Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Penny we finałach 95 roku rzucał więcej za 3 niż Scott i Anderson (którzy mieli opinię 3 point shooterów) a miał prawie 46%. oddawał dość sporo trójek i może to nie kyle korver ale nie można go traktować jak inwalidę za trzy.

Scott miał 29 prób, Anderson 31, Penny 24, zatem więcej nie rzucał. No i to tylko 4 mecze, w RS w 96 miał raz nawet 5/5, ale nie zmienia to faktu, że obrona rywala może jak najbardziej z Pennym-shooterem żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scott miał 29 prób, Anderson 31, Penny 24, zatem więcej nie rzucał. No i to tylko 4 mecze, w RS w 96 miał raz nawet 5/5, ale nie zmienia to faktu, że obrona rywala może jak najbardziej z Pennym-shooterem żyć.

 

a to PM ma zamiar używać Pennyego jako shootera? to rozumiem ale z tego co patrzę na jego skład to penny w razie czego będzie musiał oddać rzut za trzy a nikt go nie zostawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaraz sie dowiem ze jest na poziomie Nasha....

 

suma jego talentu jest dla mnie pasujaca... w obronie byl wiecej niz przywzoity i sprawial zarowno lakers jak i spurs ogromne klopoty

 

owszem chcialem Millera i Sheeda a poszli on szybciej i tyle.....

Więcej niż przyzwoity. Okey zgodzę się. Powiem wręcz, że jest zajebisty, w eurolidze byś chyba nie znalazł lepszego obrońcy na obwodzie.

Jak na NBA.. chwila, skoro mówimy o więcej niż przyzwoity to nie mówimy o NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny

 

Tak btw to śmiesznie mi strasznie, że najmniej się odzywam w tym wątku, a najwięcej hejtów dostaje.

 

Bo jeden wybór gorszy od drugiego :P

Lebrona można zajebiście obudować, ostatnio Karpik na jego gorszej wersji wszedl do finałów. Gervin, Eaton i Hayes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiecie, że się dopierdalam ale nie zrozumiem PM.

 

Na teraz, bawiąc się we wróżkę powiem, że dla mnie najmocniejsze drużyny po 4 pickach to koelner, karpik, havlicek, january i moja.

 

Smoka nie liczę bo ma Jordana i w ogóle nie chcę mi się gadać

 

ale co do PM

 

Po c*** tam Kemp? W sensie tak jak pisałem wcześniej- same wybory spoko ale co tam będzie robił Shawn? Cooper to neutralny pick, pasujący ale mając Pennego i KAJ-a dobierać ofensywnego Kempa to imo jest pozbawione sensu. To tak jakby karpik do Magica i Barkleya dobrał Mullina albo Wilkinsa. Najefektywniej jest chyba mieć jeden punkt na którym opierasz atak a nie kilka fajnych zawodników bez ładu i składu. Penny-KAJ to gwarancja przyzwoitego ataku i nie widzę tam osobiście miejsca dla kogoś takiego jak Kemp (poza off rebound i transition). Sam bardzo lubie Sonics pary Payton-Kemp i u mnie z miejsca są plusy za ich posiadanie ale mam wrażenie, że to zły wybór. Ani nie poprawi obrony, a w ataku będzie tylko przeszkadzał.

 

To tylko moje zdanie i luźne myśli po 3/4 rundach.

 

Jeśli chodzi o skład Czekolady to po tekście o Marionie (a mnie ciśniecie za Iguadolę) to już rozumiem. Phoenix Suns w wersji 2.0. Ciekawie.

 

Czekam na to co wymyśli raper.

 

A i skład bad boys też fajny.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Smoka nie liczę bo ma Jordana i w ogóle nie chcę mi się gadać

ja bym wolał jednak, żebyś coś powiedział ;]

 

ja akurat z tego miejsca proszę o hejty!

 

Marion idealnie pasuje do mojej koncepcji, choc na poczatku chcialem wziaść Iggiego to doszedłem do wniosku, że nie pasuje mi trochę jego styl i ciężko byłoby mi Jordana i Andre w ataku pogodzić

 

Marion wiadomo jest top3 zadaniowców w tym drafcie, nie żre gały, dorzuca mi kolejną mocną zbiórkę, elite D i robi spacing MJowi.

 

mam dwa fajne typy na pg jeszcze i jestem bardzo ciekaw czy ktoś się do następnej rundy na nich skusi 

 

// dzięki wowo za pomoc (zaskoczyłeś mnie tym AI)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się Czekoladko, ale zauważ, że Andre nie grał w karierze praktycznie z żadnym GTG i cięzko byłoby do niego dopasować MJa po prostu, z założenia, wiem, że z racji mojego lichego doświadczenia w większości materii mogę się mijać z prawdą, ale ogólne założenie mam w głowie i na razie odpukać - wszystko zgodnie z planem

 

wkurwia to bagatelizowanie drużyny Jordana, przecież to nie moja wina, że spadł mi tak total z dupy ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to PM ma zamiar używać Pennyego jako shootera? to rozumiem ale z tego co patrzę na jego skład to penny w razie czego będzie musiał oddać rzut za trzy a nikt go nie zostawi.

