Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiaj w Radio PLAMA, jest, a właściwie był, bo ma się ku końcowi "wywiad" z Łoną, za chwilę będzie chyba Massey. Za dużo to rozmowy nie było, generalnie Łona straszną polewkę miał. :) Ale widać, że chłopak bystry, tzn. widać to już po Jego tekstach, ale w gadce też można zaobserwować, że wyższy poziom niż elo - Bilon, tudzież elo - Wilku. :)

 

Jak by ktoś na Massey'a chciał zdążyć :

http://radio.iscnet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie lepiej gra w kosza, niż nawija, co zresztą nie jest zbyt trudne. :wink: Jedyne co ciekawe jest w tym całym Masseyu, to te że w niektórych kawałkach na featuringu jest jego...Tata. A skille koszykarskie Masseya można było chociażby podziwiać na teledysku chyba Basketball, nie pamiętam jak się nazywał, wraz z Null-O, z Trzeciego Wymiaru. Oprócz ich dwóch, wiem że zajawkę na basket ma jeszcze eskaubei z All Star Teamu, który szykuje się do wydania legala, jak narazie po necie śmigały dwa single do Jego lp, "Chcę być Michaelem Jordanem Rapu" i "Zezgredziałem ?". Mogliście się tez spotkać z nim na drugim singlu z płyty Deobe, tj. Summertime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie lepiej gra w kosza, niż nawija, co zresztą nie jest zbyt trudne. :wink: Jedyne co ciekawe jest w tym całym Masseyu, to te że w niektórych kawałkach na featuringu jest jego...Tata. A skille koszykarskie Masseya można było chociażby podziwiać na teledysku chyba Basketball, nie pamiętam jak się nazywał, wraz z Null-O, z Trzeciego Wymiaru. Oprócz ich dwóch, wiem że zajawkę na basket ma jeszcze eskaubei z All Star Teamu, który szykuje się do wydania legala, jak narazie po necie śmigały dwa single do Jego lp, "Chcę być Michaelem Jordanem Rapu" i "Zezgredziałem ?". Mogliście się tez spotkać z nim na drugim singlu z płyty Deobe, tj. Summertime.

Może wiesz skąd zassać te single??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widać, że chłopak bystry, tzn. widać to już po Jego tekstach, ale w gadce też można zaobserwować, że wyższy poziom niż elo - Bilon, tudzież elo - Wilku.

a moglbys to troche bardziej rozwinac?? jak dla mnie najnowsze hemp gru to jedna z najelpszych plyt tamtego roku, i fakt to zupelnie inny styl niz Lona, ale mimo wszystko dalej bardzo dobry.

 

 

ehhh znowu krakowski akcent, polecam nowy nielegal firmy - widac ze chlopaki duzo cwiczyli, bo nawet mozna dostrzec poprawe flow, chyba ze nagrywajac byli tak zjarani, ze po prostu lajtowo im to szlo :) plytka do pobrania http://www.teldom.pl/~diablo/Firma%20-% ... e%20Rytmy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nielegal firmy jest naprawde niezly, juz od pewnego czasu jest dostepny na sieci, wdg mnie najlepszym kawalkiem jest "tylko jeden buch" :D , spodoal sie nam tak bardzo, ze byl kawalkiem przewodnim naszego obozu w rowach :wink: . Polecam wszystkim, zeby posluchali chociaz tego kawalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sorry stary, widzę że tutaj się nie dogadamy, dla mnie Hemp Gru to tragedia pomieszana z żenadą, generalnie nie jaram się w ogóle ulicznym stylem, z całego PROSTO lubię tylko Małolata. Po prostu siędzę w "trochę" innych klimatach i nie szukam w rapie przesłania i treści, a dobrego flow techniki...Raczej dźwięków i artykulacji, niż słów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całego PROSTO lubię tylko Małolata

Szkoda, że wpadł za zielone, dowiedziałem sie o tym stosunkowow nie dawno od Wesoła. A co do HG to super ze jeszcze jest wPolsce przedstawiciel hip-hopu ulicznego, czegos takiego jak kiedys Molesta. Ich plyta z poprzedniego roku była super.

 

Kiedy bedzie w koncu to WWO#3? Bo juz troche czasu sie czeka na ta plyte, mam nadzieje ze bedzie jak zwykle popisem sokoła, ktorego ostatnio troche slychac chocby w "Kameleon" Olsena i Fu, czy "Reprezentuję biedę" Pejy, ale to nie to i czekam na WWo z niecierpliowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a tam na Peji, to nie przypadkiem cuty są tylko z Sokoła ? Tzn. nie wiem, bo nie słucham, raz mi przelaciało przez uszy i tak jakoś zapamętałem, poprawcie mnie, jeżeli się mylę.

