Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Była tu mowa o polskim producencie Mateo. Zbadajcie kawałek Game & Sky Balla - California Soul. Chyba domyślacie się się kto jest na bicie? :twisted: Ktoś wątpił w jego umiejętnosci? To niech lepiej przesłucha :wink: :roll:

 

 

Co do płytki OSTR'a. Dla mnie bomba. Mimo to, ze ten sam styl co "7", mi się bardzo podoba. Teksty jak zwykle mistrzowskie. Najbardziej lubie kawałki: Do Tego Bitu i Brother On The Run ale reszta też jest mocna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płytki OSTR'a. Dla mnie bomba. Mimo to, ze ten sam styl co "7", mi się bardzo podoba. Teksty jak zwykle mistrzowskie. Najbardziej lubie kawałki: Do Tego Bitu i Brother On The Run ale reszta też jest mocna :wink:

 

A dla mnie "7" o wiele, wiele, wiele lepsza od "Hollyłodzi". Najnowsza płyta jest dobra, fajna podoba mi się ale lepszej od "7" już OSTR nie zrobi. Niektóra kawałki są piękne i cudowne, niektóre są po prostu słabe, bardzo słabe. W całości daje dobrą plyte, niestety w moich oczach nic więcej. A kawałek "15 Metrow Kwadratowych" mnie zabił, może i fajny OSTR napieprza ale tekst jest tak beznadziejny, dawno takiego nie słyszałem.. :x Wkur.. mnie też ciągle rymowanie o cannabinolu - ile można? :roll:

 

 

Ja tam niecierpliwie czekam na 26 Marzec tzn. na Eldo'szczaka i jego "27". Nie potrafię się doczekać, płytkę mam juz zamówioną i 26 o 10 u mnie jest w domku i przesłuc***ę uch 8) Po premierowym kawałku "Więcej" i "Noc, Rap, Samochód" każdy dzień do 26 trwa jak tydzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była tu mowa o polskim producencie Mateo. Zbadajcie kawałek Game & Sky Balla - California Soul. Chyba domyślacie się się kto jest na bicie? :twisted: Ktoś wątpił w jego umiejętnosci? To niech lepiej przesłucha :wink: :roll:

Bardzo fajne przyznam jednak ten bit az tak mi się nie spodobał jak jego tracki w remote lounge :wink:

 

Ale mimo wszystko swietny bit. Umiejętności ma naprawdę nade przeciętne :wink:

 

P.S. Ja chce więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludziska :) ale się porobiło, świeże newwsy koncertowe..

9kwiecien warszawski klub The Fresh- M.O.P

28 maja (czyli juz po maturach dla zainteresowanych ;)) w Łodzi za friko Naughty By Natureeeee!!

Nie wiem jak z M.O.P ale Naught By Nature to wyjazd obowiazkowy,..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ELDO - 27" ciarki przy każdym kawałku.. Płytka lepsza od Eterni i od CKCUA.. Jedna z najlepszych (nie chce narazie powiedzieć, że najlepsza) w historii polskiego HH. Po prostu cudo. Kupujcie, nie zawiedziecie się.. A płytka jeszcze bardziej smakuje jak się ma orginał z podpisame Eldoki.. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dawno sie az tak nie jarałem jakąs premierą, płyta zajebista w stylu Eternii czyli to na co liczyłem. CKCUA mi az tak bardzo nie przypadła do gustu ale 27 już sie podoba na maksa. Oczywiście orginał obowiązkowy!

Ale czy lepsza od Eternii? Musze sie jeszcze wsłuchać...

 

A Łona troche mnie zawiódł nagrywając jedynie dobrą płyte, liczyłem troche na klasyki jak poprzednie dwa krązki no ale nowy album jak najbardziej godny polecenia... i tylko 20 zł, warto kupić :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie początkowe kawałby z Hollyłodzi są mega. teksty i muzyka są poprosty poezją dla mych uszu :) . Im dalej tym troszke poziom niższy niestety ale i tak płytka bardzo dobra.

Jak dla mnie 20 wymiata na tej plycie.

 

"ELDO - 27" ciarki przy każdym kawałku..

raczej ciarrrrrrrrrrrrrrry :D

 

 

Tony Parker wypuscil CDeka. Powiem wam ze bity wymiataja. Plyta w klimacie klubowego rapu. Oczywiscie po francusku. Fanom francuzow powinno sie spodobac. Ja sie jaram.

Teledysk http://hip-hop.pl/users/video_projector ... 1175171899

Plyta http://rapidshare.com/files/23336451/To ... 07-OBC.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym dłuższym przesłuchaniu stwierdziłem takie fakty :

- na początku bit jest ( jak dla mnie ) dobry , ale potem juz ' marniawy'

- Parker rzeczywiście nie potrafi rapować :wink:

I małe podsumowanie :

- dochodzę do wniosku ,że ostatnio zbyt dużo gwiazd chce robić ( dosłownie ) wszystko... spiewać, tanczyć , grać , mieć linię ciuchów :roll:

 

No , ale cóż ja mogę wiedzieć o tym amerykanskim " shoł biznesie " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tonego Parkera to powiedzmy sobie raz: on nie umie rapować. Owszem bity są gruuube i dlatego można tego słuchać , ale dla nawijki TP to nawet nie ma co sprawdzać bo jego poziom to żenada :?

