Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

 

Taco rozjebał mi musk kompletnie, mogę słuchać tego w nieskończoność - to jest świeżość. Dzięki kulfi za rekomendacje bo pewnie znowu  obudziłbym się za pół roku ;]

Wrzucałem jego kawałki już wcześniej, też mi mega podszedł. Stylówa nie do podjebania.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xSL62sZ2D24

 

ode mnie z miasta, wiec nie smiejcie sie za mocno

 

Fajny ten alvaro w puchowej kurtce, z torbą pederastką. Czysty piłkarzyk :D

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten alvaro w puchowej kurtce, z torbą pederastką. Czysty piłkarzyk :grin:

 

Cała ekipa dosyć mizernie się prezentuje. Taki Waszka G w wersji light +featuring młodych cyganów. 

 

Najbardziej podoba mi się fragment z 2:04: "kimtyjk jesteś tego neiwem..."  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zakładam, że nie kojarzycie, bo to truskul, czyli generalnie nuda, ziewy i źródło wszelkiego zła. Sprzedaż w pierwszym tygodniu też nie przyćmiła Eminema czy Tylera. Jednak gość ma coś w sobie. Mimo pewnych luk w warsztacie to przyjemna barwa głosu i spokojne flow sprawiają, że słucha się go idealnie w te cholernie duszne, letnie wieczory. No i warstwa muzyczna jest rewelacyjna - jest mocno jazzowo, spójnie, ale nie monotonnie. Jako dodatkową zachętę dorzuciłbym też link do California Dreamin', bo ten kawałek chyba najlepiej wpasowuje się w okres wakacyjny, ale klip jest tak paskudny (jak w zasadzie wszystkie, które wyszły), że szkoda słów i raczej odrzuci, niż zachęci - w przeciwieństwie do okładki z murzynem w kaszkiecie trzymającym saksofon. No nic, polecam przesłuchać, w wolnej chwili od propsowania Kendricka i jarania się Staplesem, czy coś (bez hejtu, też ich lubię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamten pierwszy filmik z dzieciakami i teleportującym się radiowozem wydano ponoć ponad 3000zł. Nie bardzo wiadomo na co konkretnie, więc zachodzi podejrzenie, że te pseudospoty są kręcone za okrągłe 0zł, a kasę z naszych podatków sobie przywłaszcza ten jebany grubas. W takim państwie żyjemy, że nawet na kampaniach społecznych sk****syny kręcą lody i śmieją nam się w twarz.

 

Sorry za zaśmiecanie tematu o rapsach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.