 

szkoda, że wpadł za zielone, dowiedziałem sie o tym stosunkowow nie dawno od Wesoła.

W sumie to trochę dziwne, że stosunkowo niedawno, bo Małolat czekając na sprawę zdąrzył już "świętować" w więzieniu swoje urodziny i sylwestra, tak de facto to już pół roku siedzi, i coś słyszałem, że mają mu to odjąć od wyroku, tzn. jak na przykład dostanie rok[bo rozprawy z tego co wiem chyba nadal nie było, ale ostatnio coś wieści nie mam o nim, więc możliwe, że się mylę], to wyjdzie po pół roku.

 

A jak już wpadliśmy w klimaty Molesty i tak dalej, to polecam faeturing Eisa na najnowszej płycie Włodiego, w kawałku "Mam siłę". Jak dla mnie zwrotka roku, przebija nawet zwrotkę Pezeta z "U Ciebie w mieście 2", Eis jest w świetnej formie, już na Autentyku 3 to pokazywał, mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na jego następną solówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to dread faktycznie sie niedogadamy. juz kiedys pisalem co o pezecie, malolacie itp mysle, wiec jak cos to sobie poszukaj...

 

malolat praktycznie z wlasnej winy wpadl z ziolem, ale to juz jego idiotyzm...

 

autentyk 3 tez najslabszy z wszystkich autentykow, a stara molesta to po prostu klasyk i kto od tego nie zaczyna, ten nie wiem jak chce zrozumiec polski hh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, o gustach się nie dyskutuje przecież, każdy słucha, tego co lubi. :)

 

Co do Autentyku 3, to dla mnie też jest on strasznie słaby, zresztą jak każdy Autentyk :wink:, zwracałem uwagę tylko na Eisa na tej płycie oraz na płycie Włodiego, bo Jego zwrotki zjadają płytę gospodarzy. :)

 

Co do Małolata to się zgazdam, co do Molesty, to nie do końca, tzn. w sumie to chyba powinno się przesłuchać tą płytę, ja na przykład zaczynałem od Peji i się tego nie wstydzę :roll:, ale z drugiej strony nie można też komuś wmówić, żeby ją kochał. Wiesz, jak dla mnie klasykiem jeśli chodzi o polski rap są płyty Pezeta czy Łony, w końcu nie każdy klasyk musi pochodzić sprzed dekady.

 

Tutaj mały prezent, wrzucałem płytę kumplowi, ale szkoda zmarnować pozostałych 24 ściągnięć, tak więc Małolat/Ajron - W Pogoni Za Lepszej Jakości Życiem, dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli/słyszeli a chcą mieć/słyszeli, mają, ale chętnie zabiorą jedno ściągnięcie :wink:

http://s44.yousendit.com/d.aspx?id=1U9V8DIMX5LWL1BQX442QSOFB0

Później zedytuję posta i wrzucę obiecany pierwszy singiel Eskaubei. yo.

 

dodane:

Wspomniany singiel Eskaubei feat. Kada - Chcę być Michaelem Jordanem rapu

http://s18.yousendit.com/d.aspx?id=17L8YIGWX0EJE1ES7FF5SZ14VU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym małolatem? jak wpadł? bo ja nic nie słyszałem, a najzwyczajniej w świecie mnie to ciekawi :)

 

EDIT: a tak w ogóle jak słucham tę płytę (dzięki doktorku), to małolat jest jeszcze słabszy chyba niż myślałem.

'ja tu za***rdalam szósty rok

a te suki nawet nie wiedzą, że to szósty rok" i takie rymy.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł na swojej dzielnicy, jak to Komenda Stołecznej Policji określiła - "podczas dokonywania tranzakcji narkotykowej", poza tym była wzmianka także o próbie przekupstwa.Tak w ogóle, to chyba razem z nim złapali jeszcze jego dwóch znajomych. Na szczęście dla Małolata, sprzedawał wtedy "tylko" marihuanę, chłopaki z PROSTO, a przede wszystkim Jego brat, organizowali już koncerty, Pezet uczył się zwrotek brata, wszystko po to, by wynająć dobrego adwokata, wpłacić ew. kaucję i tak dalej. Nie wiem jak się to skończyło wszystko. Tak więc mimo pozorów, płyta nie miała z tym nic wspólnego.

 

Co do Jego stylu, to mi właśnie taki bardzo odpowiada, styl Eisa, Pezeta, Małolata, powtarzanie słów, no nie wiem, ja się jaram tym, a nie "wilk na mikrofonie, w głowie się nie mieści", ale wiadomo, każdy lubi co innego. eskaubei nie jest może jakiś świetny, a najlepszy kawałek z dwóch singli, to ten Pierrota [gościnnie] na "Chcę być...", i to akurat polecam.

