Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://www.torrent.net.pl/tort.php?ok&id=fec0e7c8705ee203e5c3249bf17fefa8a4f4ea51

 

Link do nowego Płomienia, obok WWo, to byla najbardziej przeze mnie wyczekiwana plyta tej jesieni, slyszalem narazie trzy kawalki, Pezet rewelacja, Onara jak na siebie, niexle, tylko zassysac, albo kupowac bo juz w empikach jest :)

zajebista płytaaaa!!! Pezet kapitalnie - niektórymi textami po prostu mnie rozwalił, Onar na swoim poziomie czyli takze dobrze... duzo śpiewanych refrenów, czasem troche banalnych, ale chłopacy w pełni to nadrabiają zwrotkami!! Goście = Nowator - daje rady bo "Co Jest" całkiem mi przypada do gustu!! Po co te linki do torrentów, taka płyte jak ta poprostu trzeba miec u siebie na półce w orginalnym pudełq!!!

 

Koniec roq zapowiada sie suuper: Mes, Pelson, WWO - trzeba zbierac kase...

 

pzdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą, nawet mam na innych forach podobny avatar :>. Pezet w świetnej formie, Onar nieźle - ma dużo punchy, przekazanych w gorszej formie, ale piorunujących. Wczoraj dostałem oryginała od kumpla z Wrocławia, w folii, prosto z Empiku. Najbardziej podobają mi się : 'trudno mnie kochać', 'kolejny raz', 'przejażdżka i 'to nie tak', głównei zwrotki Pezeta. Poza tym kozackie są 'kiedy słońce wtaje', 'mój dom' i 'wwa'. Generalnie to wszystko jest świetne :)

 

Bity nietypowe, ale dobre. Cieszę się, że mam w kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Równe pięć lat temu zmarł jeden z najlepszych raperów i specjalistów od tej muzyki w Polsce- Magik. Współtwórca projektu Paktofoniki. Jest on dla mnie do dzisiaj niesamowitym mc a słowa jego utworów trafiaja do mnie tak samo jak 5 lat temu...

 

MAG MAGIK I (26.12.2000r)... R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równe pięć lat temu zmarł jeden z najlepszych raperów i specjalistów od tej muzyki w Polsce- Magik. Współtwórca projektu Paktofoniki. Jest on dla mnie do dzisiaj niesamowitym mc a słowa jego utworów trafiaja do mnie tak samo jak 5 lat temu...

 

MAG MAGIK I (26.12.2000r)... R.I.P.

tylko nie skacz przez okno przypadkiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już nową płytke Pelsona ? Jestem bardzo ciekawy czy jest warta kupienia :)

 

Jeśli chodzi o inne cd to Mes jest dla mnie mistrzowski, WWO jest dla mnie ogólnie niezbyt ciekawe ale nowej płytki nie słuchałem. Jeśli chodzi o Abradab to płytka taka średnia na jego poziomie jest kilka dobrych kawałków. Ja osobiście czekam na nową płytke Tedego jest gruba chce już ją w legalu : ) no i teraz mysle nad tą Pelsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem słucham mało rapu, 4-5 ulubionych wykonawców i tyle le jednak trochę słucham i się wypowiem. Mam poprzednią płytę WWO We Własnej Osobie która jest dla mnie jedną z najlepszych poslkich płyt jakie słyszałem. Niestety nowa płyta którą Kraso tak chwalisz jakoś mi nie podeszła. To znaczy "Mogę wszystko" jest naprawdę wypas, 2-3 inne kawałki też dobre, ale reszta, płyta jako całość, taka nijaka jak dla mnie muzycznie, w teksty sie jeszcze wsłucham i może późneij coś napiszę.

 

Pocieszenie jest takie, ze jakaś 1 płyta na 100 podoba mi się w całości, a z reszty wybieram 2-3 kawałki i wywalam :) No ale jak pisałem tamta WWO to jedna z moich ulubionych. Dlatego jestem rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś powiem o nowym WWO, płyta Sokoła, wdg mnie jest ciekawa, płyta może nie dorównuje poziomowi poprzedniej, ale nie ma co nażekać, dalej jest niezła, płyte tam otwiera tytułowy kawałek "Witam was w rzeczywistości", który u mnie leci teraz dość często :D, cała płyta wogóle w fajnym klimacie jest, że szybko się nie znudzi, natomiast jeśli chodzi o produkcje Jędkera, to włączyłem płyte, dotrwałem do 7 kawałka, ale jakoś dalej odechciało mi się słuchać, niewiem dlaczego, może musze się zmusić i przesluchac pare razy, Jazzurekcje jak pierwszy raz przesłuchałem także uważałem za katastrofe :wink: , więc z Jędkerem może wcale nie jest tak źle.

