Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Niezła akcja, nie przypuszczałem że Afu ra nagra coś z kimś z polski, a tymbardziej z Familią :wink: , ale powiem szczerze że jestem zadowolony z tego, ponieważ widać że w jakiś sposób "zacieśniają" się związki między naszą, a amerykańską sceną tak jak mateo produkuje bity w stanach, czy nawet kawałek promujący Hollyłódź Ostrego. Daje to nam dużo nowych możliwości.

 

Dawno nie widziałem afury:D widze że troche zmienił imidż :D, ja go zawsze kojarzyłem z cornami czy czymś podobnym zbitymi w fige :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje njusy koncertowe !! :-))

 

Tak więc jutro jest wogóle warsaw challenge w parku sowińskiego, będą pojedynki bboyów, pokaz prac graffiti, no i przede wszystkim koncerty! Sobota to przede wszystkim O.S.T.R. i Ugly Duckling.

Niedziela- Bassgrou, Eldo

 

W sobote pod pałacem kultury jest turniej streetballowy. Przy tej okazji od 19 odbędą się dwa koncerty, wydaje mi się godne uwagi- 2cztery7, Warszafski deszcz.

 

no i jak to pogodzić? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak tu tacy fani hip-hopu to co myslicie o 2 nowych plytach gurala

 

-"Manewry mixtape" - zaj...ste bity matheo:shock: , naprawde mistrzowskie i juz nie dziwie sie czemu amerykance kupuja od niego bity. Gural może troche gorzej niz na DMR, ale i tak wyczesane teksty. Naprawde jedna z lepszych plyt i warto ja miec orygynalna:PP

 

-"Operacja kocia karma" , czyli powrot Killaz Group. Powrot dosyc udany, jednak to nie to co Manewry, ale i tak bardzo dobry material

 

A co do tego Fenomenu to faktycznie nie to samo co kiedys ale nawet z samego szacunku dla fenomenu to trzeba przesluchac mimo ze komus moze sie nie podobac;]

 

A "Manewry Mixtape" dla mnie plyta roku ;] mimo ze dopiero polowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano , czy ktoś z tu becnych był na koncercie Naughty By Nature w Łodzi na Juwenaliach? Jak wrażenia?

Dla mnie bomba, bardzo fajny koncert oprócz tego kilka fajnych polskich ekip przed Naughty, a ich koncert.. niesamowity, b.dobrze zorganizowany. Naprawde ludzie nawet nieznający ich muzyki bawili sie super

 

Oprócz tego słyszałem, że The Game przyjeżdża do PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wydania płyty Eldo minęło już ponad 3 miechy, ale ja płytę mam dopiero od niedawna i muszę powiedzieć, że ona jest po prostu zajebista. Zgadzam się z Michalikiem, dla mnie to jest płyta roku rap w Polsce. Tak się składa, że miałem też okazję parę miesięcy temu posłuchać płyty Mezo i dla mnie on nie dorasta do pięt Eldo. Rymy, bity, rytm - po prostu super płytka.

 

Praktycznie każdy kawałek jest inny, ale i prawie każdy jest dobry lub świetny. Gorsze dla mnie to "Koniec", "Zamieć prawdę pod dywan" i może "Ferajny". Resztę słucha się po prostu z wielką przyjemnością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy kawałek jest inny, ale i prawie każdy jest dobry lub świetny. Gorsze dla mnie to "Koniec", "Zamieć prawdę pod dywan" i może "Ferajny". Resztę słucha się po prostu z wielką przyjemnością. :)

Ferajny jeden z najlepszych kawałków na tej płycie jak dla mnie.. po prostu ukazuje nocne życie wielkiego miasta.. 100% prawdy.. które można spotkac na każdym kroku w nocy.. szczególnie o tych ćmach nocnych :wink:

 

Coś dla fanów ELdoKi:

 

cześć pierwsza;

http://youtube.com/watch?v=UTs9wXXgPyY

 

no i druga ;) ;

http://youtube.com/watch?v=GQsTYhkHIes

 

Tak się składa, że miałem też okazję parę miesięcy temu posłuchać płyty Mezo i dla mnie on nie dorasta do pięt Eldo. Rymy, bity, rytm - po prostu super płytka.

