Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

no rzeczywiście fajne, chociaż nie bardzo kumam o co chodzi z wypuszczaniem letniaków na jesień. a w ogóle to jednorazowa akcja czy eripe już odbił od rapu w stylu ,,wyrucham cię/jestem groźnym szaleńcem/zjem twoje truchło"?

Jakby to ująć.

Dalej jest honorowym członkiem poznańskiego klubu "Nie zmienia się nic".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eripe zaczął robić jakiś tam hajsik na rapie i brakuje gdzieś tej ikry, przynajmniej dla mnie opium lp nie ma startu do chamskich rzeczy. Czasem coś wpadnie fajnego, ale co raz rzadziej. 

 

Ktoś sprawdzał Shadowplay Kartkiego? Mi gość wcześniej nawet siedział, ostatnio przesłuchałem kilkukrotnie jego lp i mocno mi siedzi, ale nie pozbywam się wrażenia, że gdzieś w tle mieni mi się grafomania alert.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1znIKkMcWbk

 

Za to wielkie propsy dla Świni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Kartky celuje w inny target niż Taco. TH mimo, że hipster i gej nie tłucze sloganami, ani nie sili się na artyzm, gość daje zajebiste spostrzeżenia w przyjemnej formie to i jego rap zażarł w specyficznych kręgach.

 

Jeszcze co do niszy Taco, mocno polecam Mikołaja - asphalt już go wyhaczył i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to czuję sukces na miarę Hemingwaya. Mi siedzi, ale nie proponuję truskulom.

 

 

Kartky to dla mnie koleś nabuzowany na sztukę. No i w sumie nie wiem co o tym myśleć, może jestem za głupi, ale dla mnie nakurwia sloganami ale ubranymi w bardzo ładną formę. No właśnie gość rapować umi, ale po jego trackach mam ciągle uczucie, że słucham gościa, który do końca nie wie o czym nawija, albo nie umie mi tego przekazać. Ewentualnie, że jestem chamem i mimo fajnej formy treści nie jestem w stanie dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za Kartky-ego, wreszcie coś co mi naprawdę podchodzi

 

aha, Que mi się zaczął wkręcać niektórymi numerami, Guzior ma momenty, Świnię muszę jeszcze posprawdzać, do Taco nie mogę się przekonać, a najlepsze BRD to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BE5_0Y-JJ-k

Edytowane przez mythos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za Kartky-ego, wreszcie coś co mi naprawdę podchodzi

 

aha, Que mi się zaczął wkręcać niektórymi numerami, Guzior ma momenty, Świnię muszę jeszcze posprawdzać, do Taco nie mogę się przekonać, a najlepsze BRD to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BE5_0Y-JJ-k

 

Świnię polecam wszystkim KONIECZNIE!

 

A jakby ktoś chciał wrócić do klasyki do król co prawda nie na swoim poziomie, ale zawsze: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.