Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Guzior dotaje nagrodę 2015 w kategorii parodia rapu. Spruł się do Zioła, ten go olał. Po miesiącu wrzuca dissa na Zioło "co by nie leżał na dysku" smutny, że nikt się nie przejął nim wcześniej, a teraz go na fb pogania z odpowiedzą :D

Takiego płaczu o atencję to jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego Teta ktoś słuchał?Chyba najlepsza jego płyta,  tekstowo połączenie Naturalnie i Dwuznacznie, jeżeli chodzi o flow to płynie tak jak próbował na Locie, ale mu to nie wychodziło.No i ma plus za kozackie wersy o Orle z NS.

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ściągnąłem, tak na yt to poziom dwuznacznie, jednak nie naturalnie, ale widać, że uporał się z klątwą aptaun tak jak PeeRZet. 

Przecież PRZ wydał ostatnio jakieś gówno, które nawet nie leży przy przy Hipocentrum czy ZDG.

 

 

Guzior dotaje nagrodę 2015 w kategorii parodia rapu. Spruł się do Zioła, ten go olał. Po miesiącu wrzuca dissa na Zioło "co by nie leżał na dysku" smutny, że nikt się nie przejął nim wcześniej, a teraz go na fb pogania z odpowiedzą :grin:

Takiego płaczu o atencję to jeszcze nie widziałem.

Przeżywasz. :D Myślałem, ze slg Ci wystarczy do wyżalenia się i wycmokania się pośród temazioło. Na poważnie to raper guzior ma parę fajnych tracków, ale jak dla mnie to gość mega regresuje, a do tego jest debilem niestety.

 

 

Nowego Teta ktoś słuchał?Chyba najlepsza jego płyta,  tekstowo połączenie Naturalnie i Dwuznacznie, jeżeli chodzi o flow to płynie tak jak próbował na Locie, ale mu to nie wychodziło.No i ma plus za kozackie wersy o Orle z NS.

 

Ja ostatnio parę razy przesłuchałem. Teledyski mnie odstraszały od tego materiału, ale inne tracki dla mnie trzymają poziom, ale tego Jurka Morgela nie zniese.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.