Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

za długie, nic się nie dzieje, żaden wers nie zapada w pamięć. najbardziej przereklamowany diss w Polsce na moje, 100 gwoździ spokojnie to zjada.

 

masz prawo mieć własne zdanie, ale zupełnie się z nim nie zgadzam z całego beefu słucham tylko "Czas się wieszać" i właśnie TMS, czasem tylko odpalam "Jimson Król Kundli" aby posłuchać pocisku na BobAira ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj naprawdę mamy się w to bawić?

 

"brak pomysłów i marne pijackie zwrotki Venom aka małe tajwańskie rączki"

 

"linijki, że siedemdziesiąt bez śpiewania? od linijki to masz metr siedemdziesiąt - bez jebania"

 

"słyszałem Twoją zwrotkę nagraną na finał, Twoja opcja jedyna i zjebałeś ją - Ikar"

 

"bój się Orua, powiem Ci kontrolnie tak - schowaj godła i monety żeby spokojnie spać"

 

"jak chciałeś zamknąć trumnę, durniu, łbie zakuty skoro sam mówisz, że z trumny wystawały buty"

 

"Jimmy chłopiec z ferajny tak to leci, więc zakopie Cię na pustyni jak Joe Pesci"

 

"to ostatni gwizdek sparuj piłkę od klaty każdy kto by tu przyszedł dostałby wpierdol - jak ty"

 

co do "Czas się wieszać" to może sam diss lirycznie nie jest najwyższych lotów, ale bit BobAira to mój absolutny top, a Jimmy leci na nim jak Adaś Małysz w swoim prime

 

niemniej punch, który warto przytoczyć

 

"na czym ty się wozisz? na puchu? ja pi****le koleś, idź bij pionę z Sokołem przy rosole"

 

:grin:

 

ogólnie to fakt jest taki, że to VNM wypłynąl po tym beefie na maxa co Jimmy negował i teraz wygląda to zgoła inaczej, no ale poświęcenie się 6G nie jest czynem, aż tak haniebnym i można mimo wszystko zrozumieć decyzję Maćka bo ze swojego rapu ciężko było mu na ten czas wyżyć

 

pozdrawiam

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, że bawić, bo intencje miałem szczere jak joka i serio ciekawy jestem co tu jest do jarania się, aż sobie przesłuchałem znowu te kawałki, ale nic się nie zmienia u mnie.

 

 

"słyszałem Twoją zwrotkę nagraną na finał, Twoja opcja jedyna i zjebałeś ją - Ikar"

 

vnm miał lepszy hasztag (?) z ikarem na 100 gwoździach, zresztą pancz z dupy, bo wiadomo czemu zwrotka nie weszła na płytę

ps tam jest Dinal

 

"bój się Orua, powiem Ci kontrolnie tak - schowaj godła i monety żeby spokojnie spać"

 

powiedz koledze, że fajnie że się przedstawił i wersy o reszce vnma moim zdaniem zamykają wątek, chociaż sam orzeu miał kilka fajnych panczy

 

 

"jak chciałeś zamknąć trumnę, durniu, łbie zakuty skoro sam mówisz, że z trumny wystawały buty"

 

piękny strzał w stopę jimsona, przecież na gwoździach v nawija:

Akurat wystają ci z trumny buty k****
Chciałeś ciąć mi ręce, ja ci obetnę nogi
Wyślę do twojej dupy chyba wiesz, co zrobi

 

odpowiedział na pancz jimsona zanim ten go nawinął :onthego: props

poza tym zakuty-buty, serio

 

reszta moim zdaniem słaba albo zwykła, nic przy czym brewka mi pykła, nic przy czym się uśmiechnąłem, nic czego sam bym nie wymyślił.

po bifie vnm rzeczywiście bije pionę z sokołem, jimson (O IRONIO) zniknął z rynku jak EB i pisze artykuły za 10 zł, a orzeu nie żyje. jimson wygrał chyba tylko u stulejarzy na ślizgu, tak to widzę.

a żeby było jasne, to jakbym miał wybrać jedną płytkę z ich dorobku, którą najbardziej się jaram to na pewno byłoby to coś od jimsona.

też pozdrawiam

 

a, jeszcze co do tego, że v nie odpowiedział - odpowiedział, ostatnie momenty na 100 gwoździach

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wycinam laika, ale z zupełnie innych powodów

 

serio? totalnie nie rozumiem. nie żebym uważał że trzeba lubić laika, ale w 90% kawałków w których się pojawia towarzyszą mu asłuchalne nonejmy. a przynajmniej albo jedno albo drugie. sprawdzasz kawałki np. tymina albo deysa?

 

ad jimson - tak, to na pewno beef sprawił że vnim podpisał kontrakt, jims olał rap i zajął wyłącznie koszem a orzeu zmarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.