Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

calkiem spoko material, ale caaaaaly czas wersy the gamea aktualne, o czym bedziesz rapowal jak nie o tym jak to cie postrzelili, 50 nie wydal dobrej plytki z jakakolwiek wartoscia od dawien dawna, kawalki typu nigga nigga dobre sa, ale na silownie zeby banglaly w sluchawkach

 

j cole wydal mixtape trzeba sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tejp taki miał być, to było inspirowane postacią która gra w Power i nie pierdol mi tu o Gejmie bo to największy kłamca w rapgrze i już tyle razy się ośmieszał, że nawet nie będę wyliczał

 

edit. a płyty to nie wydał od 2009 roku

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się zastanawiać, czy słuchanie Popka to nadal obciach, bo ten projekt z Matheo to zaczyna brzmieć naprawdę legitnie, aż wstyd mi o tym pisać :o

Powinno być Ci wstyd.

 

Apropo, od paru lat największą bolączką polskiego rapu jest głupota najlepszych producentów, którzy robią bity dla kompletnych łaków. Matheo marnuje produkcje na Sobote czy Popka właśnie, a taki Lanek np na SB Mafie. Gdyby do każdego krążka dokładali drugi z instrumentalami to kupowałbym 2x tyle płyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być Ci wstyd.

 

Apropo, od paru lat największą bolączką polskiego rapu jest głupota najlepszych producentów, którzy robią bity dla kompletnych łaków. Matheo marnuje produkcje na Sobote czy Popka właśnie, a taki Lanek np na SB Mafie. Gdyby do każdego krążka dokładali drugi z instrumentalami to kupowałbym 2x tyle płyt.

SB Maffija to jedna z najlepszych ekip polskiego rapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB Mafija bardzo spoko biorac pod uwage ostatnie kawalki Bialasa, chociaz maja u mnie troche -10 do szacunku po tym jak doszedl do nich Koldi i Zabson (co to Zabsona zadnych zastrzezen bo przypal trochr najezdzac na ludzi ze swojego miasta ;]), Koldi to juz zupelnie inna historia, on robi muzyke tego typu ze wychodzi przed wyjsciem z domu rano popija herbate kodeina, kotleta na obiad polewa wywarem z kodeiny a na noc wali jeszcze dwie lychy zeby miec pojebane sny, potem gimby sluchaja tego na melanzach gdzie co drugi siedzi po godzinie w kacie i dzwoni z placzem do matki ze go glowa boli bo za duzo akodinu z apteki sie nawpierdalal, nie szanuje mocno czegos takiego, chodz musze powiedziec ze niektore tracki nawet siedza

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskiego rapu to dla mnie tylko Tau. Tekstowo, warsztat, muzycznie.

Zagraniczny to wszystkie projekty Apollo Brown. Uwielbiam gościa. Do tego Lacrea :)

Pozdrawiam.

 

PS. Popek? Serio? Popek? O ludu. Myślałem, że to dyskusja o Rapie.

 

Wysłane z mojego Q5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.