Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Ja odwrotnie, właśnie Solar mi bardziej leży i właśnie podoba mi się, że w przeciwieństwie do Que jego kawałki o czymś są, bo właśnie Que powoli ogranicza się do punchlajnów i podwójnych, co teraz też tyle osób małpuje, że coś takiego jak następcy proletariackich chuliganów iidealnie mi siada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR z tym Zioło i Peerzetem stawianymi tekstowo na równi z Laikiem i przede wszystkim Kiddem to chyba jakieś prowo...tak jak lubie Zioło to on wyróżnia się prędzej jako producent a nie raper, Afrojax i Hans to dla mnie zdecydowanie też czołówka, Kidd to wogole by pozamiatal gdybyby umiał rapować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba nie znacie rapera reno

Znamy i słuchamy, ale bez przesady. Gostek ma więcej fejmu i propsów niż naprawdę był tak dobry. Z tamtych czasów to Dinal, Pierrot, Dizkret czy Eis są dużo lepsi. 

RappaR z tym Zioło i Peerzetem stawianymi tekstowo na równi z Laikiem i przede wszystkim Kiddem to chyba jakieś prowo...tak jak lubie Zioło to on wyróżnia się prędzej jako producent a nie raper, Afrojax i Hans to dla mnie zdecydowanie też czołówka, Kidd to wogole by pozamiatal gdybyby umiał rapować

Nie popadajmy w laikomanię, to nie ślizg. Peerzet to tak napisałem, bo mi strasznie jego ostatni mixtape siadł, ale Zioło to klasa sama w sobie, drugi Smark z skillem, którego przed nikim się nie musi wstydzić. Afrojax i Hans to dla mnie także czołówka, ale nie wymieniałem ich, podobnie jak np. Oxona czy Junesa, bo miałem podać tylko piątkę.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanuje twoje zdanie, ale sie z nim nie zgadzam

 

reno=dinal>eis>dizkret

pierrota nie kojarze

 

a smark>>ziolo

To zapoznaj się, Pierrot to zapomniana perełka undergroundu z tamtych lat.

Smarki faktycznie technicznie jest lepszy od Zioła, ale jeśli chodzi o treść wypadają podobnie, a Michał ma tą zaletę, że nagrał coś więcej niż jedną epkę ;) Jak dla mnie w miarę na równo bez żadnych mnogich >, chociaż z jednym się jeszcze mogę zgodzić.

Reno technicznie słaby, puncze jak na tamten czas były może i dobre, ale teraz to jest taka moda i taki progres w tym, że naprawdę Reno obecnie by był kompletnie niezauważony.

 

A i zapomniałem o klasyku z tamtych lat - Gres. Też nad Reno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, smarki dal pare dobrych zwrotek poza ta epka (chyba moja ulubiona plyta z pl rapu)

nie widze nikogo kto ma taka przyjemna, luzacka nawijke jak reno. najslabsza strona NL to bity.

 

gres nie trafia do mnie, za duzo belkotu, a moze za glupi jestem na jego liryczne wojaze, ale doceniam klimat, na jesieni zwykle puszcze kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ostatnie czego dało się słuchać to The Recession

 

ale co konkretnie jest asłuchalnego w nim teraz? jak dla mnie to jest teraz lepszy, zrobił progres w nawijce, dodatkowo każdy jego albumu jest dopracowany starannie, Jeezy top 5 moich ulubionych raperów. Chyba, ze chodzi ci o to, że na ostatnich 2 albumach było mniej bangerów pięknych jak na 3 pierwszych solówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co konkretnie jest asłuchalnego w nim teraz? jak dla mnie to jest teraz lepszy, zrobił progres w nawijce, dodatkowo każdy jego albumu jest dopracowany starannie, Jeezy top 5 moich ulubionych raperów. Chyba, ze chodzi ci o to, że na ostatnich 2 albumach było mniej bangerów pięknych jak na 3 pierwszych solówkach

Nawet nie chodzi o bangery, ale od tamtej pory to jest wg mnie inne brzmienie, bardziej zbliżone do tego dzisiejszego pseudo trapu. To jest po prostu nudne, całe albumy brzmią tak samo.

Zmotywowałeś mnie, żeby przesłuchać te nowsze rzeczy jeszcze raz. Może zmienię zdanie to się wypowiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.