Skocz do zawartości

Washington Wizards 13/14


kulfon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poprawią, wielokrotnie już coś takiego się zdarzało i nigdy nie widziałem, żeby na drugi dzień lub później dodało się Gortatowi cokolwiek do statów. Jego 1,5 czy tam 1,6 bloku na mecz jest dość mocno zaniżone. Obstawiałbym na coś w rodzaju 2,3 blk/mecz.

zmieniają staty, w fantasy bb na yahoo nie grasz? Jakbyś grał to bys widział, że jest to dośc częsty przypadek, że komuś coś odejmują, innemu dodają itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bez Nene bez Gortata sędziowie zajeli się Seraphinem.

I przejeli meczw 3 kwarcie.

Ptb wykorzystali nadarzajacą się okazję perfekcyjnie.

Martwi mnie że Wittman zdejmuje Seraphina po 4 faulu na poczatku 3kwarty a potem go już nawet nie wpuszcza na parkiet pomimo tego że wizz są miażdżeni na deskach.

Oszczedzał go na dogrywkę?? Przy -15??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Wittman to prawdziwy idiota jest :smile:. Niech go ktoś wyp.... z tej ligi

 

dopóki sie tak żenująco ubiera to generuje zysk

 

w sumie zaczynam mało rozumiec ten biznes... taka kasa i wszytko cacy, najwyzsze pensje, marketing na dobrym poziomie, jakość przekazu TV niedościgniona, poziom sportowy (wyłaczając wczorajszy dzień - spójrzcie na pary i wyniki) też blisko wyzyn a szopke zwaną NBA ogarniają pajce pokroju PRINGELSA ;-)

 

OCB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Ci Wittman dzięki Tobie powróciła pasja oglądania meczów NBA.

Juz dawno nie stałem przed telewizorem rzucając k****mi i c***ami.

To dzięki Tobie i w Twoim kierunku.

Nawet emocjonująca końcówka nie wyzwoliła u mnie tylu emocji co Twoje decyzje.

Dziekuję

Dzieki Tobie nie dołują mnie przegrane Wizz, bo liczę że jest choć malutka szansa iż któraś porażka spowoduje Twoje zwolnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji ktoś może mi wyjaśnić czemu NBa skasowała bloku Gortatowi - jeden na Jamesie a drugi na Chalmersie?

 

http://on.nba.com/1gmnGUc

 

http://on.nba.com/1gmnyUQ

 

Jak dla mnie to są bloki . W nocy w obu przypadkach najpierw zapisano blok Marcinowi a potem go skasowano i wpisano że gracz Miami nie trafił layupu? Są jakieś przepisy które w takiej sytuacji nie uznają bloku czy jak??

gracze fantasy wiedzą już, że dokonano korekty ;] wprawdzie uznano tylko jeden blok, ten na Chalmersie, ale pewnie dlatego, że to pudło LJ to zdaje się nie był blok Marcina, lecz James zdołał przerzucić nad nim i trafił w bok tablicy.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.