Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

napisalem, ze vnm wygral z jimsem, a ty ze jedynym argumentem tych, co tak pisza jest to, ze vnm zrobil kariere. no stary, litosci. zreszta nie wiem po co sam dopisales, ze chodzi mi o kilka kawalkow ,,laika czy solara", bo tak nie napisalem i chodzi mi tez o tez o diss jimson vnm. 

 

,,polanonimow", solar i bialas sa na fristajlowej scenie od dawna, a laik spierdala z wlasnych koncertow

ale dobra, spoko, na zgode powiem, ze lubie niektore lvle, cos z goodlife, nedznikow, aniatomie, RA, po prostu mam beke z jego fanow i pucowania sie do wszystkiego co nagra [tak k****, ludzie jarali sie minuta], wlacznie ztymi skurwialymi opowiastkami na fejsbuku. takze uspokoj sie, bo nie hejtuje go

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta nie wiem po co sam dopisales, ze chodzi mi o kilka kawalkow ,,laika czy solara", bo tak nie napisalem i chodzi mi tez o tez o diss jimson vnm. 

"gowno mnie obchodzi ile nagral vnm po bifie, o czym ty mowisz w ogole? mi chodzi o te kilka kawalkow, ktorych nie sluchales, bo jakbys sluchal to bys nie pisal, ze laik jedzie na humorze, a solar na streetcredicie"

 

ogólnie to chyba obydwaj skaczemy po tematach i się robią nieporozumienia co post

sb mafia to nie są sami sb, tylko kilkanaście osób, dla mnie anonimowych, stąd porównanie do SZSZ. O samych sb i tombie słyszałem (o tym ostatnim same złe rzeczy).

 

no są na scenie, ale umówmy się ze nie są tam tetrisami, muflonami czy flintami, ani nawet qrwa gospelem

 

w dyskusjach na slg kariera po beefie jest głównym argumentem przeciwników "bożków ślizgu"

 

szczerze to jest mi strasznie wszystko jedno kto hejtuje laika a kto nie, ja po prostu doceniam większość(bo też nie wszystko) z jego rapu, pisanki to już wyższy poziom psychofaństwa, chociaż bloga lubiłem, pod pojazdem po skrzypku i mesie na materacu mógłbym się podpisać. Ciężko propsować tą całą żenadę z RA

 

hejter był bo cytujesz fragment glidera zacytowany w dissie solara jak ja piszę o tracku Laika z Bonsonem u Soulpeta, no kurde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar wyszedł z obronną ręką nie dlatego, co zrobił po beefie, a dlatego, że nagrał świetne dissy z mnóstwem mocnych argumentów i punchlinów. 

Ja jestem fanem Laika, jest u mnie w ścisłym top5 polskiego rapu, samemu mi ciężko powiedzieć czy jest tam pierwszy, drugi czy trzeci, zależy na kogo mam fazę, jednak Solar po prostu dał rozpierdol, a jakieś gadki o procentach to sajkofanstwo. 

 

I teraz do mnie dotarło, że w beefie Laik vs Solar powiedziałeś, że to ten drugi reprezentuje streetcredit... Zgadnij co by zrobił Marcin, gdybyś się zbliżył na odległość strzału w pysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie rozumiesz co piszę przede wszystkim, nie chce mi się każdej myśli rozrysowywać

 

a to że z innych dyskusji pamiętam Cię jako osobę która rzuca tezę z dupy, na 15 przykładów kontrujących tej tezie odpowiada jednym po czym z dupy pisze "zbiłem wszystkie argumenty" jak powyżej, nie pozwala mi jakoś znaleźć motywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gowno mnie obchodzi ile nagral vnm po bifie, o czym ty mowisz w ogole? mi chodzi o te kilka kawalkow, ktorych nie sluchales, bo jakbys sluchal to bys nie pisal, ze laik jedzie na humorze, a solar na streetcredicie"

 

no i spoko, zamień laika na jimsona i solara na vnm i się nadal podpisuję pod tym. uciąłeś początek nie wiem czemu. chodzi o to, że ,,jedynym argumentem" są rzekomo magazyny, kontrakty i kto co nagrał po bifie, kiedy mnie to c*** obchodzi i mówię tylko o dissach.