 

Nie śledziłem w sumie za bardzo o czym gadaliście ostatnio, ale jak ktoś jeszcze nie słuchał to skołujcie sobie płytę szybkiego szmalu, naprawde dojebana płyta na nielegalu. Jak ktoś jest zainteresowany nielegalami, to wieczorem mogę wrzucić na fiel fonta KoligacjeGK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK juz posłuchałem, co do płyty Życie na kredycie to imho jest tragiczna, totalnie mi sie nie podobala i też ledwo do końca dotarłem, podobają mi sę w tylko 3 lawałki: "mogłem być", "granice wytrzymalości" i "tylko my". Ogólnie klapa.

 

Płyta Witam Was w rzeczywistości już trzyma poziom i jest dobra, aczkolwiek nie w moim guście dlatego zostałiłem sobie z niej tylko 5 kawałków: tytułowy, "nienawisć obróć w siłę", "podroby" i "zycie depcze wyobraźnie" ktre bardzo mi sie podobają. Rewelacyjne moge wszystko" już miałem wcześniej, reszte wywalilem ale jak napusalem jest dobra tylko nie podoba mi sie 8)

 

A i tak ostatnio najwiecej słucham Shakiry której jeszcze tydzień temu nie lubiłem ale nową płytę ma świetną, co pewnie was nie interesuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK juz posłuchałem, co do płyty Życie na kredycie to imho jest tragiczna, totalnie mi sie nie podobala i też ledwo do końca dotarłem, podobają mi sę w tylko 3 lawałki: "mogłem być", "granice wytrzymalości" i "tylko my". Ogólnie klapa. :

Zgadzam się jest fatalna :D

 

A i tak ostatnio najwiecej słucham Shakiry której jeszcze tydzień temu nie lubiłem ale nową płytę ma świetną, co pewnie was nie interesuje :roll:

Shakira... no comment :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak ostatnio najwiecej słucham Shakiry której jeszcze tydzień temu nie lubiłem ale nową płytę ma świetną, co pewnie was nie interesuje :roll:

Shakira... no comment :lol:

Specjalnie to napisałem wiedząc jaka bedzie reakcja w temacie o rapie :P bo słucham wszytskich rodzajów muzyki jeśli jest dobra. Poza techno, ale to nie muzyka, no i dance albo ostrym metalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK juz posłuchałem, co do płyty Życie na kredycie to imho jest tragiczna, totalnie mi sie nie podobala i też ledwo do końca dotarłem, podobają mi sę w tylko 3 lawałki: "mogłem być", "granice wytrzymalości" i "tylko my". Ogólnie klapa.

 

GUMBI i tu się z Tobą zgodze.. Płyty WWO wcale mnie tak bardzo nie rajcują. Gdy je zdobyłem, nawet ich nie przesłuchalem. Gdy zobaczyłem statusy ludzi na gg w stylu "WWO - MISTRZOWSKIE", "NOWE PŁYTY WWO WOOOW" myślałem, że one naprawde są takie swietne. Jednak do mnie nie trafiły. Jest pare fajnych kawałków ale w całości daje średnią ocene 3 ew.4. Jest więcej średnich / przeciętnych kawałków niż tych dobrych. Apatyt na pewno miałem większy.. jednak wciąż jestem głodny.. W porówniu z nowym plomieniem który był i jest dla mnie cudowną płytą wwo wyprada naprawdę słabo..

 

 

A i tak ostatnio najwiecej słucham Shakiry której jeszcze tydzień temu nie lubiłem ale nową płytę ma świetną, co pewnie was nie interesuje

Ja tam jednak wciąż wole.. jej teledyski :twisted: A co nie fajna laska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak wciąż wole.. jej teledyski :twisted: A co nie fajna laska?

No na "Don't Bother" wygląda genialnie i ogólnie piosenka bardzo mi sie podoba dlatego zwróciłem na jej płytę uwagę i przesłuchałem, bo jak juz pisałem Shakira ktora znałem z poprzednie płyty odpychala mnie na teledyskach i muzycznie też :)

 

OK powinienem świecić przykladem jako MOD a tymczasem robie OT wiec propouje teraz je zakończyć zanim będzie więcej LOL-ów, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi, poza tymi kawałkami wymienionymi przez was, podpasował jeszcze Zen. A ogólnie to się zgodzę z wami - płyta Sokoła dobra, chociaż to chyba nie to samo co poprzednie WWO (chociaż podobnie mi się wydawało z drugą płytą Kanya Westa, a teraz katuję Kanye ile wlezie momentami i IMO jest zdecydowanie lepsza niż poprzednia). Natomiast płyta Jędkera to już niższy poziom niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.