Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też żeś z nowością wyskoczył... :roll: Beznadziejny ten singiel, takim Jimsonem się nie jaram, tzn. no wiadomka, nadal jest dobre, ale nie jaram się tym off bitem, inspiracja Talibem czy Commonem - spoko, ale co za dużo to niezdrowo. O wiele lepszy jest ostatni mixtape Dj Chwiała z Jimsem jadącym po kilku bitach, czy nawet składanka Jimsa "Gram na czarno", szczególnie się jaram "Bloki są gorące", tzn. tylko zwrotką Jimsona. Singiel moim zdaniem przekombinowany i nie zajarałem się, ot tak, niezła pozycja, ale nie kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też żeś z nowością wyskoczył... :roll: Beznadziejny ten singiel, takim Jimsonem się nie jaram, tzn. no wiadomka, nadal jest dobre, ale nie jaram się tym off bitem, inspiracja Talibem czy Commonem - spoko, ale co za dużo to niezdrowo. O wiele lepszy jest ostatni mixtape Dj Chwiała z Jimsem jadącym po kilku bitach, czy nawet składanka Jimsa "Gram na czarno", szczególnie się jaram "Bloki są gorące", tzn. tylko zwrotką Jimsona. Singiel moim zdaniem przekombinowany i nie zajarałem się, ot tak, niezła pozycja, ale nie kozak.

nikt tego nie dawaał od tak nowośc. Beznadziejny to może być kolejny numer z napisem HWDP. Przekombinowany nie jest chyba ze dla zwykłego słuchacza, dla ambitnyk to jest zajebisty kawałek rapu tak jak POE i Jazzurekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, my jesteśmy zwykli, bo nie rozumiemy popierdywania w stylu Ostrego na 3 ostatnich płytach i Jimsona off beatowego, który chce być jak Talib, ale mu to nie wychodzi, bo Talib to zrobił z tego sztukę, a on robi połowe piosenki takiej. Technika jest świetna, ale poplątana i bez rozpisania niesłyszalna, ja jednak wolę Jimsona opcja : "te perfidne podwójne", niż tego z singla, Jimsa z panczami, a nie z off-bitem, no sorry, nie będę się pierd**ić. :roll:

 

Co do HWDP, to akurat Twój idol Ostry przoduje w tego typu kwestiach, tak więc jak to jest ? Jest beznadziejny, czy nie ? :wink:

 

Tak na koniec, kawał, dość zabawny.

 

jaka będzie następna połowana komisja sejmowa ?

komisja szukająca odpowiedzi na pytanie, o czym są dwie ostatnie płyty Ostrego.

 

hyhy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HWDP, to akurat Twój idol Ostry przoduje w tego typu kwestiach, tak więc jak to jest ? Jest beznadziejny, czy nie ? :wink:

 

 

widzisz gdzieś że OSTRy to mój idol?! jak już ktoś z polskiej sceny ma być idolem to wole Łone. chodziło o inny rodzaj HWDP jak nie zjarzyłeś, który jakże wielu zajebistych podziemnych emce porusza i zreszta nie tylko stojąc w miejscu od 96'.

 

pozdro. i no i dobra bo już miałem nie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliscie Jamal'a "Rewolucje" ?

Jak dla mnie są to rewelacje.

 

Dawno mi ktoś tak bardzo nie przypadł do gustu w tych klimatach (reggae i te sprawy) . Chyba tylko Gutek. Oczywiscie mowie o polskiej scenie.

Fajna sprawa w sumie baardzo rzadko mozna uslyszec kogos nowego w Polsce. Osobiscie średnio czekam na 2 polskie płyty rocznie w dodatku na kolejne płyty sprawdzonych wykonawców.

 

Niemal kazdy kawalek na plycie jest naprawdę kozacki. Dla mnie prawie perfect.

 

Tutaj mozecie posmakować trochę

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/410955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliscie Jamal'a "Rewolucje" ?

Jak dla mnie są to rewelacje.

 

Dawno mi ktoś tak bardzo nie przypadł do gustu w tych klimatach (reggae i te sprawy) . Chyba tylko Gutek. Oczywiscie mowie o polskiej scenie.

Fajna sprawa w sumie baardzo rzadko mozna uslyszec kogos nowego w Polsce. Osobiscie średnio czekam na 2 polskie płyty rocznie w dodatku na kolejne płyty sprawdzonych wykonawców.

 

Niemal kazdy kawalek na plycie jest naprawdę kozacki. Dla mnie prawie perfect.