 

Co do płytki Małolata, to przede wszystkim polecam 4;5;7;11;12;13. :) 8 też bym poleciał, ale tam Mes straaaasznie zjadł Małolata, aż żał słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zabiorę głos w dwóch sprawach : :D

 

po pierwsze-czy ktos z Was,forumowiczów- był wczoraj na koncercie Ja Rule`a ? Jakie wrażenia jeśli byliście ? Ja musze powiedzieć, że mistrzowska sprawa, jaram się do dziś :) zagrał i te znane kawałki, które wszyscy mogli spiewać i takie bardziej nieznane szerszej publiczności, ogólnie full wypas pełna gangsterka :)

po drugie- już ćwiczyłem temat Małolata z Travcką bodajże i Antkiem , ale musze go obronić. Faktycznie ma kilka dołujących kawałów- ale sprawdzcie 13 ? Czy tam kogoś dołuje Jego głos ? Dobra dalej nie kontynuuje, bo kogo to interesuje zy Jego flow mi sie podoba czy nie? do faktów :) Małolat dostał 2 lata, ale może na dobre mu to wyjdzie ? Przestanie handlować tym świństwem, a i mature zdał w pace 8).. wcale nie jestem, za tym, żeby Go wypuścili, wiadomo raper itd ale jak każdy człowiek musi ponieść kare ;/ może teraz zmądrzeje ?

 

 

ale do cholery od kiedy Travcka Małolat jest słaby, a Pezet ? Man. Od kiedy Pezet to słaby raper ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rule był w polsce? no proszę, dobrze czasem wejść na forum i się czegoś dowiedzieć :)

 

a teraz konkret: co z tym koncertem nasa? bo póki co dla mnie sprawa wygląda tak, że ziomek z którym miałem jechać nie ma kasy i nie jedzie, więc jestem sam. w pociągu itp to przeżyje, ale w wawie, na koncercie czy gdziekolwiek to jednak wolałbym z kimś znajomym (chociaż z forum) się pokręcić :)

mich@lik? Qpa? Wesół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na koncert Ja Rule'a nie poszedl nawet gdyby mi ktos zasponsorowal wejscie. Dla mnie to jest pajac i tyle :twisted:

 

a teraz konkret: co z tym koncertem nasa? bo póki co dla mnie sprawa wygląda tak, że ziomek z którym miałem jechać nie ma kasy i nie jedzie, więc jestem sam. w pociągu itp to przeżyje, ale w wawie, na koncercie czy gdziekolwiek to jednak wolałbym z kimś znajomym (chociaż z forum) się pokręcić :)

mich@lik? Qpa? Wesół?

Wlasnie wrocilem z Wawy gdzie w ten pieprzony upal musialem sie tluc autobusami w celu zakupienia wejsciowki na NAS'a. Oczywiscie pierwsze miejsce w ktore pojechalem bylo zakmniete przez co stracilem jakies 2 godzinki na przetransportowanie sie do innego. Oczywiscie wysiadlem jeszcze nie w tym miejscu co trzeba, ale ostatecznie udalo sie kupic bilecik, gratis dorzucili jeszcze jakas gazetke :wink: wiec od razu poprawil mi sie humor.

 

A tera do rzeczy. Oczywiscie nikt z moich znajomych nie jedzie ze mna bo "szkoda tyle kasy na jakiegos czarnucha".

Sam mialem wyjsc z propozycja zebysmy sie gdzies ustawili razem, ale widze ze juz mnie z tym ubiegles. Ja jestem wiec jak najbardziej za. Skoczy sie gdzies wczesniej na jakiegos browarka, a po za tym zawsze bedzie razniej w grupie sluchac koncertu niz stac samemu jak ten kolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem o najwazniejszym. We wrzesniu do Polski przyjezdza na trase koncertowa Afu-Ra. Bedzie to jego trzecia wizyta w naszym kraju, ale po raz pierwszy odwiedzi wiecej niz jedno miasto. Chyba spodobala mu sie Polska :wink:

 

Konkretniej zobaczymy go w:

 

15 IX - Bydgoszcz - Zentrum

16 IX - Warszawa - Punkt

17 IX - Poznań - Blue Note

18 IX - Wrocław - WZ

 

Nie wiadomo jeszcze nic o biletach, ale mam nadzieje ze niedlugo pojawi sie w necie jakies wieksze info o tych imprezach.

 

Jak dla mnie obecnosc obowiazkowa. Nie moge uwierzyc, ze w jedne wakacje zobacze na zywo dwoch moich ulubionych rapperow z New York czyli Nasira i Afu.

 

Znajac Afu, nie zobaczymy na supporcie pseudogwiazdeczek naszej rodzimej sceny HH, tylko przywiezie kogos ze soba (Gentleman?), wiec zapowiada sie naprawde zajebiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.