Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

@Findek

 

O ile w większości się z Tobą zgadzam to Quebo już teraz jest w czołówce polskich raperów, nie trzeba czekać kilka lat. Chociaż za kilka lat pewnie będzie najlepszy jeśli nie pojawi się ktoś nowy na poziomie.

 

Cała Eklektyka w jego wykonaniu była zajebista, a z singli promujących nową płytę to mi się po kilku odsłuchach bardzo ładnie wkręciło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam - tak, dla mnie daiana i jestes sam maja wartosc rozrywkowa

Dla mnie wartość rozrywkowką mógłby mieć bit Matheo bo jest kosmiczny ale z Popkiem w tle niestety nie dam rady, a samego bitu słuchał nie będę. I tu największa zagwozdka dla mnie - powiedzieć, że z podobnego rodzaju elektroniką nie masz nic wspólnego byłoby niedopowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że akurat od nich to lepszy jest nawet Kula.

Solwr jest technicznie jednym z najlepszych polskich raperów, a na pewno czołowym free-style. Ja wiem, że jest moda na plucie na polski rap i mówienie, że tylko czarnuchy z nieudanych aborcji grają rap i jak się nie zgadzasz to się nie znasz, ale proszę Ciebie. Porównywanie Solara do Kuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar nie jest tragiczny, na pewno jest najbardziej inteligentny z sbm. Ja mam z ich pompę bo robią na Deysa dissy po 20 min, jakby nie mieli nic ciekawego to walną coś nużącego, a myślałem, że nauczyli się czegokolwiek jak Peerzecik zamknął im japy w 1 minutę.

Co do Que jestem fanboyem since day 1. Ogólnie już tak nie jaram się rapsami jak kiedyś, ale Quebo jest ZAWSZE warty sprawdzenia. Szkoda, że po Płycie roku tylko Que idzie w górę, a RIP z tymi pajacami z pato się gdzieś zagubił. 

 

Za Białasem też nie przepadam, ogólnie sb maffija to dla mnie typowi średniacy - czasami błysną, czasami przyszorują słabością. 

 

ale ogólnie propsuję w ich wykonaniu:

 

 

 

PS. pełna zgoda że Lanek jest tha best w sbmaffiji. Quebonafide działa już pod własnym szyldem - QueQuality. Tomb mimo że czasem trafi fajnym panczem, to w bit chyba nigdy nie trafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.