Nie no az tak zle to nie jest, nie przesadzajmy. W nucie Balance Toi jest spoko. Zgodze sie ze to nie jest mistrzostwo swiata i mozna miec pare zarzutow. Mam kilka plyt innych Francuzow ktorzy bija go na glowe, ale to nie jest tak ze przez jego brak umiejetnosci plyta nie nadaje sie do sluchania. 50 Centa moim zdaniem przebija i to mocno. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem ze sklepu i przesłuchałem nową płytę Łony i Webbera, jak dla mnie miażdży, tzn dużo inteligentnych tekstów jak to u łony jak dla mnie nie odbiega za bardzo od poprzednich czegoś takiego się spodziewałem. Płyta warta swojej ceny (naprawdę tania w sumie :D), dużo ludzi uważa że jest za krótka, dla mnie właśnie jest w sam raz, nie ma niepotrzebnych mixów itd. wszystko tworzy fajną całość, nie miałem momentu żebym tracił koncentracje na płycie, napewno nie nudzi. Dla mnie najlepszy kawałek na całej płycie to ą ę, masakra za 1 razem nie skumałem go wogóle, trzeba się porządnie wsłuchać bo łona nieźle łamie język, ale kawałek jest prawdziwy :D faktycznie coś co mi nigdy aż tak bardzo nie przeszkadzało trafiło do mnie i takie pisanie rzeczywiście może irytować innych. Ogólnie polecam każdemu tą płytę, teraz czas zbierać na nową Eldoke. Jak narazie miałem tylko przyjemność słyszeć w mp3 ale kawałki takie jak np więcej czy noc, rap, samochód bardzo mi się podobają. Nie jest to na pewno tak zajebista płyta jak eternia, ale lepsza od CKCUA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to na pewno tak zajebista płyta jak eternia, ale lepsza od CKCUA.

 

Mimo iż wcześniej napisałem:

 

"ELDO - 27" ciarki przy każdym kawałku.. Płytka lepsza od Eterni i od CKCUA.

To po dalszym/głębszym zastanowieniu/przesłuchaniu (nawiązując do twojej wypowiedzi) wnioskuje, że dla mnie CKCUA jest chyba najlepsza polską płytą HH a co za tym idzie jest lepsza od "27" 8) Coś cudownego włączyć ja sobie poźnym wieczorem/nocą przy herbacie, posłuchać do dobrej książki albo gdy po prostu trzeba nad czymś pomyśleć. Co nie zmienia tego, że "27" jest cudowna i już teraz można powiedzieć, że jest płytą roku. Kolejny klasyk Eldoki.

 

Łona też jest fajna, podoba mi się bardzo. Szkoda byłoby nie mieć jej w swojej kolekcji, szczególnie, że kosztuje takie grosze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś już oryginalnego Eldoke wogóle? Bo podobno jest akcja że do CD są gratis jakieś naklejki czy coś :D:D ciekaw jestem co to tam jest...Chyba po świętach zainwestuję w tą płyte, ale mam wątpliwość :D, zobaczymy bo jeszcze mam zaległy piątek 13 do kupienia... ponawiam moje pytanie chyba z przed miesiąca, bity na 13 nie wydają wam się dziwnie znajome? .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już teraz można powiedzieć, że jest płytą roku.

Ja bym sie nie zagalopywał, przed nami jeszcze takie premiery jak Fenomen, KG, Pyskaty, Pezet czy Tede (na bank o kimś znaczącym zapomniałem)

 

a ma ktoś już oryginalnego Eldoke wogóle? Bo podobno jest akcja że do CD są gratis jakieś naklejki czy coś

Ja mam i rzeczywiście są naklejki a ta wielka niespodzianka co miała być oprócz naklejek to filtry do skrętów (zdradziłem :D)

 

A jest też książeczka z tekstami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie UMC dobrze zajeło się promocją... całkiem nieźle, Eldo na tym źle nie wyszedł... szkoda ze nie ma NORMALNEJ takiej wytwórni u nas w Polsce zajmującą się tylko taką muzyką, ale i tak jest dobrze. co do tej płyty roku to też bym poczekał :D Pezet może być dobry, Pyskaty solo też mnie zastanawia może być dobre, tamtego roczna płyta SS była całkiem niezła. Ma być też w tym roku nowy Onar, no i od tamtego roku mówi się o POE2... ale to chyba odległa produkcja (jeśli do czegoś takiego dojdzie) pozatym napewno będzie troche nowości na rynku, nowe twarze albo coś. Pozatym nie zapominajmy o tym że w tym roku ma wyjść.... BUKAKE WARRIORS :D:D:D czyli stara brygada na majku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do płyty Eldo to czytam tutaj tylko pozytywne opinie! To spoko 9 kwietnia mam urodzinki to prezent jak się patrzy

Dzisiaj zakupiłem i muszę powiedzieć że trochę się wachałem. Słucham juz trzeci raz i moge stwierdzić tylko jedno: KOCHAĆ MI SIĘ CHCE Z TĄ MUZYKĄ !! :wink: . Poziom naprawde bardzo bardzo wysoki i muszę stwierdzić że nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten album. Gorąco polecam.

 

KUPUJCIE POLSKIE RAP PŁYTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAS przyjezdza do Polski!! Koncert w Wwa (oby nie we Freshu..) 8 czerwiec, oby nie zamulił jak , bodaj dwa lata temu..

Nareszcie! Jeszcze pare dni temu tak sobie gadałem ze mogłby w koncu wynagrodzić tamten incydent i przyjechać, NO I JEST :D

 

Mam nadzieje że koncert będzie w parku Sowinskim (do ktorego mam jakies 50 metrow) tak jak to bylo planowane 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem moją wygraną płytę DJ BezKsywy pt Brudne południe i właśnie zabieram się za słuchanie, nie spodziewam się fajerwerków ale nie narzekam, bo sponsoruje mi ją hip-hop.pl :D, napisze cos czy oplaca się kupić (12zł bo sprawdziłem) albo ściągnąć. Narazie juz poleciało mi chyba 5 tracków i tak jak się spodziewałem nie rewelacja ale luz. Może być do mycia auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.