Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Wziałem Dantleya za wzgledu na to, ze wlasciwie nikt z moich obwodowych jakos szczególnie nie robił wjazdów, przyda sie ktos kto wymusza FT, a do tego jest scorerem na kosmicznej efektywnosci. Dla odmiany nie ma za to 3pt range. 

 

Myslalem nad nim duzo wczesniej, ale bylem na 95% nikt go nie wezmie - co dziwne, biorac pod uwage, ze Gervin poszedł tak wysoooko - generalnie kolejny zawodnik z top underrated eva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden to taki sam obrońca jak Kobe, potrzebuje na SG offense pełną gębą i to mi daje w minutach po Kobim oraz podmiankę na PG gdzie będzie mógł grać picki. Mój backcourt to non stop jazda. W obronie na PG się nie przejmuję, większość z Was twierdzi, że obrona na PG jest niemal nieistotna,czyż nie ?;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar

 

Nie narazisz się - w latach 80tych była inna koncepcja gry więc inaczej się broniło. Od 4 lat Thibodeau wprowadził nową koncepcję bronienia picków której w latach 90tych nie uświadczysz i co?

 

Po prostu bierz gracza i zastanów się czy on jest w stanie grać w obecnych czasach gdzie podwajanie jest dozwolone itp. I zastanów się jak by bronili gracze obecni przeniesieni do lat 80tych. Oceń gracza na podstawie filmów itp

 

Powtarzam Mc Hale byłby kilerem w każdych czasach tak jak i Payton. A taki Kevin Love czy Nash byłby dupą wołową w każdych innych.

Zastanów się jak zmiany przepisów proofensywne wpłynęły na obecne TS ile by trzeba by dodać do efektywności niektórym graczom z lat 80 czy 90tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar

 

Nie narazisz się - w latach 80tych była inna koncepcja gry więc inaczej się broniło. Od 4 lat Thibodeau wprowadził nową koncepcję bronienia picków której w latach 90tych nie uświadczysz i co?

 

Po prostu bierz gracza i zastanów się czy on jest w stanie grać w obecnych czasach gdzie podwajanie jest dozwolone itp. I zastanów się jak by bronili gracze obecni przeniesieni do lat 80tych. Oceń gracza na podstawie filmów itp

 

Powtarzam Mc Hale byłby kilerem w każdych czasach tak jak i Payton. A taki Kevin Love czy Nash byłby dupą wołową w każdych innych.

Zastanów się jak zmiany przepisów proofensywne wpłynęły na obecne TS ile by trzeba by dodać do efektywności niektórym graczom z lat 80 czy 90tych

Z Nashem toś przegiął. On bez podwojeń by gwałcił wszystkich - pick i rzut.

Inna koncepcja, ale przenosząc się do obecnej koszykówki też by mieli problemy. Malone z jego obroną, kilkoma post movesami i wzrostem? McHale ma swoje ruchy to fakt. Ale nie wszystkich widzę by się tak bezboleśnie przenieśli. 

Poza Hardenem, Dantleyem i Bradem cały czas świetne picki.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został jeden taki PF defensywny, że dupe i jaja urywa, potem przyszywa i raz jeszcze urywa

 

Ja znam 2 takich jeden bez rzutu, drugi wersja z rangem z 5,5 metra. jak ktos chce chetnie sie podziele na prv.

Czyżby wam obu chodziło o takiego murzyna, który urodził się tego samego dnia co Brad Pitt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w cholerę się West wypromował przy Paulu, jak bardzo był od niego zależny pokazał w IND, gdzie nie miał przy sobie ani jednego pg.

Belineli faktycznie młodzik, 24 lata, te cyfro które robił przy CP3 robił sezon później, o cały rok bardziej ograny, jego piąty z Jackiem na PG. W ogóle Jack też nie jest tym Jackiem co później, przez ten rok/dwa nauczył się grać w kosza, dość często się zdarza ogromny postęp u zawodników świeżo po collegue w wieku 28 lat. 

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem? 

 

Nie powiedziałem, ze West jest zalezny od rozgrywajacego - w tym wypadku CP3, tylko ze sie przy nim wypromował. W Pacers dobrze gra swoją rolę, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, ze najważniejszymi postaciami są tam Hibbert i Georgre. Rolesi klasy Stephensona, czy G.Hilla to też marzenie ściętej głowy w wypadku CP3. Poza tym do Indy poszedł z renomą, a jak zaczynal grac z Paulem był anonimowy. 

 

Wymienianie Jacka jako supportu Paula też jest troche że-nu-a, szczególnie, że gra na jego pozycji, głownie jako jego zmiennik, czasem głupia kontuzja potrafi sprawić, ze jego backup pokazuje sie z duzo lepszej strony nie mowiac o tradzie. Jack z NOH i GSW to zupełnie inna półka. 

 

Bellineliego nawet nie chce mi sie roztrząsać, bo jeśli omawiamy go jako jednego z 4 najważniejszych zawodników supportu Paula w tamtym roku to tylko pokazuje to jaką faktyczną siłę miał ten support.

 

To gdzie był Nash majac 38 lat też srednio mnie interesuje, bo z tą topową ofensywą i tak serii w PO jakoś nie nawygrywał na starość, ja wole patrzeć na to co Paul pokazał majac z kim grać, niż na to ze gówno osiągnął nie majac z kim grać - bo to powiedzialbym dosc typowe. Skoro jako zrobił top5 z Peją i Westem jako 2 i 3 opcją to znaczy, ze potrafi prowadzic efektywny atak,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jednym z 4 najważniejszych, a jednym z 4 ofensywnych. Zresztą jak chcesz jechać tymi kryteriami to proszę:

Chalmers Lamb Jones to są właśnei 4 najważniejszi zawodnicy, z którymi jednak każdy robi top4.

West to allstar, taki normalny, klasyczny, nie Williams-style, allstar. Co z tego, że wypromował się akurat grając koło Paula? Paul George się wypromował grając koło Hilla, może mu też damy jakieś punkty za to?

Inna półka, bo się odnalazł w GSW, a nie w NOH czy sugerujesz, że 27-letni zawodnik z sezonu na sezon się rozwinął niepomiernie?

Miał jeszcze Thorntona, który odchodząc z NOH poprawił ts o 5%.

A Nash na starość wygrał tyle serii w PO co CP3 w ciągu całej kariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.