Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

ja rule był w polsce? no proszę, dobrze czasem wejść na forum i się czegoś dowiedzieć :)

no był, że wejściówki były tanie to można było się przejść dla sprawdzenia, sam koncert wyglądał nieźle choć większe wrażenie zrobiły Sistarsy

 

a Ja, raz powiedział "Lets go back to old school" zagrał Holla Holla i tyle było z jego pierwszej płyty z drugiej zagrał to co najgorsze, cała reszta może poza (Can I Get z Gayem-Z) to rnb i gdyby nie fakeowa gangsterka atkinsa plus gun shot soundy to mogło być dobrze, bo w sumie jak na koncery rnb było fajnie a tak jedno zdanie, Ja to zwykła cipa... tylko gay unity mogą go przebić ch***ścią

 

Afu - eeee? po raz 5 w polsce? nie wiem, wiem że byłem na jego drugim koncercie z Monksami i spora lipa, druga płyta afu jest do dupy i taki też był koncert nie mówiąc o tym że Monksi są tragiczni

 

NaS - jeszcze tylko tydzień, cieżko w to uwieżyć, ciekawe czy przebije Onyx i Gangstarra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afu - eeee? po raz 5 w polsce? nie wiem, wiem że byłem na jego drugim koncercie z Monksami i spora lipa, druga płyta afu jest do dupy i taki też był koncert nie mówiąc o tym że Monksi są tragiczni

 

"Life force radio" to dobra plyta. Moze nie dorownuje poziomem pierwszej plycie Afu "Body Of The Life Force " ale produkcja DJ Premiera robi swoje. No ale o gustach sie nie dyskutuje. Jak komus nie pasuje styl Afu to i "Equality" i "Whirlwind Thru Cities" mu sie nie spodoba.

Chyba ze masz na mysli "Perverted Monks" vol. 1, ktora notabene nie jest plyta Afu, tylko czworki A-Sun, Ca-See, Respect i Afu-Ra. To tak jakby mowic ze "The Realest Killaz" G-Unit to plyta 50Centa. To oczywiscie tylko przyklad bo nie lubie zarowno g-unit (oprocz Lloyda Banksa) i 50. Slyszalem ze na tym koncercie w kolorze nie zagrano nawet jednego kawalka z dwoch plyt ktore wydal Afu. W tym roku wydal nowa plyte "The State of The Arts", ktora wedlug mnie stoi na bardzo wysokim poziomie. To wlasnie ja bedzie promowac na koncertach w polsce i choc nie obrazilbym sie na kilka starszych kawalkow to i tak wiem, ze warto bedzie tam byc. Nawet jesli Afu mialby przyjechac do nas jeszcze 10 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko wpadł mi pomysł, ponieważ:

a) jestem tu nowy

B) bardzo "głęboko" siedzę w rapie

 

to mam propozycję, by wszyscy chętni, wypisali powiedzmy 10 polskich raperów[może być underground + main stream], których lubią najbardziej i najczęściej słuchają, tak żeby się lepiej poznać i wiedzieć, czego od kogo można oczekiwać. :)

 

Może ja zacznę, yo.

 

1. pezet, najlepszy, wyku**isty, zawsze.

2. eis - gdzie jest eis twoja nowa płyta ? czekam.

3. małolat - free małolat !

4. łona - on uratuje polski hip - hop :)

5. dizkret - najlepszy styl, podwójny rym, dizkret w tym.

6. ten typ mes - prze przebite płuco emce.

7. smarki - a ja sram gdzie to leci, ważne ku**a czym jest !

8. jobikz aka zkibwoy - zkibwoy solo, kanapka z solą, elo !

9. tetris - aka uzzi, kyokushin aaaay.

10. jimson - czyli wk**wia mnie ten off - bit, ale jest nadal jimsonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech bedzie, zawsze licznik mozna nabic :)

 

1. Tede

2. Ostr

3. Firma(regionalnie patriotycznie)

4. Gural

5. Wysoki Lot

6. cala zipera

7. fo

8. łona

9. cinq g(ale to glownie za duzego p)

10. fenomen

 

 

nie potrafi pojedynczych raperow, bo w niektorych przypadkach wazny jest caly team....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. OSTR- bezsprzecznie najlepszy

2. Eldo- najlepsze i tak byly Światla Miasta, plytka idealna

3. Sokół- juz czekam i czkeam na to WWo3, chodzi glwnie o Sokola

4. Gural- guralu czy Ci ie zal, ostatnia plyta to byl dopiero powrót

5. Rahim- ostatnia plyta pokahontaz byla super, a o poprzednich prodfukcjach chyba nie trzeba wspominac

6. Pezet- chcocby za U Ciebie w Miescie 2, jesli chodzi o najblizsza przeszlosc

7. Tede- sentyment, ostatnio cos innego zaczol "tworzyc"

8. Łona- pamietaj ze nie trzeba pic przy otwartym oknie :P, ogolnie za rewelacyjne teksty, najlepszy humr, jedyny i niepowtarzalny w Polsce