 

Tutaj mozecie posmakować trochę

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/410955

Potwierdzam. Extra nuta. Mich@likk $$ij, oj $$ij koniecznie :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci kliknelem na ten link do merlina zastanawiajac sie czy na tej plycie bedzie jakis motyw z babilonem no i prosze (tytul piosenki numer 13). :lol:

 

Ci ludzie od reggae maja chyba jakas obsesje na tym punkcie...

 

Szczytem byla chyba plyta Izraela "Biada biada biada" (ktora nb bardzo lubie) gdzie mozna znalesc takie utwory jak "Ida ludzie Babilonu", "Plonie Babilon", "Strach w Babilonie" czy "Wojna w Babilonie".

 

Zreszta nawet jezeli slowo babilon nie pojawia sie w tytule piosenki to dana kapela musi go 10 razy przypomniec w tekscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Extra nuta. Mich@likk $$ij, oj $$ij koniecznie :!:

O tym $$ij, oj $$ij napisałem przed chwilą na forum LAL...

 

 

A teraz serio, PI3TR45 było by miło jak bys mi to wrzucił jutro na moj serwerek ftp.. Mam tyle plikow roznych co ktoś mi bedzie wrzucał więc utworze jutro nowe konto, podam Ci na Gg dane i byłbym wdzięczny jak byś wrzucił, zarzuce potem linkiem i może jeszcze ktoś chętny na tym skorzysta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy ma ktoś namiary na album:

EGO - "Nie ma takiego drugieEGO"

 

Cholera powrót po 4 latach.. Nibylandia była świetna.. A teraz wystarczy mi, ze wysluchalem promo, kilku opinii i nic juz nie trzeba dodawać :shock:

 

Tutaj recenzja

 

No po prostu posluchajcie tego..

http://www.gigantrecords.com/mp3/ego_trutenuty.mp3

 

Bede wdzieczny ze namiary na ten album.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś namiary na album:

EGO - "Nie ma takiego drugieEGO"

 

Cholera powrót po 4 latach.. Nibylandia była świetna.. A teraz wystarczy mi, ze wysluchalem promo, kilku opinii i nic juz nie trzeba dodawać :shock:

 

Tutaj recenzja

 

No po prostu posluchajcie tego..

http://www.gigantrecords.com/mp3/ego_trutenuty.mp3

 

Bede wdzieczny ze namiary na ten album.

Jest na emule, słyszałem tylko ich jeden kawałek ze starej płyty, ale zachęciłeś mnie wiec ściągam. Jak masz emule to na dole link, a jak nie to napisz po 22 i Ci wyślę przez GG.

 

ed2k://|file|Ego_-_nie_ma_takiego_drugiego[by%20KeX].rar

|79815168|95918660694A3B11E9B25C20D0371504|/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odnośnie może singla Płomienia - bardzo słabo. tzn. zwrotkę Pezeta to już znałem z koncertów, ten refren wkurzający też.. ale bit słaby, Scoop się nie popisał, no i zwrotka Onara też taka sobie. Pezet fajnie, hard core'owo, ale jako całokształt, to "Powiedz na osiedlu" było ze dwa razy lepsze.

 

Z drugiej strony, słucham teraz kawałka z solówki Onara, gościnnie Pezet i jaram się jak Peją w 2001 roku, po prostu kapitalny klimat, jak będzie taka płyta, to jeszcze wiekszy szacunek dla Pezeta, właśnie to jest zajebiste w nim. Ma najlepsze flow, najlepszą technikę, potrafi nawijać refleksyjno-zajawkowo i o pannach, a teraz jeszcze hardkorowo.

 

Jeszcze singiel Pelsona wyszedł, gościnnie Pezet - naprawdę fajnie się to prezentuje. Duży postęp Pelsona, chociaż po zwrotce na "U Ciebie W Mieście 2" można się było tego spodziewać. Może nawet kupię tą płytkę jego, goście się zapowiadają spoko, a jak Pele będzie nawijać tak jak na singlu wszędzie to naprawdę będzie fajnie. Trochę jak Włodi się rozwija, dobrze, że dwóch zrozumiało, że rap poszedł do przodu. :)

 

Aha, wyszedł diss Dużego Pe na Piha. Myślałem, co prawda, że to będzie lepsze, ale oczywiście o wiele lepszy niż Piha. Parę moich ulubionych panczów zjada (głucha noc, big mac, jeńcy), no i skrecze Spoxa zjadają, hehe, same skrecze pokonały ten załosny kawałek wcześniejszy :). generalnie może nie jest to doskonałości epicentrum, ale flow jak zwykle bardzo fajne, no i na ostro zrobione, ale jednak z jakąś dozą inteligencji. pe wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.