Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie, Rappar dzięki za czujność, ale w sumie to powrót Jimsona, może wisieć na dwóch stronach. ;)

 

Tak na poważnie to zapomniałem, że to wrzuciłem, a dzisiaj w robo przypadkowo mi wskoczyło na jakiejś smacznej plejliście. Jeśli ktoś ogarnia dział inne to poprzedni post i ten do wycięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ten track z Oberem to bardziej sentymentalna sprawa, ale co do ucieczki się nie zgodzę - dla mnie jest zajebista. Nawet uważam, że lepsza niż gorączka, mimo że GWI bardziej mi siedzi, jednak na UZWM poziom dopracowania i głębi tekstowej miażdży.

mnie tak zmiażdżyła ta głębia, że nie wiem o czym on w ogóle nawija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten klip to jakiś uniwersalny i nie ma praw autorskich czy jak? Dean Blunt miał ten sam w kawałku The Narcissist, a jeśli chodzi o rapsy to fragmenty z niego znajdują się w Heart and Soul of New York City od Red Cafe. I wydaje mi się, że jeszcze gdzieś go widziałem. O co chodzi?

Edytowane przez triplejohnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest z laikiem i junesem, ale ostatnia 'zwrotka' smarka to przecież gówno obsrane. nie twierdzę, że zniszczył swoją legendę, bo nadal jest w top1, ale jednak niesmak pozostał

 

e: w MOIM top1 [zanim ktos się przypierdoli]

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tak zmiażdżyła ta głębia, że nie wiem o czym on w ogóle nawija

 

To sobie włącz geniusa, albo wsłuchaj się na spokojnie w Arabskie Noce na przykład. 

 

Czy te legendy muszą niszczyć swoją legendę? Najpierw jimson, teraz Laik i Junes...

Aż się boję zwrotki Smarka...

 

Jimmy niczego nie zniszczył! :D Co do Laika to faktycznie słabo ostatnio. Chyba nawet slg się odwróciło od swojego krula, a co do Junesa to on nigdy nie był legendą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niemu nawet polubiłem kciuka. Sentino się spruł na Palucha, a Poznaniak się nie obsrał i chciał konfrontacji i na zamknięciu mordy zamknęła się mafijna działalność Sentiego.

 

W sumie jego poziom opisują pozdrowienia jakie rzuca na końcu filmiku - pozdro Pih, Diox.... no jakby nie patrzeć jedna liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.