Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Gervina dobrze opisują jego własne słowa - defense is for those who cant score. niezbyt pasuje mi do wygrywania.

powiedzial tak, ale czy wiesz kiedy i w jakim kontekscie?

 

poza tym sam sie powolujesz na dyskusje z realGM, wiec przeciez wiesz (RPOY projekt), ze Gervin przez kilka lat byl drugim po KAJ i wokol niego zbudowane byly dobre druzyny.

 

 

wygląda na to że mój steal może nie pójść wcale w ciągu draftu! niesamowite, bo idealnie pasuje do tej zabawy.

 

jesli nie pojdzie, to napisz kto to. a najlepiej po drafcie zrob swoj zespol z niewybranych graczy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzial tak, ale czy wiesz kiedy i w jakim kontekscie?

 

poza tym sam sie powolujesz na dyskusje z realGM, wiec przeciez wiesz (RPOY projekt), ze Gervin przez kilka lat byl drugim po KAJ i wokol niego zbudowane byly dobre druzyny.

 

 

jesli nie pojdzie, to napisz kto to. a najlepiej po drafcie zrob swoj zespol z niewybranych graczy ;]

mam zamiar zostawić w was niepewność po wsze czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że mam dziwne wrażene, że najbardziej co poniektórych podnieca to, że to nie jest polskie, więc na pewno tylko przez to jest lepsze - taka dziwna moda w tym kraju
Dla mnie to może być ciekawostka, zwłaszcza że sporo można się dowiedzieć ale Findek daj spokój z jakąś kulturą i tradycją.  

Oczywiście, że tak jest ale nie zawsze bez przyczyny. I w tym przypadku, jak najbardziej. Przecież polskie media enbijejowskie w zasadzie nie istnieją, tam to potężny biznes, o czym mowa ? Widzieliście "Na Styku" ? Czytaliście w innym temacie jak chłopaszek powołując się na MVP Magazyn zrobił z Czarka zmarnowany talent o potencjale allstar?

 

Wowo, to o kulturze i tradycji nie dotyczy bezpośrednio realgm, jedynie pośrednio. Oczywiście, Internet pozwala tę dziurę załatać, ale to nie takie proste, bo ta dziura to tak naprawdę przepaść. Informacyjna przepaść, pomiędzy krajem gdzie koszykówkę oglądają miliony ludzi, gdzie mecze ogląda sie na żywo do kolacji i nie trzeba dobrego zmysłu logistycznego żeby następnego dnia nie wjebać się z posklejanymi oczami pod samochód na czerwonym świetle, słuchają rano w wiadomościach kilkuminutowych materiałów o swoich zespołach, oglądają przed każdym meczem studio, co dla nas często jest luksusem, oglądają mecze z komentarzem ludzi, których wiedza wykracza poza zawartość encyklopedii sportowych, gdzie oglądali na żywo mecze, których my nie jesteśmy w stanie zdobyć nawet w byle jakiej jakości. Na realgm, jak wszędzie, poziom jest różny. Ale jak sam napisałeś, da się perełkę znaleźć i w zasadzie wystarczy wiedzieć jak szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, Czaruś trochę w ekstraklasie zdążył mimo wszystko pograć.

 

 

A run and gun mile widziane akurat i jeszcze przypomne ze dobrze zorganizowany atak odbiera możliwość grania bardzo szybko. Poza tym mogę postawić na przejebana obrone i jechac na open court do bolu

 

no to jak, z jednej strony odbiera szybką grę, a z drugiej chcesz grać w open court? uważasz, że nikt nie będzie miał dobrze zorganizowanego ataku?

 

poza tym, patrząc pod kątem up tempo, nie masz do tego stworzonego składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile pograł i go odelegowali do II zespołu : D. Dobry agent i 7foot i można lecieć do ameryki robić kariere! Znajomy miał plan lecieć do stanów i znaleźć jakąś panne co ma ze 2 metry, sam ma sporo więc miałby szanse spłodzić jakiegoś ~7footera i potem żyć jak rentier z pensji syna : D Ew. zostać punterem/kickerem w NFL. Plan B

 

kurde, wydawało mi się, że jeszcze w play-offach z Anwilem wychodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bast: bardzo o takie gadanie mi chodzi. A co jak kelnerowi Shaq spadnie w FT? A co jak Curry skręci kostkę na treningu? A co jak LBJ będzie w FT? Albo Dirk? Wiadomo, że FT jest zawsze jakąś opcją ale dziury po Hakeemie nie da się załatać niczym a mając Smitha i Geralda na ławce mam możliwość robienia tego co chce raper albo defensywy a la Heat. Poza tym naprawdę jeśli to bądź ilość minut ma być kluczowe to dla mnie możemy się tak  bawić i ja swoje głosy będę rozdawać na chybił trafił bo akurat franchise player by zszedł w foul trouble po 5 minutach w każdym meczu serii i cały gameplan w pizdu. Myślałem, że stać cię na coś bardziej merytorycznego niż foul trouble. 

