Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

śmieszny jesteś, wiem że chcesz być jak mike, więc jarasz się wszystkim od czarnych, ale nie każdy musi ich rap uważać za najlepszą muzę na świecie, bo to tylko Twoja subiektywna opinia.

 

Tutaj chłopaki zarapowali pod bit z kawałka Guru i dla mnie nawinęli dużo lepiej od niego. Takie jest moje zdanie i nic Ci do tego.

 

I kawałek to spontan nie wykorzystany na żadnej płycie, żeby nie było niedomówień ze kserują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli nikt nie ma nagrywać, bo wszystko już było. I czemu zakładać, że uczeń nie może przerosnąć mistrza? A już w ogóle rozjebał mnie tekst, że przemiana Pezeta jest nieprawdziwa, bo KRS-One i Ice Cube przeszli odwrotną. 

Nie można stwierdzić, że ten jest lepszy tamten gorszym, każdemu się co innego podoba. Niektórzy w ogóle rapu nie słuchają i co mam uważać, że są to debile? Zresztą nawet tutaj na forum mamy niekończące się, który zawodnik jest lepszy, bo nie da się tego jakoś jednoznacznie zmierzyć, każdy ma swoją własną opinie. Co dopiero rozmawiać o muzyce, która lepsza jak tu już tylko i wyłącznie decydują gusta słuchaczy. Dla tego śmieszni jesteście mówiąc, że amerykański rap mega kozak jednocześnie gardząc tym, że ktoś woli polski rap.

 

Niektórzy też słuchają rapu i jarają się bo podwójne rymy, bo coś tam, a ja do tego podchodzę całkiem inaczej, ma być tekst który do mnie trafia i na bicie takim, żeby można było się w niego wsłuchać bez bólu uszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych rap to po prostu utożsamianie się ze zwrotkami wykonawców,niekoniecznie szukanie tam ciągłych podwójnych rymów. Klasykę z USA powinien znać każdy,bo to jest podstawa,ale dla mnie przynajmniej polski rap będzie zawsze częściej słuchany,bo mogę się z nim bardziej utożsamić. Nie w moim guście jest słuchanie jak czarnuch nawija o lamborghini,cristalu i gucci,wyjątkiem jest Notorious B.I.G. ;)

Edytowane przez Fif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale z tym że Mes obecnie to gówno i że najlepszą płytę wydał 10 lat temu to żartujecie tak?Chyba że nie słyszeliście Trzeba było zostać dresiarem i Kandydaci na szaleńców,dwie jego najlepsze płyty i jedne z lepszych w Polskim rapie moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudzi zapomniałeś dodać, że Polacy skopiowali od "murzynów", robienie "gorącego gówna" prosto do serc i kieszeni gimbazy i tym podobnych yntelygentów! Bo gdy Rychu Peja Surówka nakazywał lincz gimbusa w Zielonej (i długo wcześniej) to całe te podziemie lat 90 Ameryki ,w ichniejszych gimbusach, za pan brat z Britnej i Dżastinami widzieli swoich odbiorców, połykaczy ich szituuu.

 

hahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudżi piszesz, że PLHH bee bo top jest słaby i wskazujesz na Jacka i Ryśka, którzy topem już dawno nie są. Tede owszem trzepie hajs na gimbach i super, ale w czołówce to on dawno nie jest. Oczywiście że rap ze Stanów jest lepszy, ale to tak jakby marudzić, że Brazylia ma większe lepszą kartę historii w piłce nożnej. Rap stworzyli murzyni i nie wygrasz z tym, ale na tym polskim poletku naprawdę świetnie się przyjął, a weźmy też pod uwagę, że polski to nie jest wybitny język do rapsów to mam jeszcze większy szacunek dla rodzimego podwórka. 

 

Nasz rap jest dużym chłopcem 
Urodzonym tam ale wychowanym w Polsce 
Ignoranci mają go za czarną owcę 
Ale owca daje rade widać ją na łące 

Peace 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.