pogodził się na nim z Fokusem, jednak okazało się, że tylko zwyczajnie ktoś podał się za Fokusa. No niezłe jaja.

 

BTW:

 

Płyta Eldoki rzeczywiście świetna. Właściwie to jedyna płyta od czasu obu krążków Paktofoniki, na której podobają mi się praktycznie wszystkie kawałki. Chociaż na jednej półce z "Kinematografią" i z "Archiwum" bym jej nie postawił. :P

 

Z innych tegorocznych płyt, których sporo się nasłuchałem, fajny jest mixtape Gurala. Świetne bity od Matheo plus sporo dobrych gości, z których wszyscy zaprezentowali świetną formę w połączeniu z... oryginalnymi nazwami kawałków i rymami (np. "powiedz gdzie jest hajs tu, dziwko, wie heißt du?" :lol:) dało naprawdę fajny efekt i przyjemnie się tego słucha. :D

 

OSTR jak zwykle trzyma poziom, jednak "HollyŁódź" to IMO nie to samo, co "Tabasko" czy "Jazzurekcja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

taa co do plyty eldo zgadzam sie w 100% , płytka - 27 stoi na wysokim poziomie , wogule juz' Opowieść o tym co tu dzieje się naprawde "zapowiadała coś nowego , później Eternia i człowiek który chciał ukraś alfabet , i tak do dwudziestki siódemki :)

 

Słyszał ktoś nowy album Familli HP - Soundsystem ?, zajebisty materiał , szczegolnie kawałek - nielegal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Familia HP nigdy za bardzo się nie podobała, ale jeżeli polecasz to sprawdzę :)

 

Musicie przesłuchać nową płytę DJ Khaled-We the best. Naprawdę świetny materiał. Może nie to co pierwsza płyta tego goście, ale bar4dzo dobra 8) Zaprosił do niej dużo więcej "gwiazd" niż na poprzsednią przez co to już nie to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wiem wiem, debiut plyty planowany jest na 11 wrzesnia, ale...

 

NOWA PLYTA KANYEGO

 

szczerze, myslalem ze po dwoch swietnych plytach nie bedzie wstanie wydac 3 na chociazby podobnym poziomie - jest zupelnie inaczej, inny klimat, jak dla mnie o wiele lepszy, jak zwykle mistrzowskie bity jestem pod ogromnym wrazeniem, naprawde 15 trackow na bardzo wysokim poziomie...szkoda tylko ze plyta fiftiego, ktora tez ma wyjsc na dniach pewnie sprzeda sie tysiac razy lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Narazie nic oficalnego na temat upadku PROSTO nie widać.

 

Chciałem się przyłączyć do pochwalnej wypowiedzui nt. płyty Kanye Westa. Jedna z lepszych w tym roku, świetny klimat, bity, ale i tak bardziej podobałą mi się poprzedniczka.

 

Co do innych płyt to warto posłuchać płytę Commona- Finding Forever oraz polskiego wykonawcy Juree- Brudny Hustling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upadło całe Prosto. Po prostu chłopaki natrafili na nieprzewidziane różnice osobowościowe i trzeba zrezygnować z takiego wydawania Dixonów czy Fu na przykład, bo to ni cholery hajsu nie przynosiło. Ciuchy to inna sprawa - tu pieniążki spływają przecież stałym strumyczkiem.

 

Chciałem się przyłączyć do pochwalnej wypowiedzui nt. płyty Kanye Westa. Jedna z lepszych w tym roku, świetny klimat, bity, ale i tak bardziej podobałą mi się poprzedniczka.

 

Co do innych płyt to warto posłuchać płytę Commona- Finding Forever oraz polskiego wykonawcy Juree- Brudny Hustling

Haha, toś porównanie strzelił. Kanye i Common vs. Juree. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było żadne porównanie, tylko polecenie tej płytki, a Kanye i Juree to jak niebo, a ziemia.

Ok, tylko jeśli coś jest "ziemią", to po co polecać?

 

Tym bardziej, że akurat w USA wyszło w tym roku kilkanaście naprawdę zacnych pozycji, a Polsce jak się uprzeć, to całe 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane, jak sie uprzec to 3.....

 

czekam na Kodex 3, bo czuje ze mocna plyta bedzie, a do premiery juz coraz blizej, zobaczymy czy w tym roku wypali GTW...

 

Mozliwe ze nie koniec beefu TedevsOnar

 

http://www.hip-hop.pl/teksty/projector. ... 1191232165

 

jutro plyta Onara, szczerze - nie wiem kto ja kupi, ale jedno trzeba mu przyznac - ze dosyc dlugo trzyma sie przy wizerunku "chlopaka z ulicy"...poprzednie wcielenia Onara czyt. wez to poczuj itp trwaly zdecydowanie krocej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się już nie mogę doczekać na ten Kodex. Na początku premiera była planowana na ale niestety ją przesuneli do 8 i trzeba dłużej czekac :cry:

 

Jeszcze bardziej od Kodexu III interesuje mnie JWP-Numer Jeden Wróg, a premiera 5 października więc trochę szybciej ją posłucham ;]

 

Polecam płytę KRS-One & Marley Marl - Hip-Hop Lives, świetna płytka.

 

A o Onarze wogóle wolę nie wspominać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto ja kupi

Ja kupie - u Onara widać ostatnio wyraźny progres juz Osobiście było niezłe a na Płomieniu miał momęty lepsze od Pezeta. Poza tym na mojej półce nie może zabraknąc żadnej z produkcji spod znaku P81.

 

<piwko> Płomień Na Zawsze Będzie Płonął :)

U mnie na półce Onar również wyląduje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.