Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie też się nie jaram jakoś mega mocno,ale jakoś tak wzięło mnie na koncert,Teta np lubie to też mnie przekonało,a może po koncercie zajaram się Evidencem,kto wie.

 

Ogólnie panowie wyszło coś dobrego w polskim rapie w tym roku?Przesłuchałem tylko Bonsoula,Eripe,Dwa Sławy ale nimi się nie jaram,Quebo też nie podszedłOSTR wiadomo że rozjebał,Kękę mi nie podchodzi,VNM spoko ale to jest płyta z zerowym repeat value jak większość koncept albumów.Coś oprócz tego się nadaje do przesłuchania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evidence serio? gość jest nudny i wtórny jak mało który raper zza oceanu Cats & Dogs dałem rade przesłuchać tylko dzięki bitom ale to i tak za mało żeby znowu do niej wrócić.

Tak jak pisze Kraso mnóstwo jest dobrego rapu tylko trzeba się trochę wysilić żeby go znaleźć a nie klepać hip hop is dead .Dead jest niestety Pezet ,po przesłuchaniu jego ostatniego lp ciężko uwierzyć że gość potrafił nagrać MK i MP.

 

Od siebie mogę polecić Macklemore

 

http://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes

 

 

Zgodzę się z Tobą po częśći, pewnie Ci chodzi o to, że Evidence rapuje tak jakby, ogólnikowo? Dużo frazesów itd itp ale to nie jest rapper typu storytellera, mi na prawdę płytka się podoba

 

Słaby słaby, z 2-3 kawałki dobre jak dla mnie.

 

Nie wiem czemu ale już po samych ksywach, mam opory żeby posłuchać...

 

 

nie tylko ...ogólnie jest zwyczajnie c***owy:worked_till_5am:.Zawsze rapuje(duka) tak samo wolno,nudno ,bez życia na następnym lp chyba zacznie literować swoje rymy ,tylko jego dobre ucho do bitów sprawiło że nie usnułem przy odsłuchu.Jasne nie każdy musi walić jak karabin maszynowy w stylu Tech N9ne ,na kwadratowe flow można przymknąć oko jeśli raper broni się tekstem ale u Evidenca niczego ciekawego ,wykraczającego poza standard nie usłyszałem.Tak jak polskiego Vienia każdy gość na płycie po prostu go niszczy i ratuje płytę bo gospodarz nie daje rady.

 

tak droga przypomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.