 

 

sb mafia to nie są sami sb, tylko kilkanaście osób, dla mnie anonimowych, stąd porównanie do SZSZ. O samych sb i tombie słyszałem (o tym ostatnim same złe rzeczy).

no dobra, ale disował się solar, a nie sb mafia, jak piszę sb to mam na myśli solar/białas, a nie jakichś przydupasów.

 

no są na scenie, ale umówmy się ze nie są tam tetrisami, muflonami czy flintami, ani nawet qrwa gospelem

 

nie no k****, gospel jest gównem, beka z porównywania go do solara. a z tym tetrisem i muflonem też dałeś do pieca, to tak jakby napisać ,,no ten durant coś tam gra w kosza, ale umówmy się jordanem ani lebronem to on nie jest". przecież to prawdopodobnie dwóch najlepszych fristajlowców w Polsce.

 

hejter był bo cytujesz fragment glidera zacytowany w dissie solara jak ja piszę o tracku Laika z Bonsonem u Soulpeta, no kurde

 

a zauważyłeś, że sam pierwszy zacytowałeś fragment glidera i to w tym samym poście?

 

i co myślisz o tych wersach?

 

 

Jeszcze śmigam na koncerty, ale tracę siłę

żeby patrzeć na tych mc's sfochowane ryje

Co jest? hypeman mniej niż Ty utyka?

Zajeb jeszcze pięćdziesionę i to zwal na akustyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najpierw mi zarzucasz ze Ci coś sam dopisałem, a jak Cię zacytuję piszesz żebym sobie zamienił laika na jimsona i solara na vnma i się podpisujesz? aha

 

jakiś kolektyw półanonimów z których liderzy są może nawet najgorsi, coś jak odwrotność SZSZ - minimum skila, maksimum parcia na szkło. i tomb jako wisienka na torcie - masz racje, tu na pewno chodziło mi o solara solo, przecież to on się disował

 

a, czyli są na scenie dosłownie, bo są? myślałem że jak ma to być argument za tym że to Laik jest anonimem to coś sobą na tej scenie reprezentują, jeżeli nie interesując się bitwami mogę wymienić 5-10 bardziej rozpoznawalnych mc, to chyba słabo

gospel jest może gównem na free, ale przynajmniej oryginalnym i niektóre kawałki z mixtapeów ma zajebiste (i fristajlowców na featach, w tym Białasa)

 

jedna linijka z glidera, będąca standardową formą wyrażania uznania dla Laika vs cytowanie prześmiewczo kawałka, faktycznie podobne

 

no spoko wersy, ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najpierw mi zarzucasz ze Ci coś sam dopisałem, a jak Cię zacytuję piszesz żebym sobie zamienił laika na jimsona i solara na vnma i się podpisujesz? aha

 

jakiś kolektyw półanonimów z których liderzy są może nawet najgorsi, coś jak odwrotność SZSZ - minimum skila, maksimum parcia na szkło. i tomb jako wisienka na torcie - masz racje, tu na pewno chodziło mi o solara solo, przecież to on się disował

 

a, czyli są na scenie dosłownie, bo są? myślałem że jak ma to być argument za tym że to Laik jest anonimem to coś sobą na tej scenie reprezentują, jeżeli nie interesując się bitwami mogę wymienić 5-10 bardziej rozpoznawalnych mc, to chyba słabo

gospel jest może gównem na free, ale przynajmniej oryginalnym i niektóre kawałki z mixtapeów ma zajebiste (i fristajlowców na featach, w tym Białasa)

 

jedna linijka z glidera, będąca standardową formą wyrażania uznania dla Laika vs cytowanie prześmiewczo kawałka, faktycznie podobne

 

no spoko wersy, ocb?

nie no, stary napisałeś :"gówno mnie obchodzi ile nagral vnm po bifie, mi chodzi o te kilka kawałków laika czy solara" (że to niby mój cytat), po co cudzysłów skoro tak nie napisałem, dałem ci przecież do zrozumienia, że zarówno w bifie laik-solar jak i vnm-jimson proporcje między humorem a stritkredytem są zupełnie odwrotne niż myślisz i tyle.