To tak jak by powównywać Lakers do Kings.. :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że miałem też okazję parę miesięcy temu posłuchać płyty Mezo i dla mnie on nie dorasta do pięt Eldo. Rymy, bity, rytm - po prostu super płytka.

To tak jak by powównywać Lakers do Kings.. :\

Heh nie to jak porównać Lakers do Notei Inowwrocław, albo Kobego do mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mezo to tak jak napisałem wcześniej, nawet nie ma go co porównywać do Eldo, może trochę nawet to porównanie było nie na miejscu, ale jakoś tak mi przyszło do głowy. :?

 

 

Ferajny jeden z najlepszych kawałków na tej płycie jak dla mnie.. po prostu ukazuje nocne życie wielkiego miasta.. 100% prawdy.. które można spotkac na każdym kroku w nocy.. szczególnie o tych ćmach nocnych

Być może dlatego, tak napisałem, że w tej chwili bardziej jaram się tymi żywszymi kawałkami jak "Szyk" albo "Noc, rap, samochód". Może za parę tygodni napiszę, że teraz to "Ferajny" jest jednym z lepszych kwałków na tej płycie, zobaczymy, w każdym bądź razie czuję, że ta płytka jeszcze długo mi się nie znudzi, jeśli w ogóle kiedykolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatnich plyt to zdecydowanie plyty eldoki i mixtape gurala/matheo sa ciekawymi propozycjami, choc wyzej na pewno stawiam solowke eldoki. Co do mixtajpu janczarskiego gurala, to zdecydowanie bity sa wysokim poziomie (matheo jest w tym najlepszy w polsce) to juz sens, a raczej jego brak w tekstach zarowno gurala, mathea jak i gosci jest az nadto widoczny. A juz teksty typu: "gdzie ten hajs tu, dziwko wie heibt du" mnie normalnie rozsmieszyly.

 

A czy slyszeliscie nowa propozycje boskskiego romana, zwiazanego od prawie 7 lat z firma krakowska. Plyta zartytulowana Krak, jest jak to mowia tworcy tej plyty (boski i pier) jest proba "stworzenia" nowego gatunku muzyki, polaczenia dancehallu, rapu i muzyki energetycznej, fakt ze teksty rowniez nie sa gornolotne, to uwazam ta plyte za ciekawa i udana, goraco polecam tym co jeszcze jej nie sluchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 Czerwca będziemy mogli kupić nową płytę Pezeta - "Muzyka Rozrywkowa"

 

W wywiadzie, który możecie przeeczytać tu :

http://www.hip-hop.pl/teksty/projector. ... 1181309013

mówi, że na płycie będą kawałki wzorowane na stylu dirty south i co z tego wyjdzie nie mam ppojęcia, ale liczę jak zawsze w jego przypadku na znakomity efekt

 

Kto kupi oryginał? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem już dawno napisać. Jakby któs kierował się w czymkolwiek moim ostatnim postem to premiera Pezet jest 22 Września, a nie Czerwca.

 

I tak jeszce apropos płyty którą przesłuchałem już z 15 razy. Mianowicie ; Silesia-"Na Śląskich bitach. Super bity, teksty, poprostu jedna z lepszych produkcji tego roku, a takie utwoty jak, Podobno 3, W życiu bywa różnie ( pokahonztaz) po prostu świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jeszce apropos płyty którą przesłuchałem już z 15 razy. Mianowicie ; Silesia-"Na Śląskich bitach. Super bity, teksty, poprostu jedna z lepszych produkcji tego roku, a takie utwoty jak, Podobno 3, W życiu bywa różnie ( pokahonztaz) po prostu świetne.

No to sprawdzę jak polecasz, bo się zastanawiałem :wink:

 

Od siebie polecam W.E.N.A. - Wyższe Dobro. Naprawdę dobry, uliczny rap. Zresztą nie będę dużo pisał, tylko wrzucę wam jeden kawałek, wg mnie najlepszy "S-A-L-U-T-U-J"(bit miażdży!) - http://www.sendspace.com/file/yni8kr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.