 

Poza tym dojebałeś się do Smitha a on at rim jest z tych dwóch sezonów ~72% i choć nie jest stretch four z dobrym 3pt range to raz, że coś trafi a dwa jego obrona jest top topów. Broni picki najlepiej w lidze, jest świetnym rim protectorem i help defenderem. Poza tym jest za szybki dla większości PF-ów w tej lidze. Ja znam jego ograniczenia bo oglądałem Hawks 4 sezony regularnie, obecnie oglądam Pistons (w innym temacie ale faktycznie racje mieli ci co pisali, że trio podkoszowych nie sprawdzi się) i wiem jaki to zawodnik. Wiadomo, że nie jest idealny i ma poważne ograniczenia w ataku ale jego transition oraz D mi to wyrównuje z nawiązką. 

 

@ely3: np. drapm G-force 2.4; Iguadola 2.5. tak jako ciekawostka. 

 

@jendras: chodziło mi, że jeśli grasz zorganizowany atak to przeciwnik ma mniej możliwości do nakręcania tempa. Moje granie uptempo to już osobna kwestia, choć oczywiście działa to w dwie strony (też mogę mieć ograniczone granie szybko przy niektórych atakach). Jak to nie ma kto grać uptempo? Smith, Iggy, Wallace, Webber, Johnson to przecież świetni gracze do open court (zwłaszcza pierwszych trzech) a i Hakeem ładnie biegał jak na C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bast: bardzo o takie gadanie mi chodzi. A co jak kelnerowi Shaq spadnie w FT? A co jak Curry skręci kostkę na treningu? A co jak LBJ będzie w FT? Albo Dirk? Wiadomo, że FT jest zawsze jakąś opcją ale dziury po Hakeemie nie da się załatać niczym a mając Smitha i Geralda na ławce mam możliwość robienia tego co chce raper albo defensywy a la Heat. Poza tym naprawdę jeśli to bądź ilość minut ma być kluczowe to dla mnie możemy się tak  bawić i ja swoje głosy będę rozdawać na chybił trafił bo akurat franchise player by zszedł w foul trouble po 5 minutach w każdym meczu serii i cały gameplan w pizdu. Myślałem, że stać cię na coś bardziej merytorycznego niż foul trouble.

Przecież kto jak kto, ale Hakeemowi zdarzało się wpadać w foul trouble. Miewał sezony ze średnią fauli ponad 4 (prawie cały początek kariery), z czasem faulował nieco mniej, ale np w PO 1995 miał 4.3 faulu/mecz, także jak dla mnie FT to nie jest coś wymyślonego totalnie z dupy, tylko coś co warto wziąć pod uwagę układając team, bo co drugi zespół ma graczy wymuszających po +10FT. Ktoś ich też musi faulować. To nie to samo co kostki Curry'ego, bo zakładamy, że wszyscy są zdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok. Po porównaniu 7 graczy na wszelkie możliwe sposoby, jakie przyszły mi do głowy, the wienner is... Anthony Mason. Obronię się Koelner, i tak bym na niego trafił dzięki TRB ;]

 

akurat oglądam teraz lata 90te i przyszedł mi na myśl. jakby miał trójkę to wziąłbym go do swojej Czarnej Kampani ( pozdro Mythos). Mason Anthony Mason to solidna firma i w dodatku point forward. 

 

p.s. ogólnie trochę Julius ma przejebane ponieważ musi wziąć jakiegoś combo guarda. widzę dwie jedynki (jedna 2/1) na poziomie all-time. ale jestem ciekaw kogo weźmie. :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wowo

 

Genialnie wypada Millsap głównie dlatego że on niesamowicie dobrze wybiera piłki w koźle i przecina linię podań a jednocześnie wybitnym obrońcą bym go nie nazwał. W ogóle obrony nie da się skwantyfikować i jeśli ktoś powołuje się na drapm to popełnia błędy.

 

Np wybrane tu Dale Ellis ma gorsze nawet DASPM ( podobne do DRAPM ) niż uważany za totalnego gniota w obronie Gervin  a Barkley ma za całą karierę takie samo jak Iguodala co prawdą nie jest

 

A w pierwszej 15 to na zmianę masz Bena Wallace i Hakeema i Camby i 2 razy jeden kolo który tu nie został wybrany a ogólnie jest kurduplem

 

@lorak

A niby czemu Duncan ma słaby clutch bo jak spojrzałem w statystyki to za lata wybrane przez Ignazza ma całkiem ładny clutch w RS a jeśli chodzi o play off to ma wybitne PO w 04 niezłe w 03 i fatalne w 02. i Jak przejrzałem tak ogólnie to nie wypada jakoś źle w rzutach w końcówkach - 4 kwarty w PO też ma całkiem niezłe + często niewiarygdona obrona w końcówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.