Nie wiem jak P_M chce używać Pennego, na pewno sam Penny najbardziej efektywny był jak się pchał pod kosz albo grał post up. Ja tu widzę po prostu 2 innych obok Pennego, którzy są najbardziej efektywni w tych samych strefach. O jednego za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marion jest świetny, ale przy Jordanie po prostu średnio pasuje. a Iguodala to taki cheap Pippen, którego zadaniem byłoby zabranie piłki z rąk Jordana, a tak to masz obecnie w składzie jednego ball handlera, którym jest...Jordan. Niedobrze.

 

Iguodala to ultimate teammate, świetny fit do każdego alpha doga i właśnie obecność GTG pozwala mu zejść do "cienia" i robić wszystkie little things - które lubi i robi najlepiej vide kadra USA 


Nie wiem jak P_M chce używać Pennego, na pewno sam Penny najbardziej efektywny był jak się pchał pod kosz albo grał post up. Ja tu widzę po prostu 2 innych obok Pennego, którzy są najbardziej efektywni w tych samych strefach. O jednego za dużo.

Penny już grał z jednym centrem, który okupował dziurę i "jakoś" to funkcjonowało. A Kemp to przede wszystkim face up, 2man game i transition w ataku oraz bardzo niedoceniana obrona i zbiórka. Kemp to kozak, a nie tylko highlight reel jak niektórym się wydaje. Świetny fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penny już grał z jednym centrem, który okupował dziurę i "jakoś" to funkcjonowało. A Kemp to przede wszystkim face up, 2man game i transition w ataku oraz bardzo niedoceniana obrona i zbiórka. Kemp to kozak, a nie tylko highlight reel jak niektórym się wydaje. Świetny fit.

Kemp lubił se przypostupować i wykorzystywać świetny spacing Sonics z Perkinsem bądź Cummingsem na centrze. A jak grał face up i wchodził w kozioł, to głowa w dół i może jakoś to będzie. No i często kończyło się to faulem w ataku albo wyjęciem piłki z kozła. 4 straty na mecz (20% akcji) to jest prawdziwy problem, zwłaszcza, że Kemp zbytnio nie ułatwia gry Pennemu i Kareemowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marion jest świetny, ale przy Jordanie po prostu średnio pasuje. a Iguodala to taki cheap Pippen, którego zadaniem byłoby zabranie piłki z rąk Jordana, a tak to masz obecnie w składzie jednego ball handlera, którym jest...Jordan. Niedobrze.

 

Iguodala to ultimate teammate, świetny fit do każdego alpha doga i właśnie obecność GTG pozwala mu zejść do "cienia" i robić wszystkie little things - które lubi i robi najlepiej vide kadra USA 

 

 

no faktycznie, jak łeb zapomniałem o Team US, w Turcji grał chyba najlepszy turniej alltime jesli chodzi o efektywność i wszystko inne, ale wracając do wyboru najbardziej bałem się pompowania tempa akcji, chcę żeby Majk sobe czasami porozgrywał w swoim tempie, a Iggy to jednak top gear z założenia(Sixers, Nuggs, GSW). Matrix daje mi to samo tylko nie w takiej czestotliwosci i nie na takiej pizdzie (choc jak bedzie trzeba coast to coast all fuckin day long) + lepsza 1on1 Def, zbióre i chyba mimo wszystko wyzsze troche BB IQ, a i na oko 3pt range też wygląda lepiej (nie analizowałem, gdyż nie miałem czasu wczoraj)

 

balllhogow planuje na lawe + ogarniety klocek w zastepstwie Howarda i Love, wiec az tak bardzo sie tym nie martwie narazie

 

@Findek zagiął mi czasporzestrzeń hiehie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marion wyższe bball IQ niż u Iggyego ? A to ciekawa teza.

 

no taka nijaka, ale patrząc przede wszystkim przez pryzmat gry w philly, a potem mając w pamięci mimo wszystko lekkie rozczarowanie sezonem w Denver (patrząc globalnie) to jednak postawiłbym chyba na Shawna.

 

Bosh w tych latach nie był już w większości centrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka nijaka, ale patrząc przede wszystkim przez pryzmat gry w philly, a potem mając w pamięci mimo wszystko lekkie rozczarowanie sezonem w Denver (patrząc globalnie) to jednak postawiłbym chyba na Shawna.

 

Bosh w tych latach nie był już w większości centrem?

Nie bardzo widzę w jaki sposób miałoby mi to przeszkadzać. Tego aspektu all time nie rozumiem. Przecież tu każdego trzeba dostosować do zespołu, nie będziesz miał dokładnych 5 kopii z wybranych lat, mecz po meczu. 

 

Zrozumiałbym, gdyby było odwrotnie, że wziąłbym np. Lebrona z 03' i 04' i kazał mu postupować Pippena.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.