9. Ten Typ Mes- 2cztery7 to jego zasluga ze byla warta przesluchania

10. Małolat- troche na wyrst, ale jego pierwsza pyta byla swietna, szkoda ze nie nagra w najblizszym czasie drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. OSTR - bezsprzecznie najlepszy na free i w rymach "kartkowych" w tej chwili w polsce

2. Peja - co by kto o nim nie wygadywal zawsze mega szacunek dla niego. dawniej byl na pierwszym miejscu dla mnie na poslakiej scenie. czekam na nastepna plyte

3. Tede - niezaleznie od tego czy robi baunsowe kawalki czy HHH to slowa sklada po mistrzowsku

4. Sokół - konkretne texty zlozone w swietny sposob

5. Włodi

6. Pele

7. Wilku

8. Pono

9. Vienio

10. Pih

 

ale i tak nalepszy jest amerycki RAP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że z Dread`em można by było się dogadać bo mamy podobne typy ;]

1.Malolat- bardzo fajny floł,świetnie pracuje głosem

2.'Czasem, mam już dysyć was na max, czasem...'- to mowi wszystko:)

3. Eldo- przede wszytskim za te wspaniale piosenki z przemysleniami

4.Pezet- poprostu świetnie kawałki , taki rap mi sie podoba

5. Mes

6.Włodi- od Niego wszystko się zaczęło

7.Wilku

8. Swiąt

 

to jest top 8, bo jakoś .. tzn jeśli słysze o któryś z tych raperów, to musze sprawdzic o co chodzi, zawsze przesłucham płytek, a jeśli chodzi o pozostałych, to wiadomo chętnie posłucham sprawdze jak rymują itd- ale to jest moja czołowa 8 raperzów, których głosów lubię słuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, 4 typy się zgadzają, z czego 3 to typy główne, więc na pewno jesteśmy blisko siebie. ;)

 

Tak abstrahując, mam prośbę, jako że poświęcałem się i wrzuciłem linki do trzech już albumów, to może ktoś odda mi przysługę i wrzuci gdzieś linka do albumu Jay-Z - Reasonable doubt ? Bardzo byłbym wdzięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa w tym temacie o rapie, to ja wam tutaj dam kawalek swierzego gówna :D, jest to Demo mojego kolegi ze szkoly, w sumie to jego juz 3 produkcja <ale podobno odbiega bardzo od poziomu poprzednich, niestety tej jesszcze nie zassalem do konca>. W kazdym badz razie.... tu daje 3 mirrory, z których mozna zassac Demo

 

http://www.megaupload.com/?d=417YO8VY

 

http://www.megaupload.com/?d=42HHB6G3

 

http://www.megaupload.com/?d=42ZI2H3M - przesluchaj, i posc to dalej.....

 

a i zapomnialem :D, Yaneck czeka na opinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunia jak chcesz to moge podrzucic twojemu koledze kilka fajnych tekstow o zyciu. :wink: :lol: Na poczatek moze byc ten (znaleziony w sieci):

 

"coś o przemijaniu i coś o pierdolonej śmierci,

temat ten od dawna w brzuchu dziury mi wierci.

co ty k**** wiesz o śmierci na warszawskich skwerach

gdzie każdy k**** ciągle noże otwiera.

i coś o pierdolonej miłości powiem ci ziom

każdy z zipery chce mieć normalny k**** c***u dom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie takie podejscie. Jesli jeszcze wczoraj jaraliscie sie NaS'em a teraz jest dla was lamusem, ciota, bambusem itp. itd. to chyba nigdy nie byliscie jego fanami. To typowe dla naszego narodu. Jednego dnia Gołota to nasza bohater narodowy, a drugiego

 

Nie jestem zadowolony z faktu, ze NaS odwolal trase w Europie bo czekalem na ten koncert cale wakacje. Uwazam rowniez ze nie zachowal sie profesjonalnie, ale na pewno mial jakis powod, zeby odwolac impeze. Gdyby mu sie nie chcialo to juz dawno by to zrobil, a ze stalo sie to praktycznie na kilkanascie godzin przed to na pewno nie byl to jakies widzimisie gwiazdora, ktory doszedl sobie do wniosku, ze w dupie ma fanow z europy i nie przyjedzie.

 

Wspolczuje wszystkim tym, ktorzy mieli juz kupione bilety na pociag, czy nawet wczesniej przyjechali do wawy, ale radze jeszcze raz zastanowic sie nad tym, a nie od razu mieszac go z blotem.

 

Ja nie mam zamiaru wywalac jego plyt ani usuwac MP3'ek z kompa, bo wierze, ze predzej czy pozniej NaS pojawi sie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.