 

nie wiem po c*** piszesz o sb mafii (tzn. wiem, obrazili laika to trzeba im dojebać), skoro ja pisałem tylko na temat bifu, a tam nie brał udziału żaden jurek wwz ani inny pajac-przydupas solara.

są na scenie w sensie mają respekt i wygrywają wbw

a ja to niby ile tych linijek glidera dałem?

 

w wersach biega o to, że najpierw nawijasz o c***owych mc, którzy po wódzie dają dupy na koncertach i dlatego są leszczami, a później sam to robisz i nie ma żadnego problemu? stritkredit nie spada? hipokryzja nic? tera przeprowadzę symulację twojego posta, gdyby to solar odjebał taką żenadę, a nie laik

 

 

haha, przygłup z wodogłowiem spierdolił z własnego koncertu, odstaw już majka na kołku, pajacu. szofer pierwszy raz wódkę pił i go pojebało, wiocha jak cała sb (wtf?) mafija, rap dla gimbusów i idiotów. laik król.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gówno mnie obchodzi ile nagral vnm po bifie, mi chodzi o te kilka kawałków laika czy solara" vs

"gowno mnie obchodzi ile nagral vnm po bifie, o czym ty mowisz w ogole? mi chodzi o te kilka kawalkow, ktorych nie sluchales, bo jakbys sluchal to bys nie pisal, ze laik jedzie na humorze, a solar na streetcredicie"

 

faktycznie, pozmieniałem i dopisałem.

 

przecież pisząc o sb mafii odpowiadałem na Twój tekst o raperze solarbiałas, naprawdę c*** mnie obchodzi kto obraża Laika

 

wygrali wbw?

 

dwie, ja pół, whareva

 

primo, to on tam krytykował mc którzy grają c***owe koncerty a nie spadają do hotelu, secundo, czy ja tego kiedykolwiek broniłem? aczkolwiek krytykować też bym za bardzo nie mógł, bo #hipokryzja, a każdy ma swój wrocek, kmtw

w ogóle nie wiem ocb, żenuje mnie sb to muszę być sajko Laika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze śmigam na koncerty, ale tracę siłę

żeby patrzeć na tych mc's sfochowane ryje

Co jest? hypeman mniej niż Ty utyka?

Zajeb jeszcze pięćdziesionę i to zwal na akustyka

 

Jak chcesz grafomanię - patrz cena, którą płacę:

 

oddech moich aniołów spływa lodem w ich trzewia

na ich skrzydłach do pionu wznoszę się jak większość ziemian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grafomanię - patrz cena, którą płacę:

 

oddech moich aniołów spływa lodem w ich trzewia

na ich skrzydłach do pionu wznoszę się jak większość ziemian

odkąd tańcze na skrzydłach, miarowych tchnień 

krążą baśnie o krzywdach, jałowych ziem 

płyną ze spróchniałych ust, wrzeźbionych w kostury 

druidów ze zmurszałych gór, wrzecion przetkanych w umysł 

jestem labiryntem imion, które prosisz o pomoc 

kiedy krwawisz resztką wymion, trawie jaźnie ci za prowo(?) 

wrzuce jaskry w źrenice, w nerwy wpuszczę bluszcz 

ujmę wrzaski w modlitwę i oddam cię bogom 

kupię mlask tych modliszek i pójdę w c*** 

później z trzasku w ich mordach szops zmota promo 

zjadłem swoje sumienie na etapie embrionu 

zjadłem zwoje wkurwieniem na etapie na mnie planów 

zjadłem plany istnieniem we mnie zawsze amoku 

czytaj, zanim powstałem dawno zjadłem już siebie 

jestem kurwo koszmarem który urodził ból 

i odejdę nad ranem - teraz ciii gorzkich snów!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ostatnio się wkręciłem w Solara. Z tych co są mainstremie(powiedźmy powyżej 50 tysięcy lików na fb) to chyba tylko OSTR, Mes i Łona są lepsi. Pewnie wypada wrzucić do tego jeszcze Quebo, chociaż ja na niego zajawki nigdy specjalnej nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tam w gadki o ostrym nie wchodzę, ale jeśli twoja lista nie zaczyna się od kękę to coś jest nie tak

 

incognityzm zajebisty rzeczywiście, jakoś nie doceniłem za piewrszym odsłuchem

Ja próbowałem się przekonać do Kękę więcej niż do kogokolwiek innego, ale